Komentari na vest

Donatas Motiejunas završio epizodu u Crvenoj zvezdi

M. K.

pre oko 1 sat

Nije prethodni trener umeo da iskoristi njegov potencijal.

Aleksandra Martać

pre oko 4 sata

Ono kad neko odlazi iz tima a nismo ni svesni da je bio u timu kod nas

Kalif umesto kalifa

pre oko 4 sata

Ogrešio se crveno-beli klub o ovog fantastičnog momka. Karma je čudo. Vrati se to...
B

Bojan Va

pre oko 4 sata

Ode Rasel Krou 😢 Dobar je čovek,a i košarkaš .
d

djurekalo

pre oko 6 sati

dodji preko ko god da je dosao preporodio se

DarthVader

pre oko 7 sati

Jako dobar igrač koji nije dozvolio grboljupcu da ga uništava i ponižava, te je otišao na vreme.

Denis Miljkovic

pre oko 7 sati

Odradio je posteno svoj ugovor i dao veliki doprinos. Sve najbolje u nastavku karijere i da naplati ako moze jos koju godinu

Familija

pre oko 8 sati

Pocelo je kada je stigao završilo se kada je odstranjen iz tima Zvezdina prosla sezona od Motejunasa do Motejunasa
m

milan.gudovic

pre oko 8 sati

Odradio je posteno svoj ugovor i dao veliki doprinos. Sve najbolje u nastavku karijere i da naplati ako moze jos koju godinu
K

Kosarkaski Grof

pre oko 5 sati

Kako posteno kada nije bio ni u sastavu, nije ni mahao peskirom, ajde kod privatnika tako, izgleda da si ti dzet seter influenser pa mislis moze svako
P

Palace

pre oko 8 sati

Hvala Veliki Gospodine!
V

Vesna5588

pre oko 8 sati

Bio je dobar igrac, zvezdasi ga obožavaju, ali ide gde je bolje naravno. Puno uspeha.

perazdera6

pre oko 8 sati

Majstore ove igre❤️

user7777

pre oko 8 sati

Obozavaju te delije ziv i zdrav bio motijunas pozdrav!
J

Joksa1986

pre oko 9 sati

Izgleda je novi centar KK Crvena Zvezda Marcus Bingham Jr., centar koji je prosle sezone igrao za Perasovica(Uniks Kazan) ! Takodje nisu samo otisli Kenan i Montejunas, ekipu je napustio i Mekintajer a takodje i Bolomboj samo se ceka dan da se to objavi(mislim za Bolomboja). Zvezda ce dovesti osim vec potpisanog C.Jonesa jos jednog pleja i centra i to je to. Za pleja su kandidati Pajola iz Virtusa(Italija), Trent Frazier iz Zenita(Rusija) i David DeJulius iz Mursije(Španija). Kandidati za centra su vec spomenuti Marcus Bingham Jr. iz Uniksa(Rusija), Mat Kostel iz Valensije(Španija), Willy Hernangómez iz Barse(Španija) i Olek Balcerowski iz Unikahe(Španija) i Duop Rith iz NBA(igrat ce ljetnu ligu za Milvoki .
A

Auuu...

pre oko 5 sati

...pojma nemaš, Bingam zvanično potpisao za Fenerbahče, tako da sigurno neće doći kod nas. Što se tiče Pajole a i De Džulijusa, mogli bi obojica ali najverovatnije će jedan doći. Pajola bolji defanzivac a De Džulijus pokazao da može da bude izuzetno opasan napadač, mada je u Mursiji imao apsolutnu slobodu, što najverovatnije ne bi kod nas moglo...
Z

Ze

pre oko 5 sati

Svaka ti čast na ovome.
O

Ok

pre oko 5 sati

Kad bih birao odabrao bih Dejuliusa. Slicni igraci on i Jones. Uz Batlera i Nvoru mogla bi se napraviti dobra spoljnja linija. I dalje mislim da je Karter visak. Mogao bi Neda da pruzi vise. Od centara pobrojanih ne vidim coveka za borbu pod kosem. Mozda je bas Montejunas bio pravi izbor uz Izundua i povratak kapitena Luke kao treceg na petici. Roster od 15 je potreba ovakve El.
J

Janaćko

pre oko 1 sat

Evo ga opet ovaj Joksa što visi na forumima i instagramima, a veze sa košarkom nema.
u

user7575

pre oko 9 sati

Srecno u nastavku karijere vole te delije!

Denis Miljkovic

pre oko 9 sati

Gospodin od coveka,steta što nije dobio vecu minutazu a trebo je

Denis Miljkovic

pre oko 9 sati

Šteta što ga se Zvezda odriče tek tako, pravi lider i vodja !

Marko Zigerige

pre oko 9 sati

Šteta što ga se Zvezda odriče tek tako, pravi lider i vodja !
N

Nebojsa Tasic

pre oko 9 sati

Steta sto nije ostao preokrenuo proslu sezonu i posle izbacen iz tima

cima88

pre oko 9 sati

Dobro su ga iskoristili sa obzirom da nije dugo bio u timu
P

Pristrasni posmatrač

pre oko 9 sati

Bruka i sramota kako se klub poneo prema njemu! Ako ima nešto što mi spolja nismo videli i znali, onda u redu, ali da ima već bi odavno isplivalo... Ovako smo samo pokazali kako ne treba da radimo u budućnosti

Noki71

pre oko 9 sati

Gospodin od coveka,steta što nije dobio vecu minutazu.
X

XoX

pre oko 10 sati

Ovo je prva greška prelaznog roka.
V

Volim fucu

pre oko 10 sati

Najveca Sašina greska je njegovo odstranjivanje.
7

7272711

pre oko 10 sati

Sram da bude Obradovica zbog ovog decka
J

Jole 39

pre oko 10 sati

Jos samo 4 centra ostaše na platnom spisku. Kako ce pregurati? Jel treba opet neka uplata od gradjana Srbije ili ce to novim skokom cena goriva i namirnica preko kss da im legne 12 miliona.
n

navijač czv

pre oko 10 sati

Izuzetan profesionalac i čovek hvala mu za ono što je pružio u dresu CZV nažalost nemi posmatrač sa rukama u džepovima ga je oterao a to nije zaslužio za neku ulogu od 10,12 minuta je itekako mogao da bude koristan hvala ti Moti za sve za kratko vreme si ostavio odličan utisak noseći naš dres.
S

Sale22

pre oko 10 sati

bas los igrac..

GostO

pre oko 10 sati

Steta. Zrtva trenera koji ne zna sta je to taktika. Moteijunas je bio idealan za dvomec sa Partizanom da bukvalno u prvom poluvremenu resi utakmicu. Hvala majstore za sve, i srecno. Ne znam da li mi je vise krivo zbog njega ili Jedanaestopulosa, a ni prema Jagu se klub nije bas poneo kako treba.
S

Smithny

pre oko 10 sati

ako je nek ide dalje

ineska

pre oko 10 sati

takvi su oni, ne zahvalni.
S

Sedlar92

pre oko 10 sati

pomogao kad zvezda nije imala centra, ljudina!

Danijela62

pre oko 10 sati

neka mu je sa srecom dobro je igrao
Š

Šljivić

pre oko 10 sati

Odličan igrač, velika bruka kako se klub poneo prema njemu.

Kaki

pre oko 10 sati

Jako dobar igrac i kvalitetan za evroligu samo sto ga nismo najbolje iskortistili.
1

1Kkp

pre oko 10 sati

Nesto za nas ⚫️⚪️?
S

Sofronije Jr.

pre oko 10 sati

Za vas pehar kupa Zorice Marković.
L

L'Equipe

pre oko 9 sati

Ne pase on u vas klub nije on taj karakter druze

JEJICA

pre oko 10 sati

Bitno je da je epizoda završena...
H

Hvala'

pre oko 10 sati

Hvala ti ljudina!