Komentari na vest

Direktor Evrolige: Bar pet klubova u igri za dva preostala mesta, Bešiktaš ima realnu šansu

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 10 dana

Кад ћемо бре ми да имамо неки клуб у Еврокупу, немогуће да немамо бар једног спремног за тај изазов
F

Filip021

pre 21 dana

Hapoel, Makabi, Dubai??? Monako sa onom debilnom publikom… To su timovi kojima nije mesto u EL. Mozda ubace i neki klub iz Australije, pa kad mogu na Evroviziji da se takmiče sto ne bi i ovde. Cirkus!
B

Bransiza

pre 22 dana

Fransiza u Spaniji ili Nemackoj. Lol.. Nemoguce jer su klubovi narodni..
M

Mrek Nemanjic 3

pre 22 dana

Treba 30 timlva u evrlligu da se poveca fond za osvajanje da se liga pod8gne na jos veci nivo i neke druge drzave ukljuciti u ligu
d

duskica12

pre 22 dana

Besiktas i nema bas neku sansu ali ajde
J

Janaćko

pre 22 dana

Prosto rečeno, ko ponudi više para i ima najviše pratilaca na mrežama, igraće EL.