Komentari na vest

DEŠAVA SE: Zek Ledej blizu povratka u Partizan Mozzart Bet!

N

Necimaki1

pre oko 1 sat

To bi bilo full,Odlično pojačanje bi bio,pogotovo zato sto iskreno voli Partizan!!

Nalog Mozzart

pre oko 8 sati

Odlicno pojacanje,ajmo zekkk

Slavko61

pre oko 9 sati

Biće to veliko pojačanje
G

Gost test

pre oko 9 sati

Zanimljiv tekst o transferu.

nancyfensi

pre oko 11 sati

Nista im ne vredi ovo pojačanje, mogu dovesti bilo koga

mozzart-gost

pre oko 13 sati

Ledej legenda Partizana.
b

bobljag

pre oko 14 sati

dobro pojacanje za Partizan..

Indija Pakistan

pre oko 16 sati

Samo im je jos on trebao

Asani Avni

pre oko 16 sati

bilo bi to dobro pojacanje

Nrconicar8

pre oko 19 sati

Ako dodje lidej to bi bio savrseno za parrizan takav igrac im fali!
d

djuka2025

pre oko 20 sati

mazanje ociju navijacama sa vec istrosenim leday-om i brdom pojacanja u rangu evrokupa

dinom555

pre oko 22 sata

Iako sam Zvezdas ,ali veoma dobro pojacanje za Partizan

Milica03

pre oko 22 sata

Odlicno pojacanje jer poznaje klub
K

Keza

pre oko 22 sata

Budi ZEK a ne zoc
b

batabane

pre oko 22 sata

Svako ima pravo na svoje misljenje.Ali koliko se secam Ledej je dobro odigrao jedan ili dva derbija od desetak.veliki broj izgubljenih lopti.Naravno pamtim i dobre partije,ali ubbitnim utakmicama ,uglavnom los.Tako da nisam odusevljen.

Milijana Ilic

pre oko 23 sata

Dolazi vec mesec i nesto dana nikako da stigne :)
A

Ad

pre oko 14 sati

Pa krenuo pesaka iz Milana,a mora covek negde usput svratiti da nesto pojede ili popije. Ma samo da nam stigne☺️☺️☺️☺️
R

Rtzsd

pre oko 23 sata

Zar vi sad ne navijate za Panatu? Cemu radovanje za Ledeja u Partizanu?
a

ancika12

pre oko 23 sata

Bio bi to odlican poso za Partizan ZEK ZEK
M

Mata12

pre oko 23 sata

Zek Ledej i mozda Lesor i bice to top.
S

Smrad

pre oko 23 sata

Sampion bez sampona.

Marko Mracajac

pre 1 dan

Vrati se pa da vratimo slavne dane
M

MidoCZ

pre oko 22 sata

Koje slavne dane cuvemu 8-0 metlu?
N

Nikola27A

pre 1 dan

to bi bila ekstra priča, svi se nadamo povratku
b

bojandzepic7

pre 1 dan

Kvalitetan igrac,nema sta!
O

Ozi

pre 1 dan

Miiiiilsssss bomba.....

Perica Aksentijevic

pre 1 dan

Nece ga niko pa ajde u Partizan.Da su pametni da ga ne uzimaju

Miloš Milovanović

pre 1 dan

Šteta što se ona ekipa i rasturala...mučno je gledati novu ekipu svake god

jovan1111

pre 1 dan

Dobar je Ledej....dobro je za Partizan sto se vratio
D

DjolePartizan12

pre 1 dan

Konačno i neka lepa vest. Bogu hvala.
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Peti Mils izgleda isto dolazi u Partizan.

cima88

pre 1 dan

Njima je bezmalo svejedno gde ce da igraju jer ko ponudi vise tu idu
P

PRAVA PRIČA

pre 1 dan

Voleo bih da vidim petorku: Nurkić, LeDay, Bonga, Bogdanović, Jones. Klupa: Jekiri, Lauvergne, Tanasković, Mijailović, Lakić, Exum, Williams-Goss.

XavieRS

pre oko 5 sati

pa ti skupljaja slicice pa sam lepi :)
D

Djordje135

pre 1 dan

Partizan i ledej opwt idemo
D

Dr Dulitl

pre 1 dan

Ne palite narod bezveze, nema od toga ništa. Projektovan budžet biće duplo manji od lanjskog, tako da nema mesta euforiji...

Matija Milutinovic

pre 1 dan

Ledej je vec pojacanje
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

igracina,bilo bi suoer da se vrati
D

Delija S

pre 1 dan

Ajde u derbiju da razumem da se čovek napali, pa da igra prljavo protiv nas, ali čovek je jedan od najprljavijih igrača ikad u Evropi. Uspeo je da čoveka u kontri udari u glavu ispod koša ( nisam siguran koja ekipa, crveni dres je u pitanju, a mislim da je prijateljska čak bila), Ivisica udara pesnicom u medjunozje prilikom kucanja, povredjuje Deka na centru terena u top 8 utakmici u Bg, Muricu zamalo nogu da polomi prilikom pada, levom nogom ga pokupio itd... To sve ima dokumentovano na Jutjubu, da ne bude da pričam bezveze. Kakav " miljenik" navijača, takvi i navijači i klub!

Nikola Nesic

pre 1 dan

Bitno da ste vi jedna gospoda...
d

dfggd

pre 1 dan

Тишина ....Лазић, Лазаревић.
A

Ad

pre oko 23 sata

Pozdravi Kalinica. Znas ko je Kalinic,isti onaj sto priznaje Kosovo,isti onaj sto je rekao da K
A

Ad

pre oko 22 sata

Pozdravi Kalinica. Znas ko je Kalinic. Isti onaj sto priznaje Kosovo,isti onaj sto je rekao da je Kosovo nije Srpsko. Isti onaj veliki Kosarkas koji protiv Turaka u dve utakmice nije mogao ni bunar pogoditi,isti onaj kosarkas koji je prebio dete na utakmici,isti onaj kosarkas koji je posle utakmice jurio momke na tribini sa onim velikim Srbinom-Uzundu. A Naneli dobio otkaz sto je branio sebe od "vaseg velikog talenta" Lazarevica,za koga nzm ni gde igra taj veliki talenat. Tako da,cuti brate
Z

ZvonkoZvonko

pre oko 22 sata

Pa neće valjda da krade pehare kao neki debil tamo.
B

BOMBAaaa

pre 1 dan

Ljudi provala, dolazi onaj mali Tasmaniski dzavo. Mator ali krvolocan
S

Skocajic

pre 1 dan

Carlic Dzouns i PATI Mils na pleju..Jos Hejs i Ledej na 4/5, neka zverina na 3/4 . Dajte i Nanelija da se napijem gajbu piva ko covek.
b

boginjo

pre 1 dan

sve Srbi....a rumuni kaze ili Partizan ili niko drugi kad ono medjutim..hahaha
T

TomicM

pre 1 dan

Ovo je najbolja opcija
m

miloschiiiish

pre 1 dan

ovo bi bilo idealno resenje ako bi bonga ostao, ako bonga ide onda ne znam. Ledej je svakako dobar igrac, odlican za evropske uslove, standardan pre svega nema previse oscilacija ali petorka sa bongom i njim bi bas bila brutalna. Ja se licno i dalje nadam nekoj petici dominantnoj, tu najvise skripi vec par godina. I da, obavezno naci iskusnog igraca kao zamenu za karlika, nesto sto je kakates savrseno radio, bio miran kad treba..
d

demoga

pre 1 dan

ako zelimir ne odvede i ovoga 😂
P

Pera Trta

pre 1 dan

Ledej i Naneli samo. Srce bi mi bilo puno.
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Kad ce da bude zvanično to interesuje navijače Partizana.
P

Peroslav

pre 1 dan

Da to se dugo ocekivalo svi su srecni sto je na kraju tako sve ispalo, ipak je to dugo zeljeno pojacanje

Jelena Malesic

pre 1 dan

Je li ovo istina
D

Djordje Milev

pre 1 dan

Samo da se vrati Ledej

Noon 1

pre 1 dan

Zek Ledej i mozda Lesor i bice to top.

jevric79

pre 1 dan

Надам се да је ово истина.
k

kurence

pre 1 dan

svakako bolje on nego brooks, fali nam dobra i pouzdana cetrvorka. Nego da li cuva grejalicu i prljav sorc, trebace mu kad igra protiv cigana iz zeleznika
b

bad

pre 1 dan

kakvo poredjenje bruksa i ledeya ovaj medju najboljim šuterima u evropi bek je,zek je 4 i nije jedan od najboljih realno,zašto to poredjenje?

Miloš (Мишке)

pre 1 dan

Zek Ledej i mozda Lesor i bice to top.

Stevan

pre 1 dan

Dobar igrac ne bi bilo lose da se vrati
P

Prti

pre 1 dan

Bonga je trenutno mnogo bolji igrac tako da ovo nije upgrade. Realno Partizan ce zavisiti mnogo on NBA cut jer vidljivo je da idu all in na tu kartu pa sta bude...

Denis Šajn

pre 1 dan

Bolju četvorku ne možemo naći za sada
S

Sparta

pre 1 dan

Radis li ti nesto drugo u životu ili vodis glavnu rec po svim forumima.Postani trener ili predsednik kluba ko ti brani
@

@@@@

pre 1 dan

Smarali ste Željka sa pričama o "našim igračima". Željko više nije u Partizanu. Ko dovodi strance? Gde su "naši" igrači?
d

demoga

pre 1 dan

pogrešno, ili opet izokretanje stvarnosti, Zeljko je sam rekao da on boce domace i mlade igrače da forsira, da zna da nema para 😂 sad dal je mislio nema para pa je imao godišnji budžet 25 miliona, dal on misli to je Nemanje sad ne znam, mislim jedno Prica drugo radi, ono sto njegovi igrači pokazivanje srednjeg prsta to ne vidi, ali vidi malo dete vidi, onda ne vidi vatanje ledeja za medjunozje prema navijačima Reala, ne vidi ni tucu karlika i ostalih, sve su to dobri momci. kad bi bili realni na koga bi vas podsecala zeksova konferencija, ima još jedan čovek u državi koji isto nikad nije kriv, svi drugi su idi... on nije, ne znam na koga me to...

Mihajlo Milenkovic

pre 1 dan

Ajmo Zek, povratak jaci nego ikad.

milosveca@gmail.com

pre 1 dan

strokavi za strokave idu zajedno
J

Jjj

pre 1 dan

Taj strokavi je za vas nocna mora
N

Natalii29

pre 1 dan

neka se vratiiii svi ćemo ga cekati
b

bad

pre 1 dan

opet svi na aerodrom,ooooo neeee,kada poleće avion,zna li se?
U

Uncledrew

pre 1 dan

Op bice opet klipova kako povredjuje igrace(slucajno naravno)

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Nije Ledej svemoguć bez ostatka ekipe , ovo je ipak timski sport . Što jači kolektiv bolji rezultati .
S

Sumar

pre 1 dan

Uz Ledeja dovesti i Hezonju.
M

MileBre

pre 1 dan

Sad ce Obradovic da ga dovede ...
S

Sumar

pre 1 dan

A sta je sa Kevarijusom Hejsom? Voleo bi, da mi neko kaze.

Radoman Ninkovic

pre 1 dan

Sve sve al gde vam je trener
S

Sladja969

pre 1 dan

Bio bi to odlican poso za Partizan
z

zecpripovedac

pre 1 dan

Sta ce sada, kada je trebao otisao je
M

MVPČAČAK

pre 1 dan

Bolju četvorku ne možemo naći za sada.
b

bad

pre 1 dan

valjda najveći zna a to je najveći ugovor,mislim parker!?
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Hezonja kad bi došao u Partizan.
O

Ok

pre 1 dan

Ovaj se tamo raspao. Vi sigurna kuca za njega Lovernja koji ne moze da se sastavi. Sta ce vam to i onda vam krivi domaci igraci.

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 1 dan

Палите грејалице људи!!!!

misa 81

pre 1 dan

I vi pravite matoru ekipu
R

Romagnoli

pre 1 dan

Kako mislis? Koja su godista Horton Tacker, Dorsey, Hezonja, De Colo, Vezenkov, Melli, Colson, Campazzo itd Svi preko 30 Pa su na nivou Ledej ima telo na niovu 25-26 a i 32 godine nisu neke matore godine, da ima 36 pa ajde
S

Sumar

pre 1 dan

Ledej je sad u najboljim godinama.
p

podesen

pre 1 dan

Tacer je 2000.g
M

Marko206

pre 1 dan

Bio bi to odlican posao za partizan kada bi uspeli da ga vrate.
Z

Znači

pre 1 dan

Ni slučajno-ne treba... .

Slavko Filipovic

pre 1 dan

Konacno jedno pravo pojacanje....ako dodje naravno

Slobodan Milojkovic

pre 1 dan

Mislim da bi to bio dobar potez Partizana, dobar je to igrac....
x

x1222

pre 1 dan

On i Naneli. A ne ova goveda koja ne osecaju klub. Znam da je tesko to i Zvezdi al ako te neko prihvati tako, pa daj srce i dusu. Jos vas i placamo. Ni obicni ljudi za 20 zivota te pare ne vidimo jos placamo da vas gledamo
V

Veljabatica

pre 1 dan

Ajdeeee dolaziiiiiii
g

gostionica

pre 1 dan

jel nekom ovo izgleda da se ostoja pokušava vratiti u dvoranu?! jer, meni to izgleda tako

Steksus123

pre 1 dan

Uff konacno neko dobro pojacanje da padne. Tipsara na ig danas od 4 objavljuje strasan transfer u Partizan. Ispratite to, nadam se da je Hezonja
b

bad

pre 1 dan

vaše žive legende hezonja,musa,radja,kukoč...čekate da ostvarite jedan davni san,da vam vetrovi njišu palme..

Osimen99

pre 1 dan

Vrati se gde ti je mesto!
:

:::

pre 1 dan

Vratite nanelija molim vas najveci od svih
M

Marko989

pre 1 dan

Naprljaviji igrac u istoriji

Vlada81pfc

pre 1 dan

Nije ni trebao da napusta Partizan,to je bila greska
b

bad

pre 1 dan

da li ti bolje znaš od najvećeg,valjda on zna šta treba,promeni celi ekipu i zapali....parker der beste!
m

milos111106

pre 1 dan

čekamo gaa!!!!!

Gost Rajder

pre 1 dan

Ako sam nešto naučio u poslednje vreme, to je da za kojeg god igrača Mocart piše i dovodi u vezu sa Partizanom, to je da od toga nema ništa. Čak ni sa dozom rezerve ne uzimati njihove informacije iz "proverenih" izvora.
F

Fanste933

pre 1 dan

ako se to desi, neka vrate onda jos jednog divnog
A

Anica23

pre 1 dan

brate nass ajde samo lagano kod nas

Nadja17

pre 1 dan

Vec je pokazao koliko znaci ekipi i koliko se dobro uklapa u sistem kluba

Bojan76

pre 1 dan

Ako se Ledej zaista vrati, to bi bila fantasticna vest za Partizan i njegove navijace
L

Ludilo Max

pre 1 dan

Da ponovo istrce na parket u Areni Ledej i burazer Naneli.
A

Ariel

pre 1 dan

Evo ja cu da mu poklonim deterdzent za sorc.

Malilija031

pre 1 dan

Jos kad bi se naneli vratio bilo bi opasno

teodorajaa

pre 1 dan

Kad bi on dosao, pun pogodak!
V

Vratite Pejna

pre 1 dan

Decko kidao u Partizanu I Fili.
N

Naneli21

pre 1 dan

Jos Egzum I Naneli I pali se paklena masina.
R

Re ee

pre 1 dan

Malo sam sit ove sezone svega,ali Naneli i Zek i Dante bi me vratuki,ali nestvarno zvuči dobro
L

Logitech

pre 1 dan

E ovo mi se svidja, i deluje kao dobar transfer, sto ne mogu da tvrdim za Olmana i ostale koji su dosli. Ledej je pruzao dobre partije u prvom mandatu i neshvatljivo je kako nije produzen ugovor sa njim, nego je pusten besplatno u Milano, pogotovo sto je uzeto obestecenje na neke kosarkase, poput Tajrika Dzonsa, cak i za onog sto je bio na pozajmici u NBA ligi pa se vratio.
0

011bgd

pre 1 dan

U ta "obestecenjanja" verujete samo ostoja i vi.
@

@011bgd

pre 1 dan

Nauci srpski pre nego sto pametujes.
b

bad

pre 1 dan

logi odakle novci,njive ili vi navijači skupljate pare za ugovor?

Zec Attack

pre 1 dan

Brate nas, cekamo te!!!!
S

SEZONAC 2026/27

pre 1 dan

Brko iz Barse, Ledej, Hezonja, Naneli, Rid, Hejs.

Stojan Bušatović

pre 1 dan

Ledej nije više za Partizan
Z

Zek Ledej

pre 1 dan

Eron Gordon, da probamo sa njim?

Zeljko 11

pre 1 dan

Bolji i borbeniji od Pokusevskog i Osetkovskog zajedno,bice to odlicno pojacanje za Partizan nisu trebali ni da ga pustaju da ode...
k

krejzicoa

pre 1 dan

Mislim da bi korisnije bilo zadržati Bongu nego dovoditi Ledeja.
J

Jasna12J

pre 1 dan

Ko zna mozda se i vrati ali ne verujem
i

icapopara75

pre 1 dan

Povratak igrača koji poznaje teren, podržavam.
a

aleksss99

pre 1 dan

Bolju četvorku teško mogu da pronađu
b

bad

pre 1 dan

parker,valjda neko bolje zna od tebe i zato mu dao 6 miliona!
j

jelenal19

pre 1 dan

Povratak bi podigao atmosferu u celoj Areni
j

jelenal19

pre 1 dan

Povratak bi podigao atmosferu u celoj Areni
l

laki100

pre 1 dan

Partizan dobija lidera i provereni kvalitet
b

bad

pre 1 dan

i prljave šorceve,pride!
v

vanjaaa03

pre 1 dan

Takvi igrači se ne zaboravljaju među Grobarima
d

dacika75

pre 1 dan

Ledej je uvek ostavio srce na terenu
b

bad

pre 1 dan

to si 100% u pravu,vidosmo kako ostavi srce na terenu i razvali igoke u sred Belog grada!

Ivan Tokai

pre 1 dan

Ako se vrati, ovo je potez leta
M

Murke

pre 1 dan

Daj Boze..On je extra pojačanje..
Z

Zekaa98

pre 1 dan

ma bravo svaka casr zek zek

sasamilic772@gmail.com

pre 1 dan

Partizan se ozbiljno pojacava
S

Srdjan1314

pre 1 dan

Moze, moze. Vreme je za povratak kuci
P

Popce

pre 1 dan

znači opet država pare građana mora da daje

Sale Milosavljevic

pre 1 dan

Zek ledey je pravo pojačanje, već dokazan u Partizanu

mlade016@gmail.com

pre 1 dan

Ne znam šta reći, nadam se najboljem.
K

Koliba

pre 1 dan

Isto kao da opet ozenis zenu od koje si se razveo. Krpljacina
П

Па...

pre 1 dan

...долази Ледеј, Партизану обештећење од 750 хиљада долара и 20% од следећег трансфера, плату му даје бивши клуб 😂😂😂
b

bad

pre 1 dan

pa naravno,ostoja zna najbolje,ja mislim i neki navijač koji ne kupi sezonsku,nanjemu ostoja zaradi,da nije smešno....
O

Odlično

pre 1 dan

Još i Dimitrijevic i Laprovitola, kapiten Bogi i Luča pa da nas bog vidi..
b

bad

pre 1 dan

više vam ne smeta ostoja i jako brzo ste zaboravili na oca?
d

dobrodošao kući Zek!

pre 1 dan

Sa Zekom znaš na čemu si. Donosi veliko iskustvo, oko 13-14 poena u proseku, veliku energiju, a uz to dobro poznaje sredinu. U Milanu je čak dodatno podigao procente šuta za tri, bio na 50% skoro. Uz Karlika i za sada drugi starter kojeg dobijamo. Kao alternativu će imati Vilisa, čije kvalitete ovde mnogi podcenjuju, i Tanaskovića pred kojim je sezona dokazivanja na najvišem nivou i sigurno će da grize maksimalno. Time je pozicija četiri zatvorena.
d

džaba parker

pre 1 dan

a ja,mene si zaboravio,sve ću kod želimira da vas tužim,zašto mi je dao toliku platu,zato što najbolji zna da sam ja najbolji,op još 3 miliona a ja šampi po vama splićankama!

S B

pre 1 dan

Ledey in. Izmedju ova dva igraca Bonga je po svemu korisniji i bolji .
j

jova2000

pre 1 dan

Samo je Bonga igrao lose protiv Dubaia ??? Nista spolja nije uspeo da ubaci, mada je bio borben kao i uvek i imao skokove. Mnoge kontre je lose uradio, ode do kraja i promasi zicer...
I

Iber

pre 1 dan

Ovo nije dobra vest za Partizanove protivnike. Sad ce igraci da traze vece premije za osiguranje zbog straha od povreda.
m

majster

pre 1 dan

Mislim da je to najbolje za obe strane, on i partizan su sjajan spoj
S

Sns ostoja

pre 1 dan

Samo Partizan moze da plati njegovu platu sto trazi.

JEJICA

pre 1 dan

Samo odlazeći dolaze 🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍🖤🤍
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Sledeci je Laprovitola.

Sijanda Ksulu

pre 1 dan

Ne znam koliko bi pomogao ali bio bi solidan u rosteru
z

zorz74

pre 1 dan

Vrlo veliko pojačanje ako se dogovore

Uskekruske

pre 1 dan

Moze se i bez njega

stevica jovanovic

pre 1 dan

srecan povratak u partizan

zgemba82

pre 1 dan

Neka ne mora - Nwora

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Dosadašnja pojačanja su bila Eurocup igrači bilo je vreme da se dovede neko provereno ime.
I

IDEMOOO

pre 1 dan

KARLIK, ???, HEZONJA, LEDEJ, ??? DZOZEF, OLMAN, ???, VILIS, DZEKIRI ???, VM/LAKI, NAKIC, TANASKO, ZO
I

IDEMOOO

pre 1 dan

MOZDA I HEJS UMESTO LESORA
A

ABBA

pre 1 dan

Sampioni lozenja. Neporazeni prvaci svih priprema.
J

Jovan 84

pre 1 dan

Ledej u slobodnom padu, a Ostoja ce da ga preplati mislecii da ce time kupiti navijace. Ne gine nam borba za top 16!
j

jova2000

pre 1 dan

Kako je Ledej u padu, ako je statisticki gledano bio najbolji u Milanu ???
B

Bonga out

pre 1 dan

Ledey in. Izmedju ova dva igraca Bonga je po svemu korisniji i bolji .
P

Pedjah

pre 1 dan

Osim sto mesas babe i zabe.Bonga je trojka koja u izuzetnim slucajevima moze da glumi cetvorku,a Ledej je cista cetvorka koja za dve sekunde moze da ugura Bongu pod kos.Jel kapiras razliku?Nisu zamena jedan drugom.
R

Realni navijač

pre 1 dan

Ostoji i Mozzart sportu ne verujem ništa,dok se ne ozvaniči.Previše senzacionalizma je bilo u poslednj8h 20 dana,gotovo pola lige je u pregovorima sa Partizanom,kako da ne.Ti Ostojini fazoni kako bi se podgrejala atmosfera za sezonske karte,više ne prolazi.Ukoliko se i desi,Zek je odličan igrač i top pojačanje.
J

Jolika1985

pre 1 dan

Mada i nije preka potreba on
V

VEZARO

pre 1 dan

Apsolutno jeste.
J

Jolika1985

pre 1 dan

Mozda se i vrati mada cisto sumnjam
J

Jolika1985

pre 1 dan

Ko zna mozda se i vrati
p

pljuc

pre 1 dan

Isto kso i Larkin u Zvezdu i ne samo oni...bar jos po desetak igraca je figuriralo za oba kluba. Ono sto je jedino sigurno da je Zvezda prodiuzila ugovor sa Davidovcem a Partizan ojacao sa Tanaskovicem. Cilj ovakbih vesti je da pucanstvo bude zadovoljno kao da su i dosli a istina je ono.sto je receno u prethodnoj recenici.
F

Freek show

pre 1 dan

Jel sad preko leta izlazi sa grejalicom ili ventilatorom na parket
Đ

Đukin fan

pre 1 dan

Rosteri koje doduše te za sada najavljuju mediji i mrežni eksperti,Partizana i Zvezde stabilno 12-15 mesto u EL.Nemaju realno sta da traže sa vise od 10 klubova sa po preko 50 mil € budžeta.Dovesce ove islužene legionare EL,koji kruže po klubovima godinama,ništa ne osvajaju i to je realnost
u

uefamafia

pre 1 dan

Oseća se u vazduhu da dolazi.
Z

Zek Ledej

pre 1 dan

Drži se ti Dede Davidovca, niste za bolje ...
A

Aloooooooo

pre 1 dan

Dok ne potpise nista ne verujem,ovo mi sve lici kao u fudbalu ,kao zvali Brasanca ,Nastasica, ali oni kao nisu spremni da se vrate ,ma ne moj pa onda nam dovedu neke krseve sto nisu ni za Srpasku ligu pa ih jos i tumbaju po nekim pozicijama koje nikada nisu ni igrali,mene zanima koliko ce budzet da bude za novu sezonu i broj prodatih ulaznica,da vidimo.Da vidimo Ostoju sa Zeljkom i Ostoju bez Zeljka.

Vaskon

pre 1 dan

Ko li će da plaća sve ove z*jebancije!?
D

Djani85

pre 1 dan

Ma smao pumpaj bre, imate pare da promenite ceo sastav svake godine. Ali tako se ne osvaja evroliga
3

365

pre 1 dan

Vi znate kako se osvaja🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Z

Zek Ledej

pre 1 dan

tooo breeeeeee 🫣♥️
J

Jovan Dalmatinac

pre 1 dan

Opet cemo gledati ove likove koji nmogu samo da zakuvaju utakmicu..vidi mu se po faci da nije bas “zdrav”…kao i T.Dzouns..ista je to glava…
P

Pa taj brkati

pre 1 dan

Nije mogao nista uz Mirotica ,Shieldsa , Gudurica , Brooksa , Neba itd, a napravice uz Tanaskovica , Jekirija, Lakica dar mar u Evroligi .

Sterlings Braunfels

pre 1 dan

Šta lupaš ti pa LeDey i Bruks najbolji igrači Armanija ove sezone obojica prosek u Euroligi imaju 13 pts a LeDey ima i 4,2 skoka najveći index kosisnosti imao u Armani ove sezone 16,1 prosek.
T

Tako jee

pre 1 dan

Zek ledej zek ledej

milos djordjevic

pre 1 dan

Zek Ledej bi bio odlicno pojačanje ne treba propistiti tu priliku.
v

vukasin2015ks

pre 1 dan

Bilo bi super,oseca klub i igra srcem..

90Jelena

pre 1 dan

bilo bi super da se vrati
j

jzg

pre 1 dan

bilo bi sjajno ako dodje
V

Vec sa Ledejom

pre 1 dan

Partizan ce se sa velikim i trofejnim strucnjakom Penjarojom i biznis magom iz Prislonice boriti za 16 mesto maksimum. Ali sada vam iskreno kazem, jer ovi igraci koje dovodite su u rangu Albe dok je igrala u Evroligi . Ledey je bivsi igrac i to cete videti. Partizan ce nakon sledece sezone i debakla biti izbacen u Evrokup i cilj ce biti ispunjen. Kao navijac Zvezde se ne radujem kao neki tome jer je Zvezda najvise napredovala kad je bio rivalitet za Zeljkom..
M

MarkoSaj

pre 1 dan

A vi ste pa ozbiljna ekipa pa ćete kao i svake godine na jesen idemo na Finaln four A onda na proleće realnost od 10 do 15 mesta Buranija teška oba kluba
k

keruzzi

pre 1 dan

Slažem se buraz potpuno iako sam grobar. Partizan će biti u zadnja dva na kraju, živi bili pa videli. Ovo su sve krš igrači na zalasku karijera. Ovo neko namerno radi, a Ostoja sprovodi. Verujem da će sledeće sezone biti manje publike nego prethodne, i još slabiji tim. Navijači su nezadovoljni i prevareni. Ali nema veze, pratićemo naš klub makar bio i zadnji.
m

miki.mocart

pre 1 dan

Najkonstantniji igrac u Partizanu je bio... valjao bi nam samo tako.
j

jokicCCvv.

pre 1 dan

Treba pokusati povratak.

Nemanja Milijanovic

pre 1 dan

Volim te baš takvog kakav jesi , svima loš, meni najbolji

dejanjovanovic782@gmail.com

pre 1 dan

Zek zek dadule može povratak

Udbaška podvala

pre 1 dan

Svaki put kad se neko vraca na isto mesto drugi put..ne izadje na dobro...obicno bude neki pad forme...neke povrede...Mada Zek deluje prilicno spremno...neka se vrati pa da vidimo.
L

Los potez

pre 1 dan

Kojim Ostoja hoce navijace da pridobije , a ne shvata da je Ledey trenutno srednja druga klasa Evroligaskih igraca. Gledao sam ga zadnjih par utakmica i bio je neprimetan
s

srecan

pre 1 dan

Ti si Zeljko nisam te prepoznao...ahaha ajde bre pali tamo strucnjak
J

JBL

pre 1 dan

Obriši ovu GLUPOST GODINE.Ali vrlo verovatno si ti ipak navijač POMETLANE komšinice iz Železnika.Sedi 1.
b

bad

pre 1 dan

jbl pometlali ste vi ove sezone 0(nula)trofeja,f18 eurolige i pitanje je dokle ćete izigravati papagaje i kopirati najbolje navijače,ta metla znaš gde je otišla sa 18 miliona iz ljubavi,eno zida po Beogradu!
O

Ocajno igra

pre 1 dan

U godinama je vec. Po meni ne vredi ni priblizno novca koliko trazi. U raspaloj Olimpiji koja se borila za top13 je bio 3 /4 igrac po korisnosti i poenima, ali trenutno niko dobar nece da dodje pa je i ovo za nas dobro..
P

Pobeda je resenje

pre 1 dan

Ledej ce u Partizanu igrati za 20k na godišnjem nivou eto i to sam vam rešio komšije.
6

626262

pre 1 dan

Opet iritantne face ko ce ovo gledati na stranu sto je dobar igrac ali onaj njegov prljavi sorc i grimase boze boze
H

Huggo

pre 1 dan

Ne sumnjam da si iritantan i prljav......
J

JBL

pre 1 dan

Opet se javlja i komentariše navijač POMETLANE komšinice iz Železnika.
5

5+1+3+7

pre 1 dan

Karlik, ???, DIMITRIJEVIC PANTER, OLMAN, Lakic, *Vanja HEZONJA, ??? (NANELI), Nakic LEDEJ, VILIS, TANASKOVIC ??? (LESOR), Dzekiri, Lovernj

1Sale11

pre 1 dan

Imao dobru sezonu iza sebe ,dobar igrac
K

Klasikaa

pre 1 dan

Naravno plata se ne spominje
J

JBL

pre 1 dan

A zašto bi se spominjala?Pa sasvim je normalno da klub OSVAJAČ EVROPSKE KRUNE ne mora da pita koliko košta ograč.Plaća,uzima šta mu treba i to je to.A METLA je ipak ostavila posledice na tvoje zdravlje.
b

bad

pre 1 dan

jbl uuuu sine pa tebi i nije dobro,sedi u hlad odmori minut,dva pa nastavi da bereš maline,a o metli znaš ti dobro ko je metlan sa 18 miliona iz ljubavi!
B

Bilosta1

pre 1 dan

Nikad ti povratci srecu nisu doneli.
R

Rezzapereca

pre 1 dan

Za sad Partizan izgleda slabije nego prosle sezone, Zvezda slicna, a Dubai ce biti jos jaci
T

To je to

pre 1 dan

Partizan pored Hapoela Pao ima najviše para pa je razumljivo da juri najskuplje Igrače Evrolige
I

Ima u excel univerzumu

pre 1 dan

Dok ne izadje Apr izvestaj i pokaze da Acina Zvezda ima 15 miliona vise od Partizana i to sve od pomoci drzave koja je 4x veca nego nama.. Sve javno i dostupno i lako proverljivo na zvanicnom Apr izvestaju.

nenad japundzic

pre 1 dan

Treba pokusati povratak.

lazarmarkovic550@gmail.com

pre 1 dan

Prodaja od igraca
O

Oto

pre 1 dan

Ovo već nije loše, po meni još fali zamena za Karlika, dva beka, startni centar…
Z

ZAPRAVO

pre 1 dan

Jedan bek, a dve trojke.
6

6+3+7

pre 1 dan

Dva beka ako je jedan kombo, a drugi cista dvojka. Ostaju Karli, Laki, Vanja, Nakic, Dzekiri i Lovernj, stigli su nam vec Olman, Vilis i Tanaskovic, ostaje jos pitanje rezervnog pleja, kombo beka, startne dvojke, startne i rezervne trojke i startne cetvorke i petice.
s

smnp

pre 1 dan

jel dosao hejs ili nije?
B

Bojan Titov

pre 1 dan

Vracaj se brate!
ј

јјј

pre 1 dan

има ли неки играч са мање од 2 милиона годишње, овај ће бити 5.али када имаш неограничен буџет све се може

Valentina Kolar

pre 1 dan

Odlična odluka, ako se vrati biće super
.

.....

pre 1 dan

U ovom trenutku nema ni naznaka kako će izgledati tim sledeće godine. Ostaje na pleju Carlik Jones, u spoljnoj liniji od igrača sa nekom ulogom izgleda da ostaju još Marinković i Lakić, dok je stvara slika oko unutrašnje linije za sledeću sezonu (4: LeDay, Willis, Tanasković 5: Hayes/Fernando, Jekiri, Lauvergne). Bonga i Sterling Brown deluje da će biti prodati, možda i Bruno Fernando, dok Osetkowski i Washington idu po isteku ugovora. Jabari će pokupiti dobar deo ugovora za sledeću sezonu, što je ozbiljan problem, a moguće i Milton. Baš zbog toga, posebno što nije imao sreće sa povredama i deluje da mu je trebalo vremena za privikavanje, nadam se ostanku Shake Miltona sledeće sezone i deluje mi da će eksplodirati. Jones - Milton -? - LeDay - Fernando Laprovittola -? - Marinković - Willis - Jekiri Drezgić - Mijailović - Lakić - Tanasković - Jo Potpuno drugačija ekipa od ovogodišnje, pa uz pogotke na 2 i 3 koji su još u magli i zdravog Laprovittolu na 1 uz Jonesa, biće top8 ekipa Partizan.
F

FYI

pre 1 dan

braun ide u zalgiris, a ni bonga sigurno nece ostati...
@

@......

pre 1 dan

Allman je došao već na 2,a startni centar će biti Bruno Fernando koji ima ugovor i za sledeću sezonu, otpao Hayes, videćete zašto. Neće doći ni Laprovittola, pre će Cory Joseph, a čeka se još jedan elitni kombo i još jedno krilo, čak nije nemoguće da se pojuri jedno jako ime na poziciji 3, koje donosi mnogo poena, ali i užasno ponašanje... Jones - Allman -? - LeDay - Bruno Joseph - Milton -. Marinković - Willis - Jekiri ? - Lakić - Nakić - Tanasković - Lauvergne
J

Jhhvg

pre 1 dan

Da nije Bejkon?
B

Bljucc

pre 1 dan

Platica? Naravno se ne spominje
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Ovo je jedan od najboljih poteza jer unEvropi nema mnogo boljih četvorki
O

Ognjen161

pre 1 dan

Ambiciozno se gadja plasman od 17-20 mesta sa prosekom od 85+ primljenih poena po meču. Bacaj bombe Ostoja🫡
b

bolonjeze

pre 1 dan

pfff ovo je vec bomba, idemo po hezonju i lajlsa.

dusann55555

pre 1 dan

Bio bi veliko pojacanje za Partizan jedan od najboljih igraca na poziciji 4
B

Bljuc

pre 1 dan

Plata se naravno ne spominje... Klasika

urosh

pre 1 dan

Одлично појачање јер познаје клуб.

nikola.p

pre 1 dan

Ako se ovo desi biće to po meni jedino značajno i dostojno pojačanje trenutno.
X

X

pre 1 dan

Sta fali Tanaskovicu? Za Osetkovskig je Tim Dankan licno! Jos nase dete....Srbin...
s

spitfire

pre 1 dan

top igrac,bice odlicno pojacanje

Aleksandar3006

pre 1 dan

Bravo za upravu. Ovo je jedan od najboljih poteza jer unEvropi nema mnogo boljih četvorki. Ne mogu da idu i Poku i Dilan, ko će da bude rezervna četvorka osim Tanaskovića mi nemamo .više igrača na toj poziciji.
b

bad

pre 1 dan

sad bravo uprava ništa bravo želimir??
Р

Роко

pre 1 dan

Дерек Вилис ће бити
j

jesi gluv

pre 1 dan

Pa Vilis,čitaj kao što je napisano
K

KBK

pre 1 dan

Vilisa si zaboravio?
D

DjokaDjokica

pre 1 dan

Beograd se vraća na listu najzagadjenijih gradova na svetu. Šorc poslednji put oprao 2021.
A

Aleksandar Denic

pre 1 dan

E to je pojacanje....

Vanja Bonderovic

pre 1 dan

Dzabe kad Zeljka nema tu.