Komentari na vest
Definitivno: Dubai u Zenici protiv Budućnosti
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 1 mesec
bas mi je zao sto ce igrati u zenici evo sve mi se srusilo ceo svet
Marija Radulaski
pre oko 1 mesec
Bice jako dobar mec
z
zecpripovedac
pre oko 1 mesec
Koga briga vise za Dubai gde ce igrati
a
avax88
pre oko 1 mesec
Svakako ce biti zanimljiva tekma. Neka bolji pobedi.
z
z060301
pre oko 1 mesec
Dubai ce imati vece sanse u Zenici, tamo cak i bolje igraju
B
Bobby Donchich
pre oko 1 mesec
Šo ba nisu u Pofalćma, Kaknju ili Prijedoru igral’ ?? Zenca je zagadžena bolan. A sad ozbiljno, ovo je najobičniji CIRKUS!! Liga je neregularna prvo zbog Mege, pa dugo godina FMP 1 i 2 , pa sad ovo.
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 1 mesec
nije buducnost naivna ekipa al dubai opet ima vise igre i u evro ligi
FC RED STAR
pre oko 1 mesec
Opaaaa,Zenica Bluz!Dubai svakako favorit!
Veljko Maricic
pre oko 1 mesec
Dubai sprema ozbiljan projekat
Ilija
pre oko 1 mesec
Samo da ih pobede Varvari da ih stavimo na mesto
S
Slava222
pre oko 1 mesec
Bravo Bravo! posteno skroz.
J
Jakov23
pre oko 1 mesec
Da li ide Partizanu ??
I
Izbacite
pre oko 1 mesec
Dubai iz ABA i rešen problem.
Goran Jovic
pre oko 1 mesec
Идем у Дубаи ❌
Идем у Зеницу ✅
j
jokabejbe
pre oko 1 mesec
sobzirom na to da su u ogromnoj lovi smesi im se blistava buducnost
O
Ok
pre oko 1 mesec
Krenuse ovi po koloniji da igraju. Razvijaju kosarku ali bolje oni nego turci ne teraju narod da menja veru.
D
Dzi
pre oko 1 mesec
Buducnost je toliko gadnaa da te natera da navijas i za jedan Dubai, klub iz legla starleta i kriminala, grada koji Beograd sanja da bude, toliko je to odvratna ekipa ta buducnost...
m
menkopenko
pre oko 1 mesec
Derbi ...pobeda ove tekme ide Partizanu..
Nikola Perovic
pre oko 1 mesec
Jedino što je ispravno. Budućnost je tražila garancije za bezbjednost i od stranih ministarstava jer u svom rosteru ima i Amerikance i Francuze i Ukrajince. Neko mora da garantuje da će taj kompletan put da prođe bez problema ikakvih. To trenutno nažalost ne može da garantuje niko...
Tako je kako je i ovo je jedino moguće sada
b
bravo za komm
pre oko 1 mesec
A realno u pravu si. Kratko i jasno
Tubic
pre oko 1 mesec
Реално и најпоштеније кад већ нису избачени!
SKIZ
pre oko 1 mesec
Ми смо најтолерантнији народ на свету. Свако може да дође и да нам намеће своја правила и ми да климамо главом, јер смо преживели свашта кроз историју и знамо да је све пролазно. Али овај безобарзлук и бахатост да се намећу неке идеје и захтеви а да се пре тога није размислило и направио договор шта је план Б ако се нешто деси, па где ће играти ако ово, шта ако оно, то је друга страна нашег народа- најглупљи појединци на највишим позицијама. Значи прво ову лигу треба угасити из простог разлога што људе више не занима ништа сем Евролиге. И прави је моменат да се окренемо КЛС лиги. Наравно да ће пар година нон стоп бити финале ккцз против ккп, али тако је било и у Литванији па на крају ево ови освојише фиба лигу шампиона и тако даље, репрезентација им расте, имају домаће играче... То је процес и то људи овде не могу да схвате. Желе све и одмах, зато и пропадамо као држава. Не може све и одмах. Да се вратим на Арапе. Исто смо урадили са Макабијем. Дошли 1 годину- освојили и отишли. Ми ништа добро нисмо извукли из њиховог доласка код нас. Као се*с на вече. Бам бам и сутра никоме ништа. Ради се без плана, за мало новца у приватне џепове... Треба заузети свој став као кошаркашка земља. Не играмо са цибоном и задром и крком, него идемо у Вршац, Суботицу, Ниш и Ужице. И процес траје, 10 година- 10 година. Шта да се ради. Али овако само губимо време. Деца нам играју по Мађарској, Пољској, Румунији, уместо овде да сви играју, кући за нормалне паре. Време нам пролази а ми ништа не радимо како треба.
O
Ok
pre oko 1 mesec
Dzaba pises njima se ne izlazi iz bivse juge. Sve sto se tamo trtilo se selilo u Beograd. Oni imali svoju drzavu i rezervnu Srbiju samo Srbima nije dozvoljeno da su Srbi bilo gde bili pa i u Srbiji. Sta mi imamo El i Americki skart lomatamo se tamo po njihovim gradovima. Popularizujemo im sport kod klinaca a onda odigramo revijalno nasu ligu kao nebitnu. Mi dali pare a nebitni. Normalno da gusimo klince pa onda beze u NCAA i propadaju.








