Komentari na vest

Da li je vreme za crveni u košarci? Bogdan kaže - da

Z

Zvone75

pre oko 1 mesec

To je trebalo odavno da se uvede.Totalno je u pravu . Previse slobode imaju u tom fizickom kontaktu ove nove generacije.

trilee93

pre oko 1 mesec

Potpuno je u pravu, u ogromnim količinama flopuju košarkaši
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

crveni za flop...
M

Milica Stojanović

pre oko 1 mesec

Čovek. Je potpuno u pravu zna šta treba da se radi sa takvim igračima da
s

stv

pre oko 1 mesec

Bogdan u pravu – crveni za flop!

Ivana Radovanovic

pre oko 1 mesec

Biti vracaj se ti u partizan bataljuj te amere

quaresmaaa

pre oko 1 mesec

Ma covek veka penziju jos godinu dana i vraca se kuci

ivanara

pre oko 1 mesec

Jooj dokle ide ovo sve
m

mladi23

pre oko 1 mesec

Pa kako bi Oklahoma zavrslia mec onda :)
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Pretera ga sad, pa postoji tehnička da se usudi za to i dve tehničke i isključenje
B

Boldrick

pre oko 1 mesec

Da su pametni u Denveru da ga uzmu,poen igrac,tsksv im treba,da sutira.
o

onda bi

pre oko 1 mesec

Kalina dobio tri crvena,a predsednik zvezde rekao-"svi smo mi Kalina"
M

Miloš T. #4

pre oko 1 mesec

A mislio sam da si mi prijatelj, Bogdane...