Komentari na vest
Da li je vreme za crveni u košarci? Bogdan kaže - da
Z
Zvone75
pre oko 1 mesec
To je trebalo odavno da se uvede.Totalno je u pravu .
Previse slobode imaju u tom fizickom kontaktu ove nove generacije.
trilee93
pre oko 1 mesec
Potpuno je u pravu, u ogromnim količinama flopuju košarkaši
V
Vladica1983
pre oko 1 mesec
crveni za flop...
M
Milica Stojanović
pre oko 1 mesec
Čovek. Je potpuno u pravu zna šta treba da se radi sa takvim igračima da
s
stv
pre oko 1 mesec
Bogdan u pravu – crveni za flop!
Ivana Radovanovic
pre oko 1 mesec
Biti vracaj se ti u partizan bataljuj te amere
quaresmaaa
pre oko 1 mesec
Ma covek veka penziju jos godinu dana i vraca se kuci
ivanara
pre oko 1 mesec
Jooj dokle ide ovo sve
m
mladi23
pre oko 1 mesec
Pa kako bi Oklahoma zavrslia mec onda :)
I
Ilijajakim02
pre oko 1 mesec
Pretera ga sad, pa postoji tehnička da se usudi za to i dve tehničke i isključenje
B
Boldrick
pre oko 1 mesec
Da su pametni u Denveru da ga uzmu,poen igrac,tsksv im treba,da sutira.
o
onda bi
pre oko 1 mesec
Kalina dobio tri crvena,a predsednik zvezde rekao-"svi smo mi Kalina"
M
Miloš T. #4
pre oko 1 mesec
A mislio sam da si mi prijatelj, Bogdane...






.jpg.webp)

