Komentari na vest

Cibona se okrenula FIBA Ligi šampiona

S

Sedlar92

pre 7 dana

tesko da ce se ikada vise vratiti na stare staze

milosbosut

pre 7 dana

Pametan potez Cibone

50 miliona razloga

pre 8 dana

Partizan ugasio Cibonu... Par godina kasnije i crvenu zvezdu, sadasnji fmp
J

Jakov23

pre 8 dana

hahaah Barselona odakle druze
g

gnrslash

pre 8 dana

Lepo je imati Cibonu ponovo u ABA ligi. Mislim da je i ok potez fiba evroliga dok se malo ustale i budubu stanju da privuku igrace jer ne verujem da ce imati neki ogroman budzet

Goran Jovic

pre 8 dana

Јединство из Манчестера, Цибона из Барселоне🤣
Z

Zek Ledej

pre 8 dana

Barselona iz Zagreba.
R

Roginjo

pre 8 dana

Barselona tavorila i nije bila ni u ABA ligi, kako takva greška, niđe veze Barselona Cibona, jedino se pomalo rimuje hahahaha
I

Ivan85 Knj

pre 8 dana

Ničim izazvan autor teksta napiše Barselona xaxa

Marija Antic Stankovic

pre 8 dana

Nije ni to tako lose