Komentari na vest

Čelnici izraelske lige ne mare za iranske rakete; Voker: Nismo roboti

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 20 dana

Не маре они, ал не маримо ни ми.
S

Staniša Žugić

pre 20 dana

A da bi se smanjile gužve na putevima kada igra Crvena Zvezda pošto je to najpopularniji klub u ovom delu Evrope

Dacha90

pre 20 dana

svaka čast možda budu predzadnji ove godine

Dejan P.

pre 20 dana

Realno ne treba da se igra u ovoj situaciji
m

maksaa444

pre 20 dana

uzasna je situacija u izraelu

Kanidja99100

pre 20 dana

neverovatno sta se radi
S

Sa robotima i

pre 20 dana

Božijom pomoći do titule Evrolige!
O

Oseti se u

pre 20 dana

Gradu ogromna gužva. Ispravna odluka
W

Wǔqìqí

pre 20 dana

Možda vi niste roboti i nemate ali vas uveravam da će KK CRVENA Zvezda uskoro u svom rosteru imati robote kojima neće moći da pariraju ni najbolji košarkaši NBA. A da bi se smanjile gužve na putevima kada igra Crvena Zvezda pošto je to najpopularniji klub u ovom delu Evrope navijači će u dvoranu dolaziti putem letećih automobila.
K

Konačno

pre 20 dana

Velike su gužve
S

Sa robotima

pre 20 dana

Samo je nebo granica
D

Daj faul

pre 20 dana

Kako je vama dobroooo…
D

Dejan Anus

pre 20 dana

Ipak je Zvezda Srbija a Srbija Zvezda
Ž

Žitko Jakovljević

pre 20 dana

Podržavam odluku. Da se titula Evrolige donese na Mali Kalemegdan da oni sa druge strane ne pričaju kako su oni osvojili.