Komentari na vest

Bulsi spremni da pošalju nekadašnjeg petog pika u Lejkerse

m

mozzart50

pre 25 dana

Nekada Dzordan, pa Skoti Pipen, pa kasnije Derek Rouz,.... sada ostala fransiza...
D

Djuro17

pre 25 dana

Bulsi nikako da se spoje kako treba vec godinama!
G

Gost 034

pre 25 dana

Šampiona Evrope ????

Jovan Jovanovic

pre 26 dana

Nista specijalno , nebitni transferi za buducnost ekipe
M

MlađoL

pre 26 dana

Lejkersima treba centar, ako sa Aytonom misle da će nešto uraditi onda nek se pozdrave odma