Komentari na vest
Bueno: Rim zainteresovan za Evroligu, imamo planove sa NBA ali i bez nje
CrazyHappy
pre 12 dana
Znam te pismo dok si pištolj bila
Igor Musulin
pre 20 dana
И тата би сине, али не иде.
M
MARS232
pre 21 dana
smejurija od lige
atisitaj?
pre 21 dana
smejurija od lige
J
Jakov23
pre 21 dana
ugasiti ovo sve smece i to je to
Zika Zika
pre 21 dana
prosirice se evroliga
K
Kad se pravite pametni
pre 21 dana
Bueno je na španskom. U ovom kontekstu je BUONO
vaalent
pre 21 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
Valent
pre 21 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
meda rashord mar
pre 21 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
N
Natalii29
pre 21 dana
svasta je ru upletenwo iscekivanja su prevelika
Marko Racanovic
pre 22 dana
treba ugasiti bAba ligu
Marko Racanovic
pre 22 dana
treba ugasiti bAba ligu
Vajta66
pre 22 dana
Daleko ste od NBA lige viiii
Petar Kesic
pre 22 dana
pa svi hoce jedino ligu na 30 klubova da povecaju

MiraGajic91
pre 22 dana
Konkurencija jača ligu, biće zanimljivo pratiti razvoj situacije.
d
dzonson1992
pre 22 dana
Zamisli u fudbalu da dodje Amer, osnuje tim u Italiji i odmah ga ubace u Ligu Evrope. Kosarka je komedija. Ubedljivo najgori odnos para koje zaradjuju igraci i kvaliteta koji isti nude.








_Cropped.jpg.webp)