Komentari na vest

Budući partizanovac ne preterano zapažen, bivši cepao mrežice

6

6.75

pre 2 meseca

Totalni fijasko, dobija se osetno slabija verzija Vašingtona, koja pritom nema poludistancu, a o asistencijama da ne pišem...
D

Dusseldorf

pre 2 meseca

Limitiran igrac!

stevica jovanovic

pre 2 meseca

nadam se da nismo pogresili sa njim,videcemo kad krene da igra
A

Alcatraz

pre 2 meseca

Nema šta da se vidi, evrokup igrač.
A

Ammmmanmam

pre 2 meseca

Džejlin Smit je duplo bolji igrač od njega, a Vašington pet puta bolji.
A

Aqa

pre 2 meseca

Nadam se da nije potpisao

Salleee

pre 2 meseca

Dal smo stvarno doveli ovog majstora. Ja i dalje ne verujem da je ovo pohacanje
Š

Šta mi bi?

pre 2 meseca

Sa posebnom pažnjom sam gledao meč Efesa i Turk Telekoma zbog ovog Olmana. Izgubljenih dva sata vremena po ovom lepom danu. Razumem da igrače nekada neće, ali ovaj igrač nije pokazao bukvalno ništa što bi ga preporučilo za Partizan. Niti šut niti prodor niti odbrana, a o košarkaškoj inteligenciji da ne govorimo. Ovo nije igrač za Partizan ili bilo koju Evroliga ekipu. Dzejlen Smit je daleko bolji igrač od ovog Olmana. Veliko razočarenje.
G

Gaga32

pre 2 meseca

Olman još jedna propala investicija partizana

Miki Milikic

pre 2 meseca

vidim, Partizano opet dobro kupuje 😁😁😁
G

GistJ

pre 2 meseca

Lik je duplo gori od Vošingtona (koji treba da ide). Kukala nam majka ako nam je on "pojačanje" za narednu sezonu i ako će nam sva pojačanja biti poput njega.
r

rea

pre 2 meseca

9 od 12 poena dao sa penala i nije bio zapažen, ovo kada uradi Moneke pišu se dvonedeljni hvalospevi o partiji koju Evropa nije videla XY godina.