Komentari na vest
Budući partizanovac ne preterano zapažen, bivši cepao mrežice
6
6.75
pre 2 meseca
Totalni fijasko, dobija se osetno slabija verzija Vašingtona, koja pritom nema poludistancu, a o asistencijama da ne pišem...
D
Dusseldorf
pre 2 meseca
Limitiran igrac!
stevica jovanovic
pre 2 meseca
nadam se da nismo pogresili sa njim,videcemo kad krene da igra
A
Alcatraz
pre 2 meseca
Nema šta da se vidi, evrokup igrač.
A
Ammmmanmam
pre 2 meseca
Džejlin Smit je duplo bolji igrač od njega, a Vašington pet puta bolji.
A
Aqa
pre 2 meseca
Nadam se da nije potpisao
Salleee
pre 2 meseca
Dal smo stvarno doveli ovog majstora. Ja i dalje ne verujem da je ovo pohacanje
Š
Šta mi bi?
pre 2 meseca
Sa posebnom pažnjom sam gledao meč Efesa i Turk Telekoma zbog ovog Olmana. Izgubljenih dva sata vremena po ovom lepom danu. Razumem da igrače nekada neće, ali ovaj igrač nije pokazao bukvalno ništa što bi ga preporučilo za Partizan. Niti šut niti prodor niti odbrana, a o košarkaškoj inteligenciji da ne govorimo. Ovo nije igrač za Partizan ili bilo koju Evroliga ekipu. Dzejlen Smit je daleko bolji igrač od ovog Olmana. Veliko razočarenje.
G
Gaga32
pre 2 meseca
Olman još jedna propala investicija partizana
Miki Milikic
pre 2 meseca
vidim, Partizano opet dobro kupuje 😁😁😁
G
GistJ
pre 2 meseca
Lik je duplo gori od Vošingtona (koji treba da ide). Kukala nam majka ako nam je on "pojačanje" za narednu sezonu i ako će nam sva pojačanja biti poput njega.
r
rea
pre 2 meseca
9 od 12 poena dao sa penala i nije bio zapažen, ovo kada uradi Moneke pišu se dvonedeljni hvalospevi o partiji koju Evropa nije videla XY godina.
.jpg.webp)




.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)