Komentari na vest

Bitnija je NBA liga nego 5.000.000 dolara u Makabiju

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 sat

Mislim da je svakom igracu, tj skoro svakom evropskom zelja da zaigra u NBA ligi.
g

gos77

pre oko 1 sat

ozbiljna stetocina ekipe, svaka ekipa igra bolje bez njega setimo se zalgirisa koji je pre njega bio u top 5 evrolige posle njega ni u plej inu, takodje i makabi sada nije ni igrao finale izraelskog prvenstva odlukom trenera i makabi je osvojio. siledzija

micaredstar72@gmail.com

pre oko 1 sat

pa tamo jedino i moze da sutira koliko mu volja
P

PBG

pre oko 2 sata

gabelj...i prosle godine je iz zalgirisa otisao u NBA ,pa opet nazad u evroligu. Ne treba ga zvat evropu da igra neka radi u NBA kao ekonom
r

rea

pre oko 2 sata

Eto njega krajem novembra u Asvelu za 4-5m godišnje.

ineska

pre oko 2 sata

veliki potrosac lopti.