Komentari na vest
Bilo je očekivano, sada je i zvanično: Sip, puno zdravlja i sreće
N
Nula trofeja
pre 11 minuta
Kad ce proslava u laktasima Top 20 mesta u Evroligi, zatim NULA trofeja u KK ove sezone i 3 mesto u fudbalu na tabeli..kad krece proslava i festa??
S
Sorts i Badio
pre 13 minuta
Falim te boze kad je konacno otisao,Jos Bolomboj za njim, Davidovac i Kaliinic pa da nam svane! Ajmo sad Sorts posto je slobodan igrac i Badio da se dovedu kao zamena za Kenana!
N
Natalii29
pre oko 1 sat
svima ide u prilog promena
Aleksandar Pesic
pre oko 1 sat
Potpuno realno i očekivano, steta teska povreda i cela sezona van terena
Bole.92
pre oko 1 sat
Nazalost nije imao srece u zvezdi.
F
Fanste933
pre oko 1 sat
predobar je bio i sad je tj
T
Ta zvezda
pre oko 2 sata
Iliti fmp kako kome draže to ima igrača pod ugovorima ne zna im se broj.
F
FmpDubai
pre 13 minuta
Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
n
nica25
pre oko 2 sata
jos dve godine ugovora...😆
1
1980
pre oko 2 sata
Dobra vest posle onog žabara
m
merllin_pfc
pre oko 2 sata
Jos dvije godine ugovora.
Imate 34 igraca I 3 trenera na platnom spisku. Mogli ste organizovati turnir
🤣🤣🤣
P
Pa dobro
pre oko 2 sata
nisu svi magovi kao vi, jedini u evropskoj kosarci "uzimate" obestecenje za svakog igraca... ili je to ipak prica za malu decu.😎
O
Ok
pre oko 2 sata
Ne kaki, vi imate skuplji roster. Sretno u daljoj karijeri. U principu ne volim igrace metar i .... pogotovo na dvojci. Nit napad nit odbrana.
Valentina Kolar
pre oko 2 sata
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
P
Prvaci Sveta
pre oko 3 sata
Hvala Bogu 🔴⚪🇷🇸








