Komentari na vest
Besni Alimpijević izbačen, Bešiktaš ostao bez finala Evrokupa (VIDEO)
A
Aqa
pre preko 1 godinu
Pariz i burg u finalu, smešan evrokup ove sezone.
s
spiritus movens
pre preko 1 godinu
Delgado je zasluzeno iskljucen. Od pocetka se ponasao nesportski. Sa iskljucenjem Delgada Besiktas je izgubio cvrstinu pod kosem. I Burg je ostao bez Mase ali su imali alternative u liku Salasa. Kako je utakmica odmicala, Besiktas je sve teze pronalazio resenja pod kosem. Zasluzena pobeda francuskog kluba na kraju.
:
:D
pre preko 1 godinu
😂😂😂
N
Nanas
pre preko 1 godinu
Ovaj Perez je najodvratniji sudija u Evropi, a i najiritantniji i najprepotentniji,nesto kao Oliver u fudbalu,tako da se ne cudim Alempijevicu, daleko od toga da sam ljubitelj lika i dela Duleta Vujosevica,ali jos se secam konferencije kada je rekao za ovoga lika direktno da je LOPOV,jedina njegova izjava koju sa odusevljenjem sam prihvatio
0
09999
pre preko 1 godinu
ALIMPIJEVIC IGRA EVROLIGU DOGODINE SA ZVEZDOM. PROVERENA INFO
T
To što su
pre preko 1 godinu
se ovde pisale bajke o Alimpijeviću ne znači da će uzeti Evrokup.
a
alibi
pre preko 1 godinu
za poraz od 25 razlike, za domacu upotrebu...svejedno bi ga na mestu kluba takodzer kaznio...
Z
ZoPP
pre preko 1 godinu
Svako bi bio besan na njegovom mestu. Skolski primer kako mozete da izgubite velikom razlikom a da za to "zahvalite" sudijama. Konkretno odvratnom Perezu koji je resio utakmicu iskljcenjem Delgada a i pre i posle toga perfidino punio faulima goste. Sto je na kraju dovelo da 4 igraca budu iskljucena, kao i Alimpijevic. Trebali su svi na kraju da pocnu da namerno prave faule da ne ostane niko na terenu.
Ovo je u principu odradjeno za Pariz jer je jedino Beskitas imao neka bar male sanse u finalu (jedini su ih i pobedili ove sezone). Obrisace Pariz parket sa ovima tipujem 25-30 razlike zbirno u dve utakmice.
g
glupost
pre preko 1 godinu
da je Avramovic imao.mozga ne bi ovaj ni bio u Besiktasu. razbijeni 25 razlike...u porazu se vidi pravo lice..lako se siliti u pobedi..on ga je ovime pokazao..
da sam vlasnik kluba ja bi ga jos vise kaznio, a tek koliko bi ga kaznila Evroliga...
c
cako
pre preko 1 godinu
Koliko je ovaj mali Simonovic los.. strasno.
Ovo je veliki pokazatelj zasto Zvezda nikad nista ne moze da uradi u Evroligi.. strasno los skauting imaju. Zao mi je Alimpijevica sto su mu uvalili ovakvog igraca
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
Stoni tenis
Ragbi
LOL
Snuker
Pikado
Najava mečeva
petak | 18.07.2025.