Komentari na vest

Beograd opcija B za F4 Evrolige naredne godine

J

Joviša

pre oko 1 mesec

Beograd im je uvek rezerva,nikad prva opcija.

wizard 1987

pre oko 1 mesec

sta ce im fajnal for...nema leba od toga....vec su organizovali ....nema.tu velike zarade...navijaci Olija Fenera Pao sve vatreni i ne idu da trose pare po Bg turisticki...vec samo alkohol tekma i mazad

Salleee

pre oko 1 mesec

Ipak je Srbija kosarkaska zemlja. Mislim da bi domaćinstva samo u takvim zemljama trebala da budu. Srbija grcka litvanija turska
B

Bilosta1

pre oko 1 mesec

Koji crni Abu Dabi za domacina.
L

Las

pre oko 1 mesec

Beogradska atrna, koja se raspada ne zasluzuje EL F4. Stalno je spominju kao opciju jer znaju da je goli car spreman da kesira. Sto se tice Kaunasa i Valensije, verujem da je Kaunas tu realniji kao potencijalna zamena za Dubai naredne godine, ali samo zato sto ce Valensija traziti siguran dogovor sa EL, tj da budu domacini 2028.

Slobodan Milojkovic

pre oko 1 mesec

Imaju sve uslove da organizuju takav veliki dogadjaj...jos da i neki nas klub ucestvuje u zavrsnici...
T

Tomiradi

pre oko 1 mesec

Sta radi ova euroleague, cccc, oni ne mogu da nadju ko zeli biti organizator. Opet da daju arapima, nema smisla, van evrope, plus tamo su tad vec vrucine ali ima para za El. Od tolike evrope da niko nece, vracaju se stalno na Beograd (Srbija hoce da plati🙈). Nekad su organizovale metropole i to ne toliko davno, Madrid, Milan, Moskva, Berlin, Istanbul, pa lepo je bilo u Baskoniji, pa bio je i London. Ne znam kako su ove godine grci pristali, iznenadio sam se Atinom
m

majster

pre oko 1 mesec

Pa ne moze svake druge godine da bude u Beogradu

ivanasud

pre oko 1 mesec

Uvek je opcija i posle bude neko drugi
K

KriziraEL

pre oko 1 mesec

Kome to vise treba i koga to interesuje. Dokle ta Evroliga kad daje Bg tri puta domacinstvo. U fudbalu jedna Engleska i Spanija cekaju finale LS deceniju. Tri drzave za kosarku opcija uvek Turska,Grcka,Srbija i da nije rata Izrael i Dubai. Mocno nema sta.
R

Rezzapereca

pre oko 1 mesec

Valensija dobija ovo, imaju novu halu, lep grad, lepo vreme…

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Ako iko zaslužuje onda je to Srbija zemlja košarke.
M

Markokmet

pre oko 1 mesec

Ako se da f4 Beogradu Crvena Zvezda i Partizan treba da naprave dobre ekipe kako bi iskoristile sansu da u Beogradu igraju f4 Evrolige
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Ако буду бирали између ова три града Валенсија добија лагано.
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

beograd je uvek bio odličan domaćin u svim sportovima

mitar delibašić

pre oko 1 mesec

Abu Dabiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Milijana Ilic

pre oko 1 mesec

Nebi bilo iznenadjenje pokazali smo se kao dobri organizatori
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

bice zanimljivo ako opet bude slična situacija

mitar delibašić

pre oko 1 mesec

Hvala bogu da je tako

50 miliona razloga

pre oko 1 mesec

Potkupljivo takmicenje tako da mogu u toku sezone vise puta promeniti domacinatvo finala
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Опција Б, тачније једна од 3, тачније није опција...

Bongo Gazda

pre oko 1 mesec

Taman da partizan bude na f4 dogodine
D

DDF

pre oko 1 mesec

Kaunas je najveci favorit za domacina sledeceg F4,zatim Valensija ako budu zaista zeleli domacinstvo,dok Beograd zbog politicke situacije i velikog broja demonstracijja u gradu zadnjih dve godine nema prevelike sanse
M

Mile led

pre oko 1 mesec

Znači sprema se teren za novi neograničen budžet za tkz. zvezdu i obaranje ovogodišnjeg rekorda u dosudjenim slobodnim bacanjima gde su završili drugi tik iza olimpijakosa.
M

Ma...

pre oko 1 mesec

Džabe im ta bacanja, opet jedva deseti! Dok partizan suvereno 16-ti!!!!
D

DosijeX

pre oko 1 mesec

O mukice zlatne.. kod vas sve iz ljubavi
f

ffsaas

pre oko 1 mesec

Sprema se novi Dzabar Parker i ispadanje pre Arandjelovdana
D

Daj faul

pre oko 1 mesec

Ja bih stvarno voleo da vidim tvoju facu… cisto da sledeci put, dok citam tvoj komentar, znam da li da placem ili da se smejem…

Jana1211

pre oko 1 mesec

taman da se partizan nadje na f4

Ivan Komnenovic

pre oko 1 mesec

mislis da ih poguraju do top10
I

Ispravka

pre oko 1 mesec

*kk igokea nis, nazovimo stvari pravim imenom.
Z

Zek Ledej

pre oko 1 mesec

ISTANBUL 1992! AJDE OPET!

Ssarita

pre oko 1 mesec

Ovo bi bilo odlicno i mogli bi da nam dodele i naravno finale bar lige konferencija
I

Ivana10

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro da se igra ovde imamo uslove a i publika nasa je na samom vrhu
1

1100

pre oko 1 mesec

Koje uslove imamo...jel ti gledas ove hale i arene po evropi? Nasa arena se bukvalno raspada...banku niko nije ulozio ko zna koliko dugo...i mi bi f4...