Komentari na vest

Baskonija se nećkala, ali ipak zadržala Galbijatija

P

Pa đe će sad

pre oko 1 sat

Ivanović Duško jadni nebili?!
J

JapanskaVjeverica

pre oko 2 sata

Klasična košarkaška sapunica 😄 Ide-ostaje-ide. Galbijati izgleda ipak ostaje u Baskoniji bar za sad. Kup Kralja mu je dao kredita, videćemo koliko će trajati.