Komentari na vest

Barsa za Robinsona plaća obeštećenje, pa sledi ugovor na dve godine

P

Papu Gomez

pre oko 4 sata

и тај Џејмс има сто година

Petar Kocevic

pre oko 6 sati

nece im pomoci ovaj

Petar Kocevic

pre oko 7 sati

ma nikakav igrac

mladen misic

pre oko 9 sati

Zar nije trebao u Crvenu zvezdu
v

vvvv

pre oko 10 sati

mislim da nece nista posebno doneti barsi u smislu titule ili F4
J

Jaja

pre oko 10 sati

Nemaju trenera al dovode igrače na kilo.
S

Sofronije Jr.

pre oko 10 sati

Kako da zameni Džejmsa kad ovaj nikad nije igrao u Barsi?

milosbosut

pre oko 10 sati

Barsa je ovde napravila jako dobar posao

wizard 1987

pre oko 10 sati

koja steta za Robinsona...on i Dzons bi bili paklen tandem