Komentari na vest

Atamanu nije valjao, Kataš misli drugačije: Amerikanac na pragu Makabija

kolekole57

pre 1 dan

Odlican centar i imace prostora u Makabiju

KrisLass

pre 1 dan

Najlakse je kriviti drugog(selektore)
Z

Zzt

pre 2 dana

Niko se ne trudi cekaju da se zameni selektor

cima88

pre 2 dana

Niko se netrudi samo čekaju zamenu selektora

kivekive

pre 2 dana

Pustiti Odzeleja ili Monekea i dovesti Lajlsa bi bila bomba

Zvezdas1989

pre 2 dana

Odzeleja nikako,ne pisi gluposti jedino Moneke da ide