Komentari na vest

Ataman zanemeo: Uznemiren sam; previše sam pričao, Alperenov šut neću da komentarišem

Š

Šengunica

pre 10 meseci

Ali onaj izraz lica uplakane djevojčice kod Šenguna je nešto što se ne može novcem platiti.Budi junak i kad gubiš,čestitaj boljem,nauči nešto iz takvog poraza.
v

vamoss

pre 10 meseci

gori od spanaca, svaki sviran faul gestikulacija prave neke face sire ruke. jos onaj faul u napadu vagnera sto svira bosanac... vise nego zasluzeno germani
N

Nemanja8989

pre 10 meseci

Kako je lepo ucutati ovog iritantnog trenera! Tako je,cuti,dovoljno si se lozio.!
B

Blablataman

pre 10 meseci

Imali su sve osim glave kada je bilo najpotrebnije.Kraj meča je kada istekne vrijeme a ne kada ti misliš da treba da bude.
L

Lacio1900

pre 10 meseci

Nije lepo radovati se tuđoj nesreći, ali neobično uživam u Atamanovom porazu. Nekako ga je lepo videti tužnim :)
B

Bnm

pre 10 meseci

PROGOVORI SLIKO DA JOS JEDNOM CUJEM DRAGI GLAS 🤣🤣🤣
М

Марјан

pre 10 meseci

Ергине, Жељко вас је отчепио 2017. Касније и ти у Ефесу, али схвати-2010.ће се плаћати заувек.
V

Voždovac

pre 10 meseci

Imali su meč u rukama sa +5 na 5 min do kraja. A onda Šengun promaši zicer, pa šutne nerezonsku trojku, a onda Džejms šalje loptu u aut.

Marko Kolasinac

pre 10 meseci

Odlican trener, specificnog karaktera, mnogo prica, mada ima i rezultate iza sebe, vise srece sledeci put, a i nadam se da ce Srbija mnogo sloznija i stabilnija da zaigra sledeci turnir.
I

Iz sljivika

pre 10 meseci

I tako nabolji trener u poslednjih deset godina odlazi po*ran u Tursku.

gonpi

pre 10 meseci

ovaj Šengun g**no od igraca i coveka...jako podseca na nasek Peteuševa! sa dna kace!

gonpi

pre 10 meseci

ovaj Šengun g**no od igraca i coveka...jako podseca na nasek Peteuševa! sa dna kace!

gonpi

pre 10 meseci

ovaj Šengun g**no od igraca i coveka...jako podseca na nasek Peteuševa! sa dna kace!
I

Ivan...

pre 10 meseci

U poslednja dva minuta nemacki igraci pogadjaju skoro sve suteve pod pritiskom. Ukljucujuci i centra koji nije sutnuo trojku do tada u finalu. To su mentalitetske stvari. Nasim igracima zadrhti ruka kada je pritisak, pogodimo 2 od 10 suteva u odlucujucim trenucima. u prijateljskoj utakmici kada se igra bez pritiska dobijemo rutinski tu nemacku, sampiona evrope.
b

bog kocke

pre 10 meseci

zna sam KOD 13-2 KADA SU SE VRATILIneces dobiti ALI SAM TVRDOGLAVIJI OD TEBE...
L

Ljubisa Livac iz Topolu

pre 10 meseci

Upristoji se malo, covece. Izgledas kao prodavac lubenica.
P

PD

pre 10 meseci

Glup komentar ako je bila poenta da je poredjenje uvreda za Atamana promašio si fokus skroz. Ti niti poznaješ Atamana niti bilo ko od nas ovde na portalu ali sigurno većina poznaje nekog prodavca lubenica tako da je komentar umesto da bude duhovit ispao prost.
M

MrZrex

pre 10 meseci

@PD, ti si prost jer ne kapiraš aluziju
P

PD

pre 10 meseci

Za MrZex : A ti si glup ako stvarno misliš da nisam shvatio da je aluzija u pitanju. Upravo to je bila i poenta mog komentara da takva aluzija uopšte nije bila na mestu. Ne treba da budeš posebno nadaren da to ukapiraš.
R

Realno posmatrano

pre 10 meseci

Ko visoko leti nisko pada, previše su se uzdigli Ataman i Šengun. Sve u svemu ma ko šta rekao Nemci su zasluženo uzeli, bili su najbolji tim.
F

Fakat

pre 10 meseci

Izadji mala.....
G

Gostinjo

pre 10 meseci

Placi mala placi..ostade bez zlata, smrc, smrc..Ergine vragolaneee
D

Desers

pre 10 meseci

Ataman je godinama bio najgori trener u EL, u smislu odnosa pobeda i poraza. Sve dok ga nije uzeo Efes, tad ga je neviđeno usralo sa Larkinom i Micićem. Posle je zajahao na budžet onog ludog Grka. Nije toliko dobar koliko misli.
c

covek pre toga

pre 10 meseci

osvojio evro kup i saporta kup, fiba euro chalenge i mnoge druge lokalne trofeje. . jedini koji ima sve ove kupove... Ataman je strasan trener.. istog tog micica smo imali i mi, i jokica itd i sta nas nije usralo nego kako kazes larkina i micica...
z

zamisli

pre 10 meseci

nije uspeo sa Asvelom da osvoji Evroligu
N

Nejjejejejjr

pre 10 meseci

Lik je odvratan,umisljen,bezobrazan,provokator…ali ie ubedljivo najbolji trener u Evropi,brz premca..
P

Paulo

pre 10 meseci

Pojela maca jezik
B

Brundo

pre 10 meseci

Prvo skoči pa reci hop.Mora još stranaca da se kupi.Malo je ovih 4-5.A što se nas tiče, da ljudi manje nasedaju na RTS medijsku propagandu i da manje veruju u nju.
L

Lukebakio

pre 10 meseci

Nisi u pravu, Larkin je jedini stranac. Bona, Sipahi, Osman i Osmani su janjičari... Šta ćeš, tradicija...
L

Lukebakio

pre 10 meseci

Nisi u pravu, Larkin je jedini stranac. Bona, Sipahi, Osman i Osmani su janjičari... Šta ćeš, tradicija...
G

Ghost 0402

pre 10 meseci

Zar ti nisi najbolji trener u Evropi zadnjih 10 god…. Hahaha sa najvecim budzetom u el i deda moj bi redjao pobede
s

stankelitza

pre 10 meseci

Ko je ako nije on?
G

Gerasim

pre 10 meseci

Cveklimir je najbolji ali trenira sranje klub