
""
Anđušić u Parmi
Vreme čitanja: 1min | sub. 17.09.16. | 16:42
Prošlu sezonu Anđušić je počeo u beogradskom Partizanu, a završio ju je u poljskom Anvilu
Izabrane vesti
Prošlu sezonu Anđušić je počeo u beogradskom Partizanu, a završio ju je u poljskom Anvilu.
U karijeri je još igrao za Hemofarm, Mega Vizuru, Virtus iz Bolonje, Valjadolid i Bilbao.
Inače, Anđušićev novi klub, Parma, osnovan je 2012. godine, a prošle sezone osvojio je ruski kup.
(FOTO: Starsport)
Komentari / Podeli vest
tagovi
Sledeća vest
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.



.jpg.webp)





