Komentari na vest
Američki san posle deceniju i po: Klasa za istoriju, pa još domaća
k
kuća košarke
pre oko 1 sat
Na osnovu nekih izuzetaka konstruiše se priča kako su ih drugi sustigli, verovatno jer bi to onda u potpunosti potvrdilo status košarke kao globalnog sporta i, još bitnije, razvilo nova tržišta, ali realnost je da Ameri i dalje neprikosnoveno caruju. Na primer, poslednjih godina se svaki mladi Francuz diže u nebesa, a jedino je Vembanjama zaista dominantan u odnosu na mlade Amerikance.
F
Fanste933
pre oko 1 sat
pa verovatno su i boljo od ostalih
Milos Jokic
pre oko 2 sata
doncic je tad sa pravom trebao da bude prvi pik.
M
MrZrex
pre oko 2 sata
Kao da je važno koji je pik bio ili trebao da bude, on mora da radi na osvajanju titile, inače će uzalud biti sve...
N
Nenad Petrovic
pre oko 3 sata
A ko bi drugi.. Nego ameri


.jpg.webp)
.jpg.webp)




.jpeg.webp.webp)