Komentari na vest

Američki san posle deceniju i po: Klasa za istoriju, pa još domaća

micaredstar72@gmail.com

pre oko 22 sata

ovo je samo dokaz da Srbija vise nema mladih talenata
N

Natalii29

pre oko 23 sata

bilo je i pre savrseno ali da li ce tako ostati
k

kuća košarke

pre oko 24 sata

Na osnovu nekih izuzetaka konstruiše se priča kako su ih drugi sustigli, verovatno jer bi to onda u potpunosti potvrdilo status košarke kao globalnog sporta i, još bitnije, razvilo nova tržišta, ali realnost je da Ameri i dalje neprikosnoveno caruju. Na primer, poslednjih godina se svaki mladi Francuz diže u nebesa, a jedino je Vembanjama zaista dominantan u odnosu na mlade Amerikance.
F

Fanste933

pre 1 dan

pa verovatno su i boljo od ostalih

Milos Jokic

pre 1 dan

doncic je tad sa pravom trebao da bude prvi pik.
M

MrZrex

pre 1 dan

Kao da je važno koji je pik bio ili trebao da bude, on mora da radi na osvajanju titile, inače će uzalud biti sve...
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

A ko bi drugi.. Nego ameri