Komentari na vest
Američki san posle deceniju i po: Klasa za istoriju, pa još domaća
micaredstar72@gmail.com
pre oko 22 sata
ovo je samo dokaz da Srbija vise nema mladih talenata
N
Natalii29
pre oko 23 sata
bilo je i pre savrseno ali da li ce tako ostati
k
kuća košarke
pre oko 24 sata
Na osnovu nekih izuzetaka konstruiše se priča kako su ih drugi sustigli, verovatno jer bi to onda u potpunosti potvrdilo status košarke kao globalnog sporta i, još bitnije, razvilo nova tržišta, ali realnost je da Ameri i dalje neprikosnoveno caruju. Na primer, poslednjih godina se svaki mladi Francuz diže u nebesa, a jedino je Vembanjama zaista dominantan u odnosu na mlade Amerikance.
F
Fanste933
pre 1 dan
pa verovatno su i boljo od ostalih
Milos Jokic
pre 1 dan
doncic je tad sa pravom trebao da bude prvi pik.
M
MrZrex
pre 1 dan
Kao da je važno koji je pik bio ili trebao da bude, on mora da radi na osvajanju titile, inače će uzalud biti sve...
N
Nenad Petrovic
pre 1 dan
A ko bi drugi.. Nego ameri








