Komentari na vest

Alimpijević ostvario san: Veliki dan za nas; srećan sam i ponosan, ali to nije najvažnije

Branislav Jovanovic

pre oko 4 sata

Da vidimo sad je l ozbiljan trener ili ne
m

milena11.11.

pre oko 5 sati

Boriće se sa Zvezdom i Partizanom za deseto mesto.
M

Milvol

pre oko 7 sati

Ovaj ako ovako nastavi,možda osvoji neki trofej u narednih 50 godina
m

mozzart50

pre oko 14 sati

Vredan rad, uz obaveznu srecu, i eto rezultata.

Nrconicar8

pre oko 15 sati

Zasluzeno je besiktas u evroliga odlicna ekipa cestitke Duletu i srecno u evroligi!
A

Ana383

pre oko 15 sati

Bas mi je Drago zbog njega .Decko je posvecen i talentovan i verujem da ce napraviti uspeh ozbiljan u svojoj karijeri. A ovo sa Besiktasom je zasluzio.

90Jelena

pre oko 18 sati

zasluzio je evroligu,zelim mu srecu

vaalent

pre oko 18 sati

Srećno u Evroligi! 😊

medabagljas

pre oko 18 sati

Srećno u Evroligi! 😊

stevica jovanovic

pre oko 18 sati

nek mu je sa srecom u euroligi

zeljko markovic

pre oko 18 sati

Svaka čast,zaslužio si da vodiš nekog evroligaša.Imaċemo 2 Srpska trenera koji vode evroligaše,biċe zanimljivo .Po meni bolje Bešiktaš nego Monako.Biċe tamo vruċa atmosfera,jak domaċi teren.Sretno Alimpije
K

Kaži mi...

pre oko 16 sati

...po kom osnovu je zalužio Evroligu? Igrali su protiv Burga, imali prednost domaćeg terena, skiplji i kvalitetniji tim, i nije uspeo da osvoji Evrokup, pa ne znam po čemu je onda zaslužio da igra Evroligu sledeće sezone...
K

Kažem ti

pre oko 13 sati

Bilo je u EC 5-6 ekipa sa jačim budžetom od Besiktasa, pa nisu došli do finala, bilo je u Turskoj ligi 5-6 jačih budžeta, pa pa nisu došli ni fo finala kupa, ni do finala prvenstva. Tačno je da je taj EC mogao da se osvoji, tacno je i da je trebao da se osvoji, ali je tačno i da Alimpijevic pravi neverovatne rezultate mnogo godina unazad, posebno od kada je došao u Tursku
D

Dzemaili00

pre oko 19 sati

Srećno u Evroligi! 😊

Kurcslus

pre oko 19 sati

Alimpijevic i naravno Covic ce biti krivci ako se reprezentacija ne plasira na SP. Ne mozes imati dobre rezultate ako vodis dva tima u isto vreme.

Isa Peric

pre oko 20 sati

Svaka cast nasem selektoru.
П

Па...

pre oko 20 sati

...свака част, увео је Бешикташ у Евролигу.
P

PAOKara

pre oko 19 sati

Pare i lobi su uveli besiktas u Evroligu.

Perica Aksentijevic

pre oko 20 sati

Sad kad osvoji EL svi ce ga zeleti
K

Kezmansrb

pre oko 21 sati

I sad dobije otkaz!
P

Pobeda je resenje

pre oko 21 sati

Srećno i da izgubi od Partizana u završnici Evrolige nadamo se.
M

MrZrex

pre oko 20 sati

Ništa od toga jer biste morali bar u 10 da uđete
T

Turski konjanik

pre oko 21 sati

Sa srecom Alimpije nadam se da nece niko da ti skandira da si Turcin .
П

Па...

pre oko 20 sati

...зашто би? Он је Србин.

50 miliona razloga

pre oko 21 sati

Bravo Alemije, igrace se EL