Komentari na vest
Alimpijević ostvario san: Veliki dan za nas; srećan sam i ponosan, ali to nije najvažnije
Branislav Jovanovic
pre oko 4 sata
Da vidimo sad je l ozbiljan trener ili ne
m
milena11.11.
pre oko 5 sati
Boriće se sa Zvezdom i Partizanom za deseto mesto.
M
Milvol
pre oko 7 sati
Ovaj ako ovako nastavi,možda osvoji neki trofej u narednih 50 godina
m
mozzart50
pre oko 14 sati
Vredan rad, uz obaveznu srecu, i eto rezultata.
Nrconicar8
pre oko 15 sati
Zasluzeno je besiktas u evroliga odlicna ekipa cestitke Duletu i srecno u evroligi!
A
Ana383
pre oko 15 sati
Bas mi je Drago zbog njega .Decko je posvecen i talentovan i verujem da ce napraviti uspeh ozbiljan u svojoj karijeri.
A ovo sa Besiktasom je zasluzio.
90Jelena
pre oko 18 sati
zasluzio je evroligu,zelim mu srecu
vaalent
pre oko 18 sati
Srećno u Evroligi! 😊
medabagljas
pre oko 18 sati
Srećno u Evroligi! 😊
stevica jovanovic
pre oko 18 sati
nek mu je sa srecom u euroligi
zeljko markovic
pre oko 18 sati
Svaka čast,zaslužio si da vodiš nekog evroligaša.Imaċemo 2 Srpska trenera koji vode evroligaše,biċe zanimljivo
.Po meni bolje Bešiktaš nego Monako.Biċe tamo vruċa atmosfera,jak domaċi teren.Sretno Alimpije
K
Kaži mi...
pre oko 16 sati
...po kom osnovu je zalužio Evroligu? Igrali su protiv Burga, imali prednost domaćeg terena, skiplji i kvalitetniji tim, i nije uspeo da osvoji Evrokup, pa ne znam po čemu je onda zaslužio da igra Evroligu sledeće sezone...
K
Kažem ti
pre oko 13 sati
Bilo je u EC 5-6 ekipa sa jačim budžetom od Besiktasa, pa nisu došli do finala, bilo je u Turskoj ligi 5-6 jačih budžeta, pa pa nisu došli ni fo finala kupa, ni do finala prvenstva. Tačno je da je taj EC mogao da se osvoji, tacno je i da je trebao da se osvoji, ali je tačno i da Alimpijevic pravi neverovatne rezultate mnogo godina unazad, posebno od kada je došao u Tursku
D
Dzemaili00
pre oko 19 sati
Srećno u Evroligi! 😊
Kurcslus
pre oko 19 sati
Alimpijevic i naravno Covic ce biti krivci ako se reprezentacija ne plasira na SP. Ne mozes imati dobre rezultate ako vodis dva tima u isto vreme.
Isa Peric
pre oko 20 sati
Svaka cast nasem selektoru.
П
Па...
pre oko 20 sati
...свака част, увео је Бешикташ у Евролигу.
P
PAOKara
pre oko 19 sati
Pare i lobi su uveli besiktas u Evroligu.
Perica Aksentijevic
pre oko 20 sati
Sad kad osvoji EL svi ce ga zeleti
K
Kezmansrb
pre oko 21 sati
I sad dobije otkaz!
P
Pobeda je resenje
pre oko 21 sati
Srećno i da izgubi od Partizana u završnici Evrolige nadamo se.
M
MrZrex
pre oko 20 sati
Ništa od toga jer biste morali bar u 10 da uđete
T
Turski konjanik
pre oko 21 sati
Sa srecom Alimpije nadam se da nece niko da ti skandira da si Turcin .
П
Па...
pre oko 20 sati
...зашто би? Он је Србин.
50 miliona razloga
pre oko 21 sati
Bravo Alemije, igrace se EL




.jpg.webp)


.jpg.webp)
