Komentari na vest

Alimpijević merka Vilbekina

T

Turski konjanik

pre 28 minuta

Samo neka merka, nadam se da merka i nekog iz Zvezde, dobru saradnju imali dosad da igraci iz Zvezde idu na pozajmicu u Besiktas, i dobro se uklopili.

Vladimir Jovanovic

pre oko 2 sata

Dobar igrač Vilbekin
B

Bilosta1

pre oko 2 sata

Koji crni Vilbekin. Ubile ga povrede.

Mita

pre oko 2 sata

Sta ce mu penzioneri???

50 miliona razloga

pre oko 3 sata

Povecam budzet je sada Besikrasu nakon saznanja da igraju EL...

Izbistanin

pre oko 3 sata

bilo bi dobro pojacanje

dusann55555

pre oko 3 sata

Vilbekin je odlican igrac puno iskustva ima ali deluje da nakon povrede nije vise isti igrac nesto slicno kao Bolomboj u Zvezdi tesko je vratiti se u staru formu nakon dugackih pauza
k

kikica1971

pre oko 3 sata

Vilbekin odlicno pojacanje taman bi se uklopio u ekipu