Komentari na vest

Alba brine za svoje mesto u Evroligi

P

Paa

pre preko 1 godinu

Imaće ove godine šest pobeda, nadamo se.
O

Ok

pre preko 1 godinu

A sto se vi tripujete na bozanstvo el. Propasce isto kao truli zapad. Srbi su poznati po tome da im se uvlakuju kroz istoriju pa i kada su ih ubijali. El nije Evropska vec s Americka liga. Utakmice ne igra ni 10÷ Evropskih igraca. Vecina vezba aplaudiranje kao ovi u parizaiu.
A

Aranđel

pre preko 1 godinu

Kojih mladih igrača? Tomas,Hermanson,Olinde,Mecormak?
P

Preža

pre preko 1 godinu

Alba dolazi iz zemlje trenutnih svetskih prvaka, Berlin i Nemačka su interesantni EL tako da nema ništa od toga.
K

Korner

pre preko 1 godinu

Aufidarzen Alba
U

U Tem Denveru

pre preko 1 godinu

18, 18, 16, 10, 15, 16 ( prekinuta korona sezona ). To su pozicije albe u prethodnih 6 sezona. I to je bilo dovoljno da dobiju B licencu. Ma kako da ne…
T

TD

pre preko 1 godinu

Asvel je jos gori, a ima "A" licencu.
U

U Tem Denveru

pre preko 1 godinu

@TD Neznatno su bolji - 15, 17, 18, 14, 14, 15, ali i ovo je premalo za licencu…
T

TD

pre preko 1 godinu

Bukvalno su isti kad im se uzme prosek, i jedni i drugi u proseku imaju 15.5 Hahaha
A

Astoria

pre preko 1 godinu

Sukljaju se Evroligom godinama, bez ulaganja, rezultata, publike, fenjeraši skoro uvek...davno bi ispali da nisu nemački tim. Evroliga treba da ih isključi na par godina, sve se svodi na to imaš li budžet ili ne.
K

Koll

pre preko 1 godinu

Alba će sigurno igrati i sledeće sezone Evroligu jer Berlin je Berlin. Po meni neko od večitih ili baskonija neće igrati sledeće sezone.
g

glyfada

pre preko 1 godinu

Nema sta da brinete, ispadate naglovacke iz evrolige jer ovo nema smisla sto radite.
/

/-/

pre preko 1 godinu

Ekipa iz Nemacke da ispadne? Samo ako sami rese da ne igraju