Komentari na vest

Ako ode Paskval, na vrata će i Satoranski: Na sve to, mogu da se oproste i od Džejmsa

U

Uncledrew

pre oko 1 mesec

Kako trener moze da se buni kad ne daju para za pojacanja???? Jel se nekad zapita i kaze mozda se nema???
V

Vlajkojapi

pre oko 1 mesec

Ove sezone mnogi klubovi su imali ozbiljne probleme .Ali je ipak sezona bila jako zanimljiva!
D

DDF

pre oko 1 mesec

Lapovitola,Klajburn,Sengelija,Veseli,Satoranski imaju 35-36 godina,ostali nosioci igre imaju 31-32 godine...Barcelona mora da podmladi sastav ako zeli da dodje do promena una bolje i krene da osvaja titule

Kalif umesto kalifa

pre oko 1 mesec

Kakva gerontologija je dobila Zvezdu. Strašno.

Kurcslus

pre oko 1 mesec

Majk Dzemjs ce sigurno napustiti Monako. E sad, da li ce u Barselonu ne znam, ali ko god da ga dovede imace velike probleme s njim.

quaresmaaa

pre oko 1 mesec

Otići će svi,nema tu šta...

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Ostaće Paskval bez problema
B

Bobby Donchich

pre oko 1 mesec

Ja bih jedva dočekao da Satoranski ode!! 36 godina, James 36 godina…. Užas!!! Posle, zašto igrači idu na koledž!!!?!!!?
c

cvetak12

pre oko 1 mesec

Biće sve ok, naravno!