Komentari na vest
Ako Jokić nastavi sa najgorom plej-of serijom u karijeri – Denver nema čemu da se nada
d
dr.nadja
pre 2 meseca
Ide mu se u Sombor
Stojan Bušatović
pre 2 meseca
Pokidaće Jokara kad je najteže
Brutal92
pre 2 meseca
Jokara ima da pokida vec sledecu siguran sam.
Marko Kolasinac
pre 2 meseca
Nikola sine vreme je za Boston, Majami, Njujork, negde gde ces stvarno biti konkurentan.
Tubic
pre 2 meseca
Ајмо Јокара окрећете то!
D
Darko M.
pre 2 meseca
Ma okrenuce Denver lagano
a
avax88
pre 2 meseca
Hm, pa ispada ako nema minimum dabl dabl, da ne valja...nema potrebe za preterivanjem.
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Jel pratiš ti uopšte noćas šutirao iz igre 7/26 to je 27% i imao 4 izgubljene lopte.
Sterlings Braunfels
pre 2 meseca
Jel pratiš ti uopšte noćas imao iz igre 7/26 i 4 izgubljene lopte.
R
Riki97
pre 2 meseca
To je bila samo jedna losa utakmica,denver ih dobija 4:2

Ivica Doya Gašić
pre 2 meseca
Hmm..teško da će tako doći, ali navijamo svi da Denver pobedi i Jokara proigra

perazdera6
pre 2 meseca
Samlece ih jokara sledecu ide 40+

Djordje Kuzmanovic
pre 2 meseca
pod hitno Gordon da se uključi u napad ne može jokara sam idemo rokamo
V
Velicina
pre 2 meseca
Ali sto je najjace Jokiceva najgora utakmica je za vecinu igraca najbolja ikada. Coveku je najgora utakmica u plej ofu 25 poena, dabl dabl I 3 asistencije eeeej pa 99% igraca bi dalo sve da Ima takav prosek a njemu najgora utakmica.
P
Pillipipinizzzzz
pre 2 meseca
Jokic nije i nikada nece biti najbolji igrac na svetu. Zasto? Sinoc je samo zacementiralo ono sto mnogi poznavaoci kosarke vec uveliko znaju, sa onakvom nepostojecom odbranom, on je jednodimenzionalan igrac, najbolji ofanzivni, katastrofalan defanzivni igrac. E sad sto je on nas, pa smo subjektivni i vidimo to drugacije e to je sad nesto drugo. Na to dodati mareja koji je isto ako i moze da se bude gori defanzivac od jokare i prevare od trenera i prevare od igraca Chris Brown i Cam Johnson tu je kraj price. Grupa geto igraca koja igra odbranu ih je isprepadala da su se zaledili, uopste ih ne respektuju i osjecaju da mogu da im se u facu smiju. A reakcija? Nema je! Pa od koga ce da dodje jokara indolentan, marej, CB, Cam? Sve mekusci za geto igrace standarde!! I da nekako prodju a ne vidim kako mogu al eto, valja na vembija pa da ih onda OKC razmontira. Jokara Lejkersi zovu, vreme da se ide, nema vise u denveru leba a pogotovo prstena!!!
N
Napad najbolja odbrana
pre 2 meseca
Pa bio je očajan u defanzivi i kad su pobeđivali. Problem je što trenutno ne liči na sebe u napadu
m
metalika moj dobar
pre 2 meseca
Gledao juče ..kao sutiranje trojki na all staru rokaj rokaj pa ko pobedi
Marija Antic Stankovic
pre 2 meseca
Okrenuce denver
Z
Ze
pre 2 meseca
Zato i nije MVP.
d
duusann22
pre 2 meseca
Njegova losa utakmica je 27 15 i 3. Tesko da ce pobediti bez Gordona ipak je jedan od bitnijih igraca Denvera
N
Nini3112
pre 2 meseca
Gordon mora prvom prilikom da bude trejdovan i da ustupi mesto Watsonu,Kristijan Braun nije nista pokazao ove sezone kako u napadu tako i u odbrani,ali svakako Gober.ove sezone odlicno cuva Jokica
K
Kuku Vasa
pre 2 meseca
Ponovo po hiljaditi put, Jokic sada igra slabije ali opet da 25 poena, a sta radi klupa Denvera, da li je moguce da oni krstenog igraca ne mogu da dobiju na tim draftovima, dok je Oklahoma svake godine sve jaca i jaca. Oni nemaju defanzivnog beka u ekipi, nemaju zamenu za Gordona, Valanciunas je toliko trom, nadjite veterana kao sto je Hardavej da pomogne, mogli su Holideja da uzmu, milion puta korisniji igrac. Ko placa ove likove, Dzonsa, Nadjija, Piketa, ovo je smesno sta taj front ofice radi i kako trace talenat Nikole Jokica.
C
Cole Palmer iz Nis
pre 2 meseca
Druze sta moze klupa da radi ako on uzme 30 suta i pogodi samo 7
S
Salaso
pre 2 meseca
Na draftu se igraci ne dobijaju,vec se biraju.
g
gost898
pre 2 meseca
Apsloutno se slazem Holiday je bio free agent... Mccolum je isto bio dostupan prosle godine...
z
zok
pre 2 meseca
Očajni procenti šuta i za dva (5/16) i za tri (2/10), 4 izgubljene lopte na poluvremenu, u odbrani kao čunj, najgori +/- i na poluvremenu i na kraju utakmice. Ne znam zašto ostavljaš komentar ako nisi gledao
l
ljanmi88
pre 2 meseca
Vec duze vreme je veoma nervozan, samo gestikulira i nesto se objasnjava sa sudijama. Ne ide uz onu njegovu sliku koju pokusava da stvori van terena. Kada su osvojili titulu on promastiti nije mogao, to je bilo zastrasujuce kako je igrao, nezaustavljiv. Nije sada slabiji nego nervozniji, da li ga radi pritisak ili sta vec... Uglavnom mora se opustiti u glavi i igrati kosarku sa uzivanjem
G
Gaga32
pre 2 meseca
ispada denver..nema nista od jokica!
Realno123
pre 2 meseca
Boli ga patka pokazo da je najbolji centar ikada osvojio prsten sa ovim polutimom obezbjedio buduca pokoljenja i sta ga briga sta misli neki radnom tastatura lik

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)