Komentari na vest

Ajzea Majk prelomio: Ide kod Saleta Đorđevića za 3.000.000 dolara

sile sile

pre oko 1 mesec

Svaka cast majstoreee
S

Srecno Majk

pre oko 1 mesec

Srecno Majk, steta sto te je strcunjak pustio prosle sezone i doveo one preplacene bogalje.
B

Bangladeš

pre oko 1 mesec

Stručnjak je rekao da je morao da pusti Majka i Nilikinu jer nije bilo para za centra. Prema tome, pitaj Ostoju kako nije bilo para, a budžet na istorijski visokom nivou.

kivekive

pre oko 1 mesec

Jel partizan zaradio nesto, zna li se sta?
m

milena11.11.

pre oko 1 mesec

Hajde da vidimo sta ce da bude,polufinale bi trebalo da je sigurno.
J

Janaćko

pre oko 1 mesec

Polufinale kupa Rajmonda Saporte?
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Solidan igrac, ali daleko od vrhunskog nivoa...
k

kokica 1

pre oko 1 mesec

Gde ide ova košarka kad Ajzea Majk ima godisnja primanja 1.500.000. Ne umanjujem znanje i igru ovog košarkaša, dobar igrač, ali pre neku godinu za ovu cifru si mogao da biraš igrača u Evropi.

90Jelena

pre oko 1 mesec

odlican igrac steta sto je otisao iz partizana
b

bad

pre oko 1 mesec

nije otišo,želimir ga oterao kao i celi roster te sezone,sad imate miltona i parkera,želimir zna!
@

@bad

pre oko 1 mesec

Šta lupetaš?!! Ko ga oterao? Jedini koji je bio nepoželjan je bio Lundberg! Ajzea je trebao da ostane al je tu Mijailović hteo da progurao Osetkovskog mesto njega i tako je i bilo!
@

@bad

pre oko 1 mesec

Ti samo lažeš. Primetio sam u ranijim komentarima pišeš o nekom građenju po Beogradu, sada Žoc oterao Majka. Zašto to radiš?
b

bad

pre oko 1 mesec

druže o gradjenju po prestonici dotične persone proveri sam,lako je,svrati do Čačka proveri ima li prijatelja,drugara rećiće ti mnogo toga dobrog,zar vam se nije obećao,zar vam se nije kleo da nema ugovor i radi iz ljubavi,ja nemam ništa i netreba mi,ali sam tu da vam rušim sneška i otvorim oči,eto rekoh ti, sad ok?