Komentari na vest

Zvezdina promašena krila: Ruiz promenio klub u Kostariki, Babiku hoće šampion Kipra

Александар Симић

pre oko 1 mesec

U jebote evo ovog trip a
D

Dr. Kadžija primarijus

pre oko 1 mesec

Mađija od igrača! Pune tribine! Vrhunski treneri!

vaalent

pre oko 1 mesec

gfe god bude isto ce igrati tako
a

andja v

pre oko 1 mesec

gfe god bude isto ce igrati tako
p

pikolo24

pre oko 1 mesec

Bilo i ne ponovilo se..
J

Jokkss00

pre oko 1 mesec

samo bez babike
d

d. g.

pre oko 1 mesec

On je bio pre devet godina u Zvezdi...
P

Petar Nedeljkovic

pre oko 1 mesec

bez babike samo….
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Terza mađija, leva ruka desni džep i tako u krug!
a

anamar09

pre oko 1 mesec

Bez Babike samo..

RajonRondo

pre oko 1 mesec

Bilo bi dobro izvuci nesto od Babike, nadam se da ce ovih 16 meceva biti dovoljno, I da je neki utisak ostavio,Ali verovatno slaba vajda. Pozdrav

Dramaturg89

pre oko 1 mesec

Redovni promasaji. Uzmi sve sto je brze od Lava.
z

zvonko3112

pre oko 1 mesec

Babika najgore pojačanje Zvezde u novijoj istoriji, za*ebo nas Kanga načisto.

Nikola Jovanovic

pre oko 1 mesec

Bilo nekad i ne ponovilo se, ma da ni sad nisu puno bolji

karabasil1985@gmail.com

pre oko 1 mesec

Promašaj zesci,neka ide, nista nije pokazao posebno,samo sto je brz.
B

Basilea

pre oko 1 mesec

Moja teorija: pojedinci nisu bili ni toliko loši. Bar su igrali bolje pre nego što su došli u ovu pingpong ligu. Ko ima motivaciju da da 120% od sebe kad ti dođe neki imt ili ideš u surdulicu i nema ni tamo ni u beogradu više od 3'000 gledalaca... čudno da nisu pali još u depresiju...
b

boka12

pre oko 1 mesec

samo neka pici druze.. koji ce nam andrak

Nikolina Simic

pre oko 1 mesec

kao da nam treba.. samo neka putuje
B

Bivša petica

pre oko 1 mesec

Bilo je takvih igrača dovedeno za ne male pare, da je sramota za jedan klub kao što je Zvezda. Nije mi jasno po kom kriterijumu je bio recimo: Van la Para, Kulibali...pa oni a i mnogi drugi nisu bili ni za fabrička takmičenja.!?
R

Ris

pre oko 1 mesec

Meni nije jasni po kom kriterijum se spominju ova dvojica? Nisu samo krila igraci. Od 2017 do danas ni Terzic se ne seca svih promašaja. Cak ni onih sto su mu donijeli zaradu preko fiktivnih transfera.
g

gostinjo

pre oko 1 mesec

neka ti erakovic igra
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Po kriterijumu da je Kulibali igrao 1 francuku ligu,gde je sezonu pre zvezde dao 5 gola na 850 minuta,znaci bolje od gola na svake 2 utakmice u proseku po minutazi.Inace je doveden bez obeštećenja,i bio je tu 1 polusezonu.Po kom kriterijumu je bio skupo pojacanje?Doveden je bez rizika,gde je zvezda mogla da zaradi na njemu da je napumpao statistiku u ovoj ligi kao sto je Boaci uradio. Van la para je 10 godina igrao 1 francusku ligu,holandsku,cempionsip i premijer ligu.
c

crazybet123

pre oko 1 mesec

@kikula Sve to stoji druze ali da je neko gledao Kulibalija i 5 minuta od tih 850 zakljucio bi da decko nije uopste profesionalni fudbaler a ne da ima platu 500k
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Pa vidis on je eto godinama igrao belgijsku i 1 francusku ligu,i Nant je platio 4.5 miliona za njega.Nije placeno obestecenje za njega,onda nesto mora da se da igracu i agentu za potpis,i veca plata.On je napadac tipa Pavkov.Skocan,visok,jak i igra glavom.To je to sta on moze da pruzi.I uz idealno okruzenje takvi igraci mogu puno da doprinesu,cak i na top nivou.Da ima top tehniku i inteligenciju,onda bi igrao u Realu,ne bi nikad igrao za zvezdu,i ne bi dosao za 0e.Igrac koji ima sve to,pa to je onda Ibrahimovic,i u danasnjem fudbalu bi vredeo 200 miliona.
c

crazybet123

pre oko 1 mesec

tesko da je u igri bilo 0e kako kazes... koja je poenta dovesti coveka koji ne ume da hoda za 0 e kad od 0e koliko god % je i dalje 0e... nije to Terzina matematika
k

krcma4

pre oko 1 mesec

promasene investecije skroz
v

voja12

pre oko 1 mesec

ma bolje tamo da ostanu iskreno
b

bbgarko

pre oko 1 mesec

Nek ide gde hoce,babika nam ne treba uopste
a

ancika12

pre oko 1 mesec

a cekaj gde ca da ode... nije dobra ideja
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Babika najgore pojačanje Zvezde u novijoj istoriji, za*ebo nas Kanga načisto.
u

uefamafia

pre oko 1 mesec

Na jednog Hvanga ili Mateusa, bilo je pet njih poput Ruiza, Tomanea, Babike, Žandera i sličnih.
B

Barranjacccc

pre oko 1 mesec

Orlandinjo, Josh Parker,Onyilo, Miguel Araujo, Avramovski, Bosančić, Idan Vered, Babunski, Edson Silva, Frimpong, Poletanović, John Ruiz, Thomas Phibel, Adam Mitchell, Khalid Aucho,Pablo Mouche, Viverios,Ricarinho, Cafu, Ibrahim Tanko, Ebicilio, Meleg, Jirka, Sumaila, Tomane, Mateo Garcia, Van La Prevara, Jose Alberto Cañas, Falcineli, Bakayoko, Filipo Falco, Odada, Richario Živković, Diony, Piccini, Kalifa Coulibaly, Ibrahim Mustapha, Rakonjac, Motika, Prutsev, Kangwa, Alex Vigo, Jander, Sremčević, Krasso, Kabić, Silas, Rodriguez Puma, Milson, Dalcio, Sandoval, Fall, Tebo Uchena, Owusu, Srdjan Spiridonović,

Pa dodo sam

pre oko 1 mesec

Alex Vigo bio sasvim ok, Prutsev isto, nikada nije dobio pravu šansu
B

Barranjacccc

pre oko 1 mesec

Neko je barem 3 stana provizije na ovome uzeo 😂
D

Da su

pre oko 1 mesec

samo njih dvojica promašaj na krilima,ima ih ihahaj .......O ostalim pozicijama ne treba ni spominjati ništa,ima ih za pune šlepere ..... Verovatno će se ovi ,,pogodci" nastaviti i u narednim prelaznim rokovima,a da za to niko neće snositi nikakvu odgovornost.....
D

Doradora12

pre oko 1 mesec

Igraca popit Bukarija ima mali milion a on je odlican bio u Zvezdi takve treba da nalaze i dovode

Dusan Milenkovic

pre oko 1 mesec

kakve prevare od igraca, koliko jos miliona treba da se sipa da bi se pogodio igrac

Noki71

pre oko 1 mesec

Sportski sektor ima njihove odluke valjda nece zagrejati ovo leto.
m

milos987

pre oko 1 mesec

Skauting sluzba gleda kasete
M

Mara992

pre oko 1 mesec

Gde li ce otici ako nece ostati ovde?!

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Bolje da se i ne vracaju

SKIZ

pre oko 1 mesec

Нема се времена или знања или количине стручних људи, да се скаутира и распита и психички аспект играча. Да се схвати затшо ту добро игра, да ли му прија када има дефанзивног бека или офанзивног уз себе. Ми доведемо шпица који игра у 442, и ставимо га у 4231 и као јој види неће...

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Bravo. Mislim i dalje da nije dobio pravu sansu u pravom sistemu gde bi mogao da iskaze svoj potencijal.

Mismis

pre oko 1 mesec

Ovakvih ima gomila po Africi i Juznoj Americi zapravo mnogo boljih koji bi dosli za sitan novac