Iskra odnela bod iz Nikšića

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.02.20. | 16:03

Danilovgrađani sve bliži Evropi

Biće drame u borbi za titulu u Crnoj Gori. Nema nepobedivih, nema nezaustavljivih čak ni kada su vodeći timovi na tabeli u pitanju.

Derbi 21. kola igrao se danas u Nikšiću, gde je Sutjeska, šampion države, dočekala trećeplasiranu Iskru i osvojila samo bod – 1:1.

Nikšićani su poveli u 26. minutu preko Grivića, a bod timu iz Danilovgrada doneo je Petrović pogotkom u 60. minutu. I Sutjeska i Iskra su u prva dva prolećna kola osvojili po četiri boda, pa će Budućnost u nedelju, u duelu sa Komom, imati priliku da ponovo uveća svoju prednost, koja se bila istopila za dva boda nakon premijere.

Petrovac je kod kuće remizirao sa Zetom, iako je posle prvih 10 minuta vodio 2:0 golovima dvojice Vukčevića – 2:2. Do poluvremena tim iz Golubovaca je došao do izjednačenja i tako je ostalo do kraja.

Grbalj je sve dalje od opstanka, pošto je kod kuće remizirao bez golova sa Podgoricom.