Komentari na vest
Zvezdi od Olimpijakosa 1.500.000 evra i 20 posto za Balšu Popovića
S
Srbenda 77
pre oko 1 sat
Ovi transferi dva kluba koji isti ljudi vode,prava su paramagidba stanja u državi, ovo više nije ni smešno
P
Pledec
pre oko 1 sat
Dečko bio kolateralna šteta dilova Zvezde i OFK, ali pokazao svoj kvalitet. Svakako bolje da se makne iz ovog taloga dok je vreme.
P
Pepsi
pre oko 2 sata
Oni koji lupaju gluposti za zatvor decko je došao prvo u zvezdu ali zbog navijaca (predhodno bio u partizanu) nije potpisao ugovor vec uz dogovor klubova prosledjen ofku mislim da je steta jer bi iz zvezde ostvario vecintransfer
н
нс бој
pre oko 2 sata
Колико клубова продаје играче за цз,морају од сваког играча да имају тал,тешки криминал.
Z
Zoki1906
pre oko 2 sata
Veliko je ovo obeštećenje
T
TurkTelekom
pre oko 2 sata
Zbog transfera ovog momka pre svega u zvezdu jedno 40 ljudi treba da ide u zatvor. Koji smeh od drzave.
M
Marko LegionaR
pre oko 2 sata
Zašto? Transfer, pa pozajmica, šta je sporno. Nije mogao da bude u Zvezdi jer je partizanovac.
J
JapanskaVjeverica
pre oko 2 sata
Konačno! Balša je predugo čekao šansu u inostranstvu. Najbolji golman lige, zaslužio je Olimpijakos. Šteta za Zvezdu, ali veliki korak za njega i crnogorski fudbal.
Nadja17
pre oko 2 sata
Pored solidnog obestecenja, procenat od naredne prodaje moze da donese dodatnu zaradu u buducnosti
L
Lidbo
pre oko 1 sat
Me ide u Budućnost nego u Olimpijakos!
Bojan76
pre oko 2 sata
Ako se transfer realizuje pod tim uslovima, deluje da je Zvezda napravila veoma dobar posao
b
biniccki
pre oko 2 sata
Dobar igrač, pouzdan igrač.
Z
Zvlat BG
pre oko 2 sata
Poenta priče ... "Crveno-beli su ga doveli iz OFK Beograda za 900.000 evra, ali su ga odmah prosledili na pozajmicu u redove superligaša sa Stare Karaburme." Okreće se turbina na vetar!
Z
Zeka Manijak
pre oko 2 sata
U prevodu, mi vama 900.000€ da preživite sezonu + igrač na pozajmici. Nama sigurni bodovi u ligi + neka sitnija zarada od prodaje. Brate, ja sam ovo godinama radio na FM-u, izgleda je i Terza voleo tu igricu pa je sad realizuje u stvarnom životu.
K
Kikula
pre oko 1 sat
Pa i liverpul je sa zvezdom uradio isto oko Grujica.Kupili ga na polusezoni,pa ga prosledili u zvezdu na pozajmicu da zavrsi sezonu.Isto je uradio Celzi sa Pulisicem koji je zavrsio u Dortmundu sezonu.Primer iz nase lige je Mancester siti koji je doveo Tedica iz Cukarickog i onda je on zavrsio sezonu u Cukarickom na pozajmici.Imas gomilu takvih primera.Nema tu apsolutno niceg nelegalnog.Kupis igraca koji pokazuje potencijal malo ranije i jeftinije jer ne bi igrao kod tebe a da ge neko drugi ne uzme,taj klub bi i dalje imao koristi od njegovog igranja,on se razvije na pozajmici i onda ga ili dovedes kod sebe ili prodas drugde.
b
bad
pre 26 minuta
poenta priče je da botuješ i to je ok,treba da jedeš,razumem te,ali da sebi na komentar odgovoriš,eee to više nije ni smešno,već za brigu!


_Cropped.jpg.webp)
.jpeg.webp)




