Komentari na vest

Zvezdi od Olimpijakosa 1.500.000 evra i 20 posto za Balšu Popovića

S

Srbenda 77

pre oko 1 sat

Ovi transferi dva kluba koji isti ljudi vode,prava su paramagidba stanja u državi, ovo više nije ni smešno
P

Pledec

pre oko 1 sat

Dečko bio kolateralna šteta dilova Zvezde i OFK, ali pokazao svoj kvalitet. Svakako bolje da se makne iz ovog taloga dok je vreme.
P

Pepsi

pre oko 2 sata

Oni koji lupaju gluposti za zatvor decko je došao prvo u zvezdu ali zbog navijaca (predhodno bio u partizanu) nije potpisao ugovor vec uz dogovor klubova prosledjen ofku mislim da je steta jer bi iz zvezde ostvario vecintransfer
н

нс бој

pre oko 2 sata

Колико клубова продаје играче за цз,морају од сваког играча да имају тал,тешки криминал.
Z

Zoki1906

pre oko 2 sata

Veliko je ovo obeštećenje
T

TurkTelekom

pre oko 2 sata

Zbog transfera ovog momka pre svega u zvezdu jedno 40 ljudi treba da ide u zatvor. Koji smeh od drzave.
M

Marko LegionaR

pre oko 2 sata

Zašto? Transfer, pa pozajmica, šta je sporno. Nije mogao da bude u Zvezdi jer je partizanovac.
J

JapanskaVjeverica

pre oko 2 sata

Konačno! Balša je predugo čekao šansu u inostranstvu. Najbolji golman lige, zaslužio je Olimpijakos. Šteta za Zvezdu, ali veliki korak za njega i crnogorski fudbal.

Nadja17

pre oko 2 sata

Pored solidnog obestecenja, procenat od naredne prodaje moze da donese dodatnu zaradu u buducnosti
L

Lidbo

pre oko 1 sat

Me ide u Budućnost nego u Olimpijakos!

Bojan76

pre oko 2 sata

Ako se transfer realizuje pod tim uslovima, deluje da je Zvezda napravila veoma dobar posao
b

biniccki

pre oko 2 sata

Dobar igrač, pouzdan igrač.
Z

Zvlat BG

pre oko 2 sata

Poenta priče ... "Crveno-beli su ga doveli iz OFK Beograda za 900.000 evra, ali su ga odmah prosledili na pozajmicu u redove superligaša sa Stare Karaburme." Okreće se turbina na vetar!
Z

Zeka Manijak

pre oko 2 sata

U prevodu, mi vama 900.000€ da preživite sezonu + igrač na pozajmici. Nama sigurni bodovi u ligi + neka sitnija zarada od prodaje. Brate, ja sam ovo godinama radio na FM-u, izgleda je i Terza voleo tu igricu pa je sad realizuje u stvarnom životu.
K

Kikula

pre oko 1 sat

Pa i liverpul je sa zvezdom uradio isto oko Grujica.Kupili ga na polusezoni,pa ga prosledili u zvezdu na pozajmicu da zavrsi sezonu.Isto je uradio Celzi sa Pulisicem koji je zavrsio u Dortmundu sezonu.Primer iz nase lige je Mancester siti koji je doveo Tedica iz Cukarickog i onda je on zavrsio sezonu u Cukarickom na pozajmici.Imas gomilu takvih primera.Nema tu apsolutno niceg nelegalnog.Kupis igraca koji pokazuje potencijal malo ranije i jeftinije jer ne bi igrao kod tebe a da ge neko drugi ne uzme,taj klub bi i dalje imao koristi od njegovog igranja,on se razvije na pozajmici i onda ga ili dovedes kod sebe ili prodas drugde.
b

bad

pre 26 minuta

poenta priče je da botuješ i to je ok,treba da jedeš,razumem te,ali da sebi na komentar odgovoriš,eee to više nije ni smešno,već za brigu!