Komentari na vest

Zvezdi od Olimpijakosa 1.500.000 evra i 20 posto za Balšu Popovića

Истина

pre oko 10 sati

Terza & Son LTD

Cujo Zarko

pre oko 11 sati

Pametno poslovanje i zarade a fa nisu ni igrali za zvezdu

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 12 sati

Ови грци воле наше фудбалере ко ми њихово море. Цена није битна, само даааај

Srdjan Bucevac

pre oko 21 sati

Jasta, utopise i njega Roske bolji 10x

Alek

pre 1 dan

Ozbiljan golman.
1

1981

pre 1 dan

I onda se cude sto nema vise od 3 hilj ljudi na stadionu kad je besplatan ulaz
h

hahahahahahah

pre oko 7 sati

Kakve veze ima jedno sa drugom?
P

Pukki

pre 1 dan

Taman za Terzino odelo.

Zoran Jeremic

pre 1 dan

Zvezdas sam ali ovo postaje zalosno
H

Hmmm

pre oko 6 sati

To da nisi zvezdas znamo, nego zasto je ovo zalosno?

Aleksandar Pesic

pre 1 dan

Balsa je dobar mlad golman, imace dobru karijeru
S

Sedlar92

pre 1 dan

ovo samo kod nas ima kupi ga 900, proda za1,5 m
B

Botttt

pre oko 6 sati

Kockarski botu, makar pokusaj nesto smisleno napisati.
m

metalika moj dobar

pre 1 dan

bravooo breee daj te jos Graficara, OFK-i , Usca ,IMT-`a malo nam je zvezdana .Da se bogati dok se moze jer sutra ko zna sta nas ceka pa jedan dan kod Slavise u Majami sa svim dzakovima. Izbacuj ove Javore, napredak,Spartance i ostale ,sta ce nam takvi u ligi ko ima korist od njih ??
H

Hmmm

pre 1 dan

Je li Zvezda izbacila Napredak ili nesposobni Nenezic? Jel Zvezda izbacila Spartak ili halapljivi Simovic? Daj prestani vise, gde se gasis...

NikolaSalas

pre 1 dan

Bravo Terzo Magiko tako se to radi!
M

Mirkoxx22

pre 1 dan

Bogami dobra cifra.
m

maloKoncentracije

pre 1 dan

Kako u momentu Mateus prestade da bude najbolji golman lige, i to postade Balša!?
K

Kuki2121

pre 1 dan

ko je ovaj budak
R

Relevant

pre 1 dan

Idi prati kriket.

Igor Arizanovic

pre 1 dan

Malo li jeeee!!!!!
S

Srbenda 77

pre 1 dan

Ovi transferi dva kluba koji isti ljudi vode,prava su paramagidba stanja u državi, ovo više nije ni smešno
P

Pledec

pre 1 dan

Dečko bio kolateralna šteta dilova Zvezde i OFK, ali pokazao svoj kvalitet. Svakako bolje da se makne iz ovog taloga dok je vreme.
G

Gost1234

pre 1 dan

Da nije Zvezde i OFK-a branio bi u Zeti jos uvek...
P

Pepsi

pre 1 dan

Oni koji lupaju gluposti za zatvor decko je došao prvo u zvezdu ali zbog navijaca (predhodno bio u partizanu) nije potpisao ugovor vec uz dogovor klubova prosledjen ofku mislim da je steta jer bi iz zvezde ostvario vecintransfer
н

нс бој

pre 1 dan

Колико клубова продаје играче за цз,морају од сваког играча да имају тал,тешки криминал.
d

dišsmrnaznoj

pre 1 dan

hahahahahah, reče navijač klubića koji vode sve poštenjačine, od kan-kana, zbilje, bajatovića,preko nekih snajpera, pa sve do nekih veprova...
Х

Хаххх

pre 1 dan

Нормално у свету фудбала. Челзи и Сити покупе камион талената, позајме их негде и онда препродају.
Z

Zoki1906

pre 1 dan

Veliko je ovo obeštećenje
T

TurkTelekom

pre 1 dan

Zbog transfera ovog momka pre svega u zvezdu jedno 40 ljudi treba da ide u zatvor. Koji smeh od drzave.
M

Marko LegionaR

pre 1 dan

Zašto? Transfer, pa pozajmica, šta je sporno. Nije mogao da bude u Zvezdi jer je partizanovac.
J

JapanskaVjeverica

pre 1 dan

Konačno! Balša je predugo čekao šansu u inostranstvu. Najbolji golman lige, zaslužio je Olimpijakos. Šteta za Zvezdu, ali veliki korak za njega i crnogorski fudbal.

Nadja17

pre 1 dan

Pored solidnog obestecenja, procenat od naredne prodaje moze da donese dodatnu zaradu u buducnosti
L

Lidbo

pre 1 dan

Me ide u Budućnost nego u Olimpijakos!

Bojan76

pre 1 dan

Ako se transfer realizuje pod tim uslovima, deluje da je Zvezda napravila veoma dobar posao
b

biniccki

pre 1 dan

Dobar igrač, pouzdan igrač.
Z

Zvlat BG

pre 1 dan

Poenta priče ... "Crveno-beli su ga doveli iz OFK Beograda za 900.000 evra, ali su ga odmah prosledili na pozajmicu u redove superligaša sa Stare Karaburme." Okreće se turbina na vetar!
Z

Zeka Manijak

pre 1 dan

U prevodu, mi vama 900.000€ da preživite sezonu + igrač na pozajmici. Nama sigurni bodovi u ligi + neka sitnija zarada od prodaje. Brate, ja sam ovo godinama radio na FM-u, izgleda je i Terza voleo tu igricu pa je sad realizuje u stvarnom životu.
K

Kikula

pre 1 dan

Pa i liverpul je sa zvezdom uradio isto oko Grujica.Kupili ga na polusezoni,pa ga prosledili u zvezdu na pozajmicu da zavrsi sezonu.Isto je uradio Celzi sa Pulisicem koji je zavrsio u Dortmundu sezonu.Primer iz nase lige je Mancester siti koji je doveo Tedica iz Cukarickog i onda je on zavrsio sezonu u Cukarickom na pozajmici.Imas gomilu takvih primera.Nema tu apsolutno niceg nelegalnog.Kupis igraca koji pokazuje potencijal malo ranije i jeftinije jer ne bi igrao kod tebe a da ge neko drugi ne uzme,taj klub bi i dalje imao koristi od njegovog igranja,on se razvije na pozajmici i onda ga ili dovedes kod sebe ili prodas drugde.
b

bad

pre 1 dan

poenta priče je da botuješ i to je ok,treba da jedeš,razumem te,ali da sebi na komentar odgovoriš,eee to više nije ni smešno,već za brigu!