Komentari na vest

Zvezdi još jedno milionče

g

guta123

pre 2 meseca

Kotile se mnozile se

Predo8

pre 2 meseca

Ma samo nek se obrću novci
R

Rajkav

pre 2 meseca

Kasa se puni, taman za neko dobro pojačanje
k

krejzicoa

pre 2 meseca

Terza trlja ruke. 😁

Ivan Andrejic

pre 2 meseca

Para na paru ide

Jelena Doncic

pre 2 meseca

To je veoma korektna suma za igrača koji nije uspeo da se izbori za važnu ulogu u Beogradu. Još važnije, procenat od naredne prodaje može biti ozbiljan dobitak ako Leković nastavi razvoj u Portugalu i napravi sledeći korak ka jačem klubu
B

Blagoje123b

pre 2 meseca

Odlican igrac, dobra prilika.
Z

Zvlat BG

pre 2 meseca

A neka je i to završeno! Iz 56. puta. 1.250.000 evra + 20%. Puna kapa!

mladen misic

pre 2 meseca

Dečko ima svetlu budućnost
m

micko041.

pre 2 meseca

To i nije neki novac, ali jedan po jedan, bice dosta.

ljubisa rajkovic

pre 2 meseca

Baš mi je drago zbog njega. Šteta što ga njegov klub i navijači nisu cenili koliko treba. Dobar igrač i sigurno bi bio još bolji da je dobio šansu, ali...idi tamo gde će da te cene jer to zaista zaslužuješ.
R

Realno posmatrano

pre 2 meseca

Toliko realno i vredi, ima srce, ima želju i energiju, neki ogroman kvalitet i ne baš.
L

Leao

pre 2 meseca

Nije los igrac. U rangu sa Erakovicem, verovatno i bolji od njega ali sa losijim menadzerom.
m

micko041.

pre 2 meseca

Sve najbolje u daljoj karijeri. U nasem fudbalu sve zanimaju samo pare a ne uspeh. Strasno.
Š

Šiljokuran

pre 2 meseca

Konačno i dr.Terzić posle mnogo pokušaja uspe da ga proda!Posle početne cene od 4mil dodje do milion leta!
m

minini

pre 2 meseca

Milion za milionom, u to se pretvorio fudbal u Srbiji,samo novac
C

Chichino

pre 2 meseca

Znaju posao i treba da uzimaju!
V

VrućaSarma

pre 2 meseca

Samo neka kaplje, kotilo se, množilo se!

Marjan Rasic

pre 2 meseca

Bice dobar stoper,sve najbolje u nastavku karijere Leko.

Salleee

pre 2 meseca

Samo pare, u našem fudbalu nikog ne zanima rezultat samo novci, provizije i ostalo
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Milionce po milionce... Koferce.
N

Nataas99

pre 2 meseca

Lepo je neko juce ostavio komentar ko o cemu nas fudbal samo o parama 💰
Н

Нико као ја

pre 2 meseca

Па није то ништа, продали смо и ми Карабељова за 75000е, а са бонусима можда трансфер изађе и целих 125000е.

Ilija

pre 2 meseca

Dobro su ga zavalili lepe pare

Enzo bg

pre 2 meseca

Ponasao se kao pravo Zvezdino dete, sve najbolje u daljoj karijeri Leka!
K

Kijan

pre 2 meseca

Mi smo na pozajmicama na Lekovicu (Viljareal, Monca, Portuglaci) uzeli oko milion i evo za ovaj otkup jos milion. Ukupno celih 2 i eto tih 20% potencijalnih. Za decka koji ne bi igrao bitno je da kaplje sa vise strana. Kada je roster širok najgore je za onog ko ne igra bitno je da kaplje sa svih strana, tako rade ozbiljni klubovi.

Benny Ben

pre 2 meseca

Dace za čoveka jos milion, a igrao 6 utakmica. Koje su im to računice

Ikebana

pre 2 meseca

Dosta su ga prodali,ne bi imao mesta u Zvezdi svakako na duze staze

Goran Ivanovic

pre 2 meseca

Jedan po jedan super

Noki71

pre 2 meseca

Dobar decko,veran Zvezdi ljubav prema klubu pokazao dosta puta,sve najbolje Leka.

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Није то нека лова ал битно да капље за Звезду .
B

Bojan Gvozdic

pre 2 meseca

Za te pare može da se dovede bolji igrač,e i ovi novinari,sitničare 1.25 pa lepše kad se zaokruži na 1mil.

dusann55555

pre 2 meseca

Ovo je i vise nego dovoljno za takvog igraca

Dzeladija

pre 2 meseca

a ovaj ja mislim da ne vredi ni toliko,al ajde,pare su pare,ko te pita

nebojsapopov23@gmail.com

pre 2 meseca

Samo neka lezu pare
t

telepresenta

pre 2 meseca

prodace ga za par godina za deset miliona
A

Ahhahaahaha

pre 2 meseca

Sta je pomogao, pa oni sve izgubili kad je on igrao... Doduse imaju dva remija (0-0 i 2-2). Kad su dobili 4-0 on nije igrao.
K

Kuku Vasa

pre 2 meseca

Ovoga su gurali kao lubenicu kroz nos i jedva ode za milion, doduse Lucica nece moci nikome ni za toliko, kako se toj deci isplati da sede na klupi u Zvezdi 5 godina, stagniraju i posle odu i vise se za njih nigde ne cuje, koga briga, Masa od svakog transfera novi dzip, a navijaci neka pevaju oòo zvezdo zvezdana!

kiboooo

pre 2 meseca

Vise od toga i ne vredi
E

E moji vi...

pre 2 meseca

Mi sko dobili od njega koliko Partizan za Kostica.
y

yui

pre 2 meseca

samo sto ovaj otisao u Milano
B

Bolje Portugal nego Milano

pre 2 meseca

Bolje prosao Lekovic, igrace u ekipi gde moze da se pokaze i skoci dalje ako ima kvalitet, a Kostic da je pametan odmah na neku pozajmicu i to tamo gde ga zele i gde ce ga razigravati, Milan nije poznata sredina za razvoj talenata.

Batina1

pre 2 meseca

Koliko su ga selili drago mi je da se negde skrasio.