Komentari na vest

Zvezda u petak predstavlja nove dresove, navijači veruju u dominaciju Makrona

Š

ŠIZOFRENIJA NA MAX LEVELU

pre oko 1 mesec

Za našu četničku petokraku hoćemo bolji dres sa malim Čičom pored grba koji nosi petokraku na čelu.

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Sta proslavlja nezasluzenu titulu
@

@aleksandar

pre oko 1 mesec

Ma blagojeve bebe su zasluzile ali nije dao Aca. Svaki derbi izdominirali ali sudija nije hteo da svira golove
P

Pametnjakovic mladji

pre oko 1 mesec

Po tebi ko zasluzuje
b

boca2343

pre oko 1 mesec

Retko se ovako maši
R

Rectify1995

pre oko 1 mesec

Do sada je već sve nekako viđeno, boje su skoro iste mislim na rezervne garniture.
E

Ej

pre oko 1 mesec

Kul je sto imaju ponovo retro brojeve..
S

Stefy97

pre oko 1 mesec

Ajde, pa da docekamo tu titulu!
S

Stošićć

pre oko 1 mesec

Puma, Hummel, Adidas ili Nike.. Ostale proizvođače ne priznajem. Kakav Makron i trice..

cima88

pre oko 1 mesec

Bitno je da italijani prave dresove a naši neznaju

Vladimirmali

pre oko 1 mesec

Proslava titule ako bog pomogne
k

ksimankurajber

pre oko 1 mesec

U petak proslava titule!
K

Komri

pre oko 1 mesec

toliko drame svake godine a promene su minimalisticke, lupom trebas traziti sta je novo. Jedino zelim da ne bude egizibicija
1

125

pre oko 1 mesec

Cujem da prodavci na buvljaku, trljaju ruke.
Z

Zvezdan.

pre oko 1 mesec

Samo laksi trening u derbiju: 4:0,3:0,3:0...nastavice se i sl.sezone!

Gde Smo

pre oko 1 mesec

Da ne budu skuplji od Realna cena.
a

anticaci

pre oko 1 mesec

sad ce samo da maknu kragnu i naprave isti dres
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

zar ovaj nije u Arsenalu ??
M

MNM

pre oko 1 mesec

Nije još na našu sreću,klinac od 18 god nabija komplekse vidim ja,top :))
D

DZP

pre oko 1 mesec

Nije, uzeli su ipak Ugresica i Dragojevica... Ipak su oni mladji a i osvojili su titulu...
L

Lineker

pre oko 1 mesec

Nikad ružnije dresove nismo imali otkad nas Makron oprema
0

011bgd

pre oko 1 mesec

Koga to vas? Posto ti navijac Zvezde ocigledno nisi!
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

@011bgd kada zelis da komentarises nekoga , prvo procitaj sta je taj napisao ! ......ili nauci da citas
P

Puma je

pre oko 1 mesec

Puma ...... A može i hjumel,ipak smo u njima postigli najveće uspehe......
H

Henry56

pre oko 1 mesec

Hjumel? 😂 Ali hajde to, nego… Kakve veze ima to što smo u dresu nekog brenda imali uspehe pre 35 godina? Izmedju ostalog, imali smo Puma dresove i u relativno “skorijoj” prošlosti, i to nekoliko sezona. To je bilo pre ugovora sa Macronom, mada, kao što rekoh… Nebitno je. Uz to, mislim da Macron radi sasvim korektan posao sa Zvezdom i da treba da nastave i posle isteka tekućeg ugovora.

DankaT

pre oko 1 mesec

9 hiljada ralna cena samo da ne budu skuplji😆
g

ghost11

pre oko 1 mesec

Ne treba menjati Makron, kad su oni došli nama je sve krenulo kako treba

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Da ne budu skuplji od 9 hiljada. Realna cena.
J

Janaćko

pre oko 1 mesec

Bukvalno brend koji pravi najružnije dresove u Evropi.
S

Statler

pre oko 1 mesec

Probaj sam da dizajniraš dres po svom ukusu, možda neko prepozna tvoj talenat i zaradiš ozbiljnu lovu.
N

Nišlija, Palilula

pre oko 1 mesec

Ma živ nisam dok ne vidim Zvezdine nove dresove. Kad nemate šta da pišete onda pišete o Zvezdinim dresovima.Bitno da se piše o Zvezdi pa makar to bili i dresovi. Katastrofa!
G

Gost13

pre oko 1 mesec

Evo pisace o Radnickom iz NIsa i kako ste opet namestali da ne izletite iz Superlige.
M

MNM

pre oko 1 mesec

Preskoči slobodno,koga briga šta ti želiš da čitaš,e svašta:))
C

Chomp

pre oko 1 mesec

Мени се свиђају њихови дресови које раде широм Европе. Рачунајући и Звездине. Једино ми је овосезонски бели дрес један од најружнијих икада. И онај бели од пре сезону-две, који је имао мотиве дербија на себи. Некако је био бледих боја. Мени лично је много лепше да Звездина друга гарнитура, као што и јесте, буде плава/тегет, а не бела. Волео бих да Звезда проба са белим шорцом и белим штуцнама кад је домаћи дрес у питању. А да мајица буде на ситније, али гушће црвено-беле пруге. Нешто попут оног што је носила почетком педесетих, у време Боре Костића и Рајка Митића
N

Najbolja

pre oko 1 mesec

oprema je Adidas, vecina vrhunskih klubova u Evropi nosi ovaj brend.
L

Lepi Kole

pre oko 1 mesec

Castore je najbolja firma za sportsku opremu. Tacka.
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Ispravka za autora ovog teksta koji od lazi i hvalospeva zaboravio da se potpise ......"Italijanski brend retko kada da je omašio" ......zadnjih 2-3 sezone je bas omasio

Daniel33

pre oko 1 mesec

uopšte mi se ne sviđaju dresovi kakve sad dresove imaju klubovi po evropi ovi zvezdini ko sirotinjski..
K

Kronos

pre oko 1 mesec

Adidas ili Najk.