Komentari na vest

Zvezda se raspucavala na Zlatiboru: Pogađali Čam i Loizu

亚历山大·武契奇

pre 2 dana

Dok me vi ovde napadate i podsmevate se našim snovima, ja vam kažem da će za par godina za našu Zvezdu igrati najmoderniji roboti kiborzi, dok će Nacionalni stadion bukvalno lebdeti u vazduhu kao simbol ekonomske nadmoći Srbije. Vi se slobodno smejte iz vaših kafića, ali naši navijači će na utakmice Lige šampiona sletati u najsavremenijim letećim automobilima domaće proizvodnje, jer mi ne umemo da razmišljamo sitno i prečicom, već grabimo pravo u svetlu i tehnološki naprednu budućnost!

亚历山大·武契奇

pre 2 dana

Dok me vi ovde napadate i podsmevate se našim snovima, ja vam kažem da će za par godina za našu Zvezdu igrati najmoderniji roboti kiborzi, dok će Nacionalni stadion bukvalno lebdeti u vazduhu kao simbol ekonomske nadmoći Srbije. Vi se slobodno smejte iz vaših kafića, ali naši navijači će na utakmice Lige šampiona sletati u najsavremenijim letećim automobilima domaće proizvodnje, jer mi ne umemo da razmišljamo sitno i prečicom, već grabimo pravo u svetlu i tehnološki naprednu budućnost!

rajko vidic

pre 2 dana

Čestitke Zvezdi na pobedi, i dobra uvertira za nove igrače što su dali golove
h

h. o. r. i. 91

pre 2 dana

Bravo,samo napred

MisoK

pre 3 dana

CANNE Raspucanost neka ostave za kasnije, ali u svakom slucaju vrlo je znacajno da se otvore na vreme. Samo takav pristup neka bude uvek.
G

Gle eno ga

pre 3 dana

Apsolutno nebitna vest , kad pocne videcemo gde je kakva je CZ . Pisite da nema para , i da sve sto su bile vesti pre 2- 3 meseca nema veze sa istinom i vise od toga .
а

ајдемо

pre 3 dana

Tребају бекови,треба Рикаро Орта уз Крунића,требају брза крила и нападач.Чам не дјелује као појачање.Бојим се да с неће видјети у јачим утакмица.Једино кипранин појачање.Катаији најбољи против домаћих екипа
K

Kikula

pre 3 dana

Kakav Orta,de ce on da dolazi ovde?Covek standardan u Bragi,igra tamo vec 10 godina,Portugalac.32 godine,jedan od njihovih najboljih igraca,ima otkupnu klauzulu 30 miliona,i da ga prodaju za manje to je bar 10-15 miliona,suludo za igraca u tim godinama.Ako ce da ide negde za pare,onda ce da ode u saudijsku arabiju.Koji razlog on ima da sad hoce da dolazi u srpsku ligu?Da dozivi da igra na krovu trznog centra?
K

Komri

pre 3 dana

koga briga za reaultat to su trening utakmice ali drago mi je da se niko od novajlija nije povredio sto znaci da su stigli spremni na pripreme
1

1/1

pre 3 dana

Nekako mi Cam previse nezan

Igor Arizanovic

pre 3 dana

Bez Ivanjica nema nista
A

Aahahahaahah

pre 3 dana

🤣🤣🤣🤣🤣🤣,isto kada se raspucal protiv Fiorentine,pa bilo Barahova Zvezda melje🥳🥳🥳🥳
b

bad

pre 3 dana

bilde neka i tvoj paćo pobedi Fijorentinu tim rezultatom i možda će reći pali se pampers mašina....

Dragoljub Bojovic

pre 3 dana

Raspucaju se u pripremama uvek
U

Uncledrew

pre 3 dana

Odlicno,nek se cuvaju ovi iz san marina kad dodju

Mile Stručnjak

pre 3 dana

Nikako da se naviknem na ove botovske komentare bez previše uključivanja mozga, samo da se se dobije freebet...
G

Gost Djape

pre 3 dana

Mile idi ti na vase vesti pa komentarisi. Eno dobili ste novog Halanda, zasto smrdite po nasim vestima. Ovo sto vi radite je bolest ne samo mrznja. Razumem da smo vam nabili kompleks za na vek, ali sve se pokazuje na terenu a ne na komentarima. Jos dugo ce te kmecati, napred Zvezdo, neka crknu dusmani.

Mile Stručnjak

pre 3 dana

@Gost Djape vidim baš pratiš, ja ne pišem često ali sam Zvezdaš... Partizanove vesti retko čitam. Po čemu si uopšte zaključio ovo ili je dovoljno da se ne slažeš sa nečijim mišljenjem?
A

Ahahahahahahaha

pre 3 dana

To su ti ljudi. I između sebe se glože, bez imalo razmišljanja. A tek između večito dodeljenih tabora. I onda svi protiv Srbije, zapad, istok, centar, iz središta zemlje su protiv, a ovi "ljudi" ne mogu jedni sa drugima. Smejurija živa. Doduše, malo je i otužno. Zakačiti se u komentarima ispod vesti o najobičnijoj trening utakmici.

M. K.

pre 3 dana

Krecemo lagano u novu sezonu.

micaredstar72@gmail.com

pre 3 dana

loizu je strasno dobar igrac
b

bad

pre 3 dana

ako se po jutru dan poznaje....
M

Markokmet

pre 3 dana

Crvena Zvezda sa svoim trenerom Dejanom Stankovice je napravila dobar poso sto se tice pojacanja sada se treba dobro uigrati i napasti grupnu fazu Lige Sapiona
R

Ra12

pre 3 dana

Gastarov zanimljiv igrac solidno je igrao u Borcu proslu polusezonu…
N

Nebojsa Tasic

pre 3 dana

Bice to dobro idemo u ligu sampiona
P

Pitanjee

pre 3 dana

Da li u klubu razmišljaju kada će se Arnautović i Seul vratiti?
Z

Zvlat BG

pre 3 dana

Čim ispadnu + najmanje 5 dana odmora! Klub tu ne može ništa! P.S. Seol ima ponudu i može da ide! Ima izlaznu klauzulu od 5.500.000 evra.

dusann55555

pre 3 dana

Samo neka se lagano uigravaju pa da tokom kvalifikacija budemo najbolji

ЗоранАГТ+

pre 3 dana

само напред до лиге шампиона.