Komentari na vest

Zvezda ozbiljno zagrebala po Izraelu: Želja – kiparski dragulj

d

daka07

pre 29 dana

svake godine ista prica kupuju se neprovereni igraci
u

u jeee

pre 29 dana

Svi pokusavaju da se dovedu na Stankovicevu preporuku, kao Milojevic i "njegovi" sa Kipra i posle patka.
А

Ац0

pre 29 dana

Сваке године иста прича. Не можемо направити искорак са оваквом трансфер-политиком. Фани је ок играч за ротацију, овај Кипранин може да буде такође солидан за ротацију, али не за 4 милиона евра. Бабика, Баџо, Пума, Учена, е такви трансфери нас успоравају.

Radoman Ninkovic

pre 29 dana

Uzaludno opet bačen novac
N

Nenica

pre 29 dana

opasno dobri igraci samo kad hoce

Nikola Milicevic

pre 29 dana

loizos loizu je vrlo kvalitetan defanzivac da ne kazem izuzetan
V

Veljo iz Cacka

pre 29 dana

ponavlja se ono poglavlje kad je na meti bio dragulj kiparskog prvenstva Demetris Hristofi samo sada drugacije okolnosti opet kipranin i opet dragulj
m

majster

pre 29 dana

Mora ovaj rok ozbiljno da se pojaca Zvezda

rajko vidic

pre 30 dana

Sve su to slaba pojačanja,Bić3 još gori nego ove Godine

Sijanda Ksulu

pre 30 dana

Opet kupujemo u Izraelu . Kakve su to tamo kombine
n

nikolabe

pre 30 dana

Mi nemamo dragulje, ovi sa Kipra više sijaju...
C

Chichino

pre 30 dana

Delije trenutno na dve strane: jedni pišu ‘ozbiljno pojačanje’, drugi ‘Terzina kombinacija’… prelazni rok još nije ni krenuo kako treba 😄
R

Rajan

pre 30 dana

Ako stvarno liči na igrača koji ulazi unutra sa desnog krila i igra levom, već vidim poređenja sa pola Evrope posle dve dobre utakmice.
s

sabonis09

pre 30 dana

Zvezda poslednjih godina ozbiljno obilazi izraelsko tržište, izgleda skauting ima direktnu liniju Tel Aviv – Marakana.
v

visla13

pre 30 dana

„Čim pročitam ‘kiparski dragulj’, odmah znam da kreće sezona: ili će biti pun pogodak ili za godinu dana ‘sećate li se njega’. 😄”
S

Stanazivko

pre 30 dana

Zvezda nalazi ove nesrecnkke nece tu nista dobro biti
k

kata84rina

pre 30 dana

Mnogo mi nesto surujemo sa Izrealom.
P

Predikat

pre 30 dana

bolje da im ja licno dovedem igraca
M

Markan77

pre 30 dana

Hajde, barem je mlad pa može i napredovati za razliku od ovih koje su dovodili.

Nemanja Milijanovic

pre 30 dana

Otišao Partizanov Izraelac, sada Zvezda traži nekog istog kalibra.
J

Jasmina65

pre 30 dana

Tu ima da se usreci zvezda
p

pekica_napoleon

pre 30 dana

Zvezdi treba jedan spanac ili italijan iz serije A

Aleksandra1994

pre 30 dana

Poznata Kiparska skola fudbqla i njihovi dragulji...odmah spemni za LŠ...a nasi dragulji nek čekqju..
z

zulu

pre 30 dana

svaka čast,videće se veoma brzo koliko vredi

Ivan Selenic

pre 30 dana

nikakva pojacanja,potpuni anonimusi...

darkoni1991@gmail.com

pre 30 dana

Stižu novi Milsoni i Babike.

Djordje Stojilkovic

pre 30 dana

Zvezdi treba jedan spanac ili italijan iz serije A
V

Vlajkojapi

pre 30 dana

Ko zna ,mozda decko stvarno vredi , bez obzira na nase "prijateljske odnose" s Izraelom

Marko Madanovic

pre 30 dana

Ma zvezda ako nastavi ovako ligu šampiona dobija.!!
F

Fanste933

pre 30 dana

pa dobar je on. videce se nalredak
S

SUNĐER BOB

pre 30 dana

Poznata Kiparska skola fudbqla i njihovi dragulji...odmah spemni za LŠ...a nasi dragulji nek čekqju..
P

Petar Nedeljkovic

pre 30 dana

ozbiljno pojacanje

Elvis Fejzic

pre 30 dana

U Herenvenu se nije snašao ali će se snaći u Zvezdi?
H

Hmmm

pre 29 dana

Djiga se nije snasao u Bazelu, ali se snasao u Zvezdi? Hvang se nije snasao u Olimpijakosu...

M. K.

pre 30 dana

Zaobilaziti u sirokom luku.
z

zecpripovedac

pre 30 dana

Gde nalaze ove dragulje vise...

Igor Musulin

pre 30 dana

Какав црни драгуљ. Још једна Терзина комбинација.
B

Boss life

pre 30 dana

Navijam za Partizan ali Terza zna sta sta ovaj Kipranin kida na menadzeru.

Nikola Juskovic

pre 30 dana

Svaka cast samo napred!!!
S

Staniša Žugić

pre 30 dana

Gledaj ovo dovode igraca koji se u Austriji borio za opstanak a posto ga Vojvodina dovodi onda je pojacanje top klase

Nikola Juskovic

pre 30 dana

Svaka cast samo napred!!!
M

Mara992

pre 30 dana

Jel mi to imamo neki sporazum sa Izraelom pa se jure igraci sa tog podneblja ili?

Nebojsa Antic

pre 30 dana

kako su samo pogadjali poslednjih godina😁

Djordje Jovanovic

pre 30 dana

Ozbiljno pojacanje
K

Kako da ne

pre 30 dana

Ilija Despotovic igra za Lozanu i Svajcarce... Jel neko od naših kontaktirao tog momka ? Ozbiljni klubovi žele da ga kupe.
N

Natalii29

pre 30 dana

to oni znaju najbolje sta i koga zele
d

d. g.

pre 30 dana

Najbolji strelac izraelskog prvenstva je bio Milson. Znamo kako se to završilo.
?

???

pre 30 dana

Nije bio ni u top 10 strelaca
N

Nebitan10

pre 30 dana

Slabo je ovo, dajte nekog reprezentativca Farskih Ostrva ili Gibraltara.

Mmrvic

pre 30 dana

Dobar igrac,a obicno se kaze koliko para toliko mizike,bice to veliko pojacanje .Srecno
T

Taky.

pre 30 dana

Sad ce "stručnjaci" i pljuvači da krenu sa analizom 3,2,1, sad!

Andrej Mitrovic

pre 30 dana

Kakva je ovo prica strasno...

Marija Antic Stankovic

pre 30 dana

Ozbiljno pojacanje
m

micko041.

pre 30 dana

Trebalo bi se vise fokusirati na nase igrace a ne davati novac na skupe strane igrace.
A

Anthony

pre 30 dana

Marine, batali više ta pojačanja iz Izraelske lige.. čoveče, pojačanja nam stižu iskljucivo Izrael, Kipar i druga liga francuske..zajebite se jedan prelazni rok pa dovedite nekog bez ugradnje..

Veljko Djoric

pre 30 dana

zvezda zagrebala sigurno
m

metalika moj dobar

pre 30 dana

uvek ste znali da izaberete i ukradete talente ispred nosa cele evrope i najvecih klubova.
T

Trol

pre 30 dana

Kakav smo mi narod, da Zvezda dovodi Zukica bilo bi gledaj ovo dovode igraca koji se u Austriji borio za opstanak, a posto ga Vojvodina dovodi onda je pojacanje top klase.
a

ajdee

pre 30 dana

Los narod nikako stranci da ugodi ccc
B

BokiUSA

pre 30 dana

Za njih I jeste. A mi ako hocemo u LS mora mnogo bolje. Sto nije ovaj Izraelac kao ni onaj iz Madjarske...
S

Slaviša Trifunović

pre 30 dana

Bravo,svaka čast,samo napred!

perazdera6

pre 30 dana

Mali je opasan igrac

Ivan Kozotic

pre 30 dana

Uu to bi bas bilo dobro pojacanje vazno je da dovodimo mlade igrace koji se jos razvijaju.

FC RED STAR

pre 30 dana

Gde nadju sve te
z

zecpripovedac

pre 30 dana

Gde vise nalaze ove prosek igrace.

Sloba

pre 30 dana

nece ga dovesti al dobro
G

Grdne rane

pre 30 dana

Eh da je Petar Stanic dobijao minuta koliko i Lucic, sad ne bismi trazili pojacanja po kipru i izraelu. Da stvar bude gora kod Stanica se vidio sjajan potencijal, samo ga je trebalo isforsirati
t

tralalaaa

pre 30 dana

najbolji kom... lucic za svoje selo teško da bi igrao.
B

Bruka i Sramota

pre 30 dana

Ako je to ta BOMBA od tz. mistera onda hvala lepo, nemoj da se čudite sto samo izmanipulisani klinci i placenici sede na severnoj tribini! Ostale zvrje prazne!
H

Hmmm

pre 30 dana

Nesto si nam frustriran?

Goran Jovic

pre 30 dana

Био би добро појачање
R

Rs2

pre 30 dana

Ljudi nama za Ligu Sampiona trebaju fizicki dominantni igraci a ne Abu Fani i ovaj Loisou koji imaju ispod 170 cm…
A

Astoria

pre 30 dana

Vala baš! Sve neke skraćene verzije. Metar i zgažena pogačica! Otrešće ih protivnički bekovi kao slinu.

Ruzica70

pre 30 dana

Katastrofa sta reci
M

Milan91111

pre 30 dana

Opet izraelske kombinacije: Glazer, Milson, Bahar, pa ovaj iz Ferencvaroša, i na kraju klinac koji nema dve blage veze. Takvih igrača ima koliko hoćeš i u našoj ligi. Ali Terza mora da okrene neki keš. Sramota je što ne možemo da podignemo klub na viši nivo, stvarno neverovatno. Ne zanima me samo prvo mesto u našoj ligi, hoću da vidim i ozbiljan uspeh u Evropi. Kad smo imali manje para, mnogo bolje smo radili skauting. Garantujem da bih našao dva bolja krila nego svi ti „stručnjaci“ u Zvezdi zajedno. Već godinama nemamo normalna krila sramota.
B

Bolest

pre 30 dana

Sad da izadje vest da dovodimo Dembelea i Vitinju opet bi bilo negativnih komentara. Ljudi gledajte sredite svoj zivot malo, nije dobra ovolika negativa.
P

PA AJDE

pre 30 dana

Ocigledno imas sređen život, pa si toliko pozitivno nastrojen! Zar ne vidiš da svake godine tonemo sve dublje i dublje, zar stvarno misliš da Mrkela radi svoj posao kako valja, da tu nema kombinacije ? ZVEZDA je klub za koji navijam od rodjenja imam dosta godina i zao mi je sto se ovako manipuliše Zvezdaska masa! Za LŠ treba pojačanje a ne kiparski mesi!
@

@Pa

pre 30 dana

A kako to tonemo sve dublje? Imamo odlican koeficient, solidno guramo svake godine sprema mogucnostima, kupuju igrace od nas ozbiljni klubovi... I ja bih hteo polufinale LŠ, a da li je to realno?
m

mire09

pre 30 dana

I jednom i drugom ugovor ističe za 5 dana

Bojan Ivanovic

pre 30 dana

Samo vi gomilajte strance

Sandro Nikolovski

pre 30 dana

Svaka cast ako je ovo istina. Decko je nesto nalik Soule-a iz Rome ( nalik ).
S

Stoxy24

pre 30 dana

Skauting iz godine u godinu sve gori i gori
R

Rectify1995

pre 30 dana

Deluje da se ciljaju igrači iz timova i liga koje bi odgovarale stilu Dekija Stankovića. Progresivan pas, kontrola bez i sa loptom. Možda zvuči banalno ali mislim da će biti manje srljanja i trčanja u prazno.
B

Brate moj

pre 30 dana

Da li ovo treba komentarisati .........videce se sve na stadionu ......da me neko pozove za sezonsku kao prosle godine 🖕🖕🖕
A

Auuuu

pre 30 dana

Ti nikada sezonsku uzeo nisi... cak ni tvog kluba Partizana...
Z

Znači Delija

pre 30 dana

Možda bi trebalo da se malo bolje pogleda naša liga , i da se probere po Srbiji , za pola para kolko su plaćeni Arnautović i pojedinci , neki bi klinci pojeli teren , i za pare koje plaćamo strance da tu lovu uložimo u našu decu , a trener ako je pravi on će znati da ga izbrusi i napravi od njega nešto super .... NAPRED ZVEZDA
1

123773123

pre 30 dana

Daj samo jednog boljeg i od ovakvog arnautovica
D

Dejanii

pre 30 dana

Nemam pojma ko je on. Jedino pozitivno iz mog ugla je sto je mlad. Nadam se da će opravdati ocekivanja, ali mislim na ocekivanja ovih sto hoce da ga dovedu. Sigurno ne ocekivanja publike koja ga već sada pljuje 😂
R

Raša P

pre 30 dana

Dok je bio u Omoniji igrao je super, pa i za reprezentaciju koliko je to bilo moguće. Za igre u Izraelu ne znam. Ljudi treba da shvate da je Zvezda organizaciono daleko ispred svih u Srbiji. LŠ smo bez šansi ali dobra zarada. LE proleće u Evropi je krajnji domet. LK nije naš nivo. To je realnost ma ko da dođe.

Milos Pavlovic

pre 30 dana

Da ne bude kao i sa glazerom
O

Oji

pre 30 dana

Ma ne treba nam..vracaju nam se Milson i Babika u top formi,a ne bi me cudilo da Mister opet dovede Spiridonovica koji se u prvom mandatu nije snasa al zato sad igra fudbal zivota u Smederevu,isto mislim i da je nepravda sto Pumi nije veca sansa pruzena
p

predrag pedja

pre 30 dana

Tu će da se usreće!

Damir Jovic

pre 30 dana

Samo neka grabi i neka napada Ligu Šampiona...samo napred.
g

gx

pre 30 dana

taj bi pravio i u Stutgartu razliku,kako rece Stankovic ?...taj nije pravio ni u herevenu herevenu a bogami pa ni u hapoel, 90 min odigrao 5 utakmica...tako mi se cini brzo pregledao.

Proficap

pre 30 dana

Opet neki Milson.
P

Pjer Karden

pre 30 dana

Ja lepo kažem Terzić i Stanković će nam doći glave,mislim da sledi epski brodolom i LK ove sezone,ove godine se čak ni ne trude da prikriju petljanje,kombinacije,brutalno bez srama dovlače još jedan kontigent feleričnih igrača iz nekih opskurnih liga.A Zvezda ima 40 do 60 igrača na platnom spisku raspoređenih po grafičarima,imt-eovima,ofk beogradima.
K

Kako to mislis

pre 30 dana

da ce vam doci glave? Glave su vam dosli odavno, budete drugi - treci u ligi i to uz nenormalnu pomoc sudija. Aaaaaaa sad vidim, ti se pravio da si Zvezdas... Lol

kaligula89

pre 30 dana

vec vidim unapred promasaj
H

Hahahah

pre 30 dana

Ti da si tako vidovit opario bi se do sada?
G

GOST 510

pre 30 dana

U Herenvenu se nešto nije proslavio.
D

Delija1

pre 30 dana

Nemoj samo bombe da bacate, kad god ste ih bacali bili su corci
O

O pojačanju

pre 30 dana

Ja mislim da on dolazi umesto Lučića ili Ovusua da bude opcija sa klupe.
P

Pobogu

pre 30 dana

Zvezdi trebaju igrači koji odma donose kvalitet a ne prosek... Dokle ćemo vise ovako

MileSrbin90

pre 30 dana

Sve dok budemo dovodili "igrace" iz izraela,kipra,bugarske,druge Francuske i druge portugalske lige nema cemu da se nadamo
!

!

pre 30 dana

Dobro si nam rekao. Sad cemo da vidimo da proberemo nesto iz Premijer lige i Serije A. Tamo jedva cekaju da zaigraju srpsku ligu, tako da nece biti problema.
П

Па...

pre 30 dana

...ви заиста немате чему да се надате. Војводина је испред вас.
C

CRAZY NORTH

pre 30 dana

па вуразеру дај паре да доведемо из премијер лиге😵
K

Karabag

pre 30 dana

dovodio iz portugalske druge lige pa napravio bolji rezultat od Zvezde u Evropi. Ne shvatam poentu komentara. Da si rekao "stop menadžerskim podvalama" bilo bi u redu. Bavim se neko vrijeme skautingom u drugoj ligi Portugalije i tamo ima koliko hoćeš igrača za naša top 3 kluba u zemlji i to ne samo igrača, nego da budu nosioci igre. Druga stvar je što naši klubovi ne mare za skautingom, ljepše i profitabilnije za čelnike je da sarađuju sa menadžerima i agentima.
3

37 titula

pre 30 dana

Evo svi najbolji igrači iz lige petice poleteše da zaigraju u Srbiji.Niti Zvezda ima pare za neke igrače na glasu niti bi oni igrali na našim livadama. Ali ako ćemo pošteno ni Pafos nije imao zvučna imena u svom sastavu pa ni Šerif pa su nas eliminisali. Posebno mi je drago kada vidim koliko se komšije opterećuju našim pojačanjima,klub im je u propadanju a oni brinu o Zvezdi.
П

Па...

pre 30 dana

...нисмо ни ми имали нека имена па смо елиминисали митски Боде. Да не спомињем што смо избацили Салцбург, а главни играч нам био Милић из Спартака.
A

A šta ćemo

pre 30 dana

sa istim takvim igračem(Ovusu) koga smo doveli zimus ...........
N

Nemanjasabac

pre 30 dana

Ovaj ce vise biti na klupi ako dodje.
П

Па...

pre 30 dana

...читајући коментаре видим да се "Звездаш сам, али реалан" сада ложе на Војводину. То је реално боље него на Боде, Динамо и Салцбург 😂😂😂 Тако ћемо и са Војводином, као са овима на које су се раније ложили.
7

7788

pre 30 dana

Ovo je tek 5 igrač od 240 koji će da se spomene ovde... Onako besramno i bez ikakve novinarske etike ..

Pa dodo sam

pre 30 dana

Šta se čudite nije mi jasno...stvarno mislite da će neka top klasa igrača da dođe da igra u surdulici i ivanjici, ligu u kojoj Zvezda nema pravog konkurenta? Možda sad i finansije nisu problem, ali problem je jačina lige i infrastruktura, to ne može da se reši preko noći. Mi smo otprilike udarili u plafon kad je u pitanju kvalitet igračkog kadra, teško da će opet kod nas doći neka klasa poput Krunića. Zadnji da kažeš vrhunski igrač pre njega je bio Hvang, ali eto i on ove sezone ima mnogo problema sa povredama i Fejnord gleda da ga se reši.
v

vare

pre 30 dana

naravno da ce doci.ne igraju za klikere u zvezdi nego za ozbiljne pare

Noki71

pre 30 dana

Mozda dobar skauting,pitanje želja igraca za dolazak u Zvezdu.

vacke86@gmail.com

pre oko 1 mesec

Dobar igrač, nije loše da probaju da ga dovedu.
P

Pep

pre oko 1 mesec

Ne gledam zvezdu to je to nema vise para zvezda zato i dovode ovakve igrače.
E

Ell loco

pre oko 1 mesec

Ovaj mali je bas dobar igrac, ko to ne vidi da ne gleda fudbal vise

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Loizos Loizu je odlican,90 % nema pojma i komentarise. Koga da dovedemo,Olisea? pa nijedan igrac koji igra u jacim ligama nece da dodje,ili samo onaj kojem je karijera pri kraju pa dodje da odmori. Ne znam kako ce se snaci i uklopiti ali Kipranin je dobar igrac.
J

Jakire

pre oko 1 mesec

Ne želim govoriti ništa loše o Abu Faniju ili ovom momku, ali akk klub želi ići na više, treba naći ozbiljna pojačanja, iz mnogo jačih klubova i liga.

Srki

pre oko 1 mesec

Brate razumem te, ali lako je to reći, neće igrači u našu ligu i to je činjenica.
S

Scout13

pre oko 1 mesec

Po prvi put da mi se dopada transfer politika. Loizou, igrač sa strašnom levom nogom, brz, dobar tehnički, nesebičan. Igrač kakvog nismo imali na desnom krilu. Sušta suprotnost od svih dosadašnjih pojačanja i pokušaja pojačanja. Druga dimenzija igrača na tom mestu.

Meda74

pre oko 1 mesec

I LE biće sa ovim pojačanjima pod znakom pitanja.
П

Па...

pre 30 dana

...ово пишете више од 10 година, за то време смо играли 4 пута Лигу шампиона и одиграли неколико пута пролеће у Лиги Европе. Разумем да неко нешто пише годину, можда две, па чак и три, али да те неко десет година демантује и ти си и даље упоран, то је изван мојих могућности поимања.

Vaskon

pre oko 1 mesec

Živo me interesuje sta će biti u ovom prelaznom roku. Deki, kako je krenuo sa uvlačenjem terziću ima samo da klima glavom...
П

Па...

pre 30 dana

...да, мислим да треба да сменимо Терзића и вратимо Топлицу Спасојевића. Гробари би то поздравили, као што су поздравили долазак Дрчелића уместо доктора машинства и роботике.
b

bojebos

pre oko 1 mesec

A sta mislite za trenera Barak Bahar? Deluje kao mudar, miran i inteligentan čovek, i karika koja nedostaje Zvezdi.
N

Nisi pušio

pre 30 dana

skoro,zapali smiri se malo.Kakve to ima veze sa tvojim klubićem?
B

Bare Fox

pre oko 1 mesec

Još i Soklera iz Kg su koliko juče pominjali kao opciju u napadu,jbt
G

Gost Željko

pre oko 1 mesec

Nećemo Kipranina Loizosa Loizua iz Hapoel Tel Aviva. Nije igrač za Zvezdu. Potreban je bolji igrač na poziciji desnog krila.

Шшшш

pre oko 1 mesec

Филипо Фалко 2,дакле труба...
S

Strucnjak top 20 liva

pre oko 1 mesec

Dok vecina dovodi spance, brazilce, portugalce, francuze ovi se uhvatili izraelaca i kiprana za napad na LS...
z

zaks

pre oko 1 mesec

A mi , kao, nismo dovodili iste pa nam nisu valjali.
I

Ivica1708

pre oko 1 mesec

Taj sto bi pravio razliku i u Stutgartu je ili Jovanović ili Milošević.
G

Gost27

pre oko 1 mesec

Ne znam koliko je pametno dovoditi igrače iz lige gde je Kings Kangwa najbolji igrač.
K

Kostakis

pre oko 1 mesec

Debeli Đakovac ti je pojačanje?
H

Hannibal

pre oko 1 mesec

Abu Fani je korektan igrač, ali fizički izuzetno indisponiran sa visinom koja teško može da prođe u modernom fudbalu. Reći da je u pitanju najbolji igrač Ferencvaroša u poslednjih nekoliko godina ne može biti dalje od istine. To su tvrdnje koje služe isključivo da "potpale" maštu navijača, a na kraju se samo obiju o glavu svima kad "veliko pojačanje" , ne daj Bože, ne opravda očekivanja. Setimo se samo Silasa, Babike i sličnih. Zato - malo manje loženja, a više elaboriranih transfera...
z

zaks

pre oko 1 mesec

Mesi, Insinje, Čavi, Valbuena, Iniesta, Romario , baš su visoki.
G

Goat

pre oko 1 mesec

Dakle samo danas smo saznali da je Abu Fani vec gotov posao, da smo hteli Pirgica, i da jurimo nekakvog Kipranina koji igra u Izraelu, plus neko mitsko bice koje bi pravilo razliku u Stutgartu, naravno to je neka zelja koja se nece ostvariti iz ovog ili onog razloga. Za to vreme jedna Vojvodina dovodi Zukica i Djakovca, koji su obojica bolji od ovih nasih opcija, verovatno za manje pare da stvar bude jos ludja. Ako neko misli da se Liga Sampiona napadne sa rezervistom iz madjarske lige, Kipraninom kojim god pa nek je i najbolji Kipranin ikada, Pirgicem itd, bojim se da ce i plejof za LS da ostane misaona imenica ove sezone.
П

Па...

pre 30 dana

...ако ти мислиш да се титула напада са Ђаковцем, онда боље навијај за Војводину 😂😂😂 Чуј, доводе Ђаковца 😂😂😂 Нама на тој позицији игра Раде Крунић из Милана.
A

Au brate…

pre 30 dana

Nerealno sta pisu ljudi… Fani nije rezervista, vec neko ko je jedan od najbolje ocenjenih igraca ferenca u poslednje 2-3 sezone. Ista taj ferenc je bio uspesniji od nas u evropi poslednjih godina. Standardan reprezentativac svoje zemlje. Verovatno ce otici kostov, handel, pa i elsnik u nekom trenutku, pa ce se verovatno dovesti jos jedan igrac na toj poziciji. Svi danas imaju pristup internetu, pa pogledajte kako navijaci fradija reaguju na prodaju fanija za milion…
G

Goat

pre 30 dana

Abu Fani je ove sezone za Ferencvaros odigrao 90 minuta na jednoj jedinoj utakmici. Niko ne kaze da ce Vojvodina sa Djakovcem da nam uzme titulu, vec da ovo nisu pojacanja za Ligu Sampiona. Pre par godina sa duplo manjim budžetom smo doveli Hvanga i Krunica, sad cemo prodati Kostova za 20+ miliona a kao zamenu cemo dovesti igraca rotacije iz vicesampiona lige koja verovatno nije jaca ni od nase, u tome je poenta

Nedeljkoo Subotic

pre oko 1 mesec

Pojačanja upitnog renomea za prvu ligu Srbije, kamoli za napad na ligu šampiona koji se spominje. Još se čeka neki ,,brzonogi" crnac iz druge francuske lige i štoper iz Rusije
П

Па...

pre 30 dana

...у праву си, испашћемо у Прву лигу Србије 😂😂😂 Војводина осваја титулу, улази у Лигу шампиона и побеђује Ливерпул 😂😂😂
K

KJS 1999

pre oko 1 mesec

Obraz djonnnnn!

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Dobra saradnja predsednika sa netanja sad se to prebacuje na njegov klub da se pravi osnova izraelska ! Idemo magiko Terziću vodi nas do lige šampiona ❤️🤍
D

Dejan96

pre oko 1 mesec

Pa jel standardni reprezentativac Kipra ili Izraela? Odlucite se
D

Dokle

pre oko 1 mesec

Vise da se dovode igraci iz izraela, slovacke, kipra i da se ocekuje neki iskorak u evropi? Bio je i milson dobar u izraelu pa kod nas je u rangu lucica. Na to sve mu daju platu 1 mil godisnje a on ne vrijedi vise od 100 000 ako i toliko

dejanera

pre oko 1 mesec

Pa kako da ti kazem dolazili su i iz Francuske, Portugala, Italije, Engleske, Holandije, Nemacke.....pa se nismo usrecili ni sa takvima.
c

cv

pre oko 1 mesec

daj domaće kakvi ovo

dejanera

pre oko 1 mesec

Da sastavis nasu reprezentaciju ne bi dogurala mnogo dalje (ako bi i malo) od sadasnje Zvezde. A pri tom 90% nasih najboljih igraca ne pomislja da se vrati u nasu ligu. Pa Ristic, Djuricic, Terzic, Mladenovic, Dmitrovic....kako koji prelazni rok oni se vracaju u Zvezdu...samo nikako da dodju!
П

Па...

pre 30 dana

...из наше репрезентације само би Страхиња Павловић био појачање за Звезду. Остали су смешни. Не знам више ни ко нам игра за репрезентацију.
U

Urke17

pre oko 1 mesec

Sram te bilo i Stankovicu i Terzicu, ovo za ligu sampiona? Sram vas bilo.