Komentari na vest

Zvezda i Partizan kažnjeni po 1.200.000 dinara

Г

Гост

pre preko 2 godine

Како су то измерили да баш су подједнако криви. Да би казнили за било шта Ц.Звезду морају обавезно да казне и Партизан без разлике дали су учествовали у било чему.Господин Терзић је коментарисао суђење бар три пута више него било ко из Партизана. Сетимо се да је Ивица Краљ бијо суспендован на дугу временску казну. Терзићу се гледа кроз прсте и нема за њега никакве суспензије. Ово је свакако брука за Ф.С. Србије.
@

@gost

pre preko 2 godine

Ne mesaj babe i zabe... Kralj je kaznjen zbog omalovazavanja i vredjanja Dejana Filipovica...
@

@gost

pre preko 2 godine

Ovo šta se radi danas u Srbiju zove se diktatura govora, romi su na vlast, romi su zaokupirali FS Srbije, sudijsku organizaciju, I rade šta njima odgovara, i niko im ne može ništa.
K

Kokaniđa

pre preko 2 godine

Uuuuuu baš ste ih pogodili. Da neće možda iz svog džepa da plate? 🤣
m

more marsss

pre preko 2 godine

pa da to sto se gadjao kanga nema kazne
H

Haha

pre preko 2 godine

Zvezda igrala na svom terenu i jos kaznjena,morala je da se izmsli kazna da ne bi bio samo partizan kaznjen,za lomljenje stolica,unistavanje stadiona,bacanje petardi na igrace Zvezde isto kaznjeni kao i Zvezda,cirkus.