Komentari na vest

Zvezda cilja izraelski paket: Dekijevom vojniku plata od 750.000 evra, na meti i krilo

XavieRS

pre oko 1 mesec

mislim da se zezaju s nama..pa ovo nisu pojacanja meni za balon..u stvari jesu ali mora da plate 650 kinti
l

laki100

pre oko 1 mesec

Ako odlazi Elšnik, Abu Fani ima smisla potpuno
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Turijelove brojke stvarno nisu nimalo naivne ove sezone
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Abu Fani deluje kao ozbiljno pojačanje za Evropu
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Za 750.000 mora odmah da pravi razliku
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Konačno pravi vezista umesto večitih eksperimenata u sredini
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Turijel bi mogao brutalno da legne Zvezdi

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Ako Deki želi Abu Fanija, dovodite ga odmah
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Treba sto bolja pojacanja
M

Majamaki3

pre oko 1 mesec

Dobro bi bilo da se uzme iz madjarske igrac
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Ne dovodite te indijance u klub
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Neverovatno koliko strucnjaka ima koji prate Madjarsku,Izraelsku i Rusku ligu,i odmah znaju da igrac nema pojma.Cudi me samo sto nam onda fudbal nije bolji kad takvo fudbalsko znanje izvire na sve strane.Najbolje se videlo to znanje kad je Djiga doveden iz 2 Svajcarske lige kako su ljudi komentarisali.
j

jedino

pre oko 1 mesec

pozitivno oko ovoga je da kada svi ama bas svi nemaju ocekivanja tada neko iznenadi (ne stvara se pritisak na njega) a kada je pojacanje "top, kidamo" nece opravdati novac.
K

Ko se na mleko opeče,

pre oko 1 mesec

opečiće se i drugi put!
V

Vuk Pavlovic

pre oko 1 mesec

nemojte vise njih
J

Jasin

pre oko 1 mesec

Freeeee Palestinaaaaa
N

Nebitan63

pre oko 1 mesec

Ljudi pa zar vi stvarno mislite da taj Fani ce nas odvesti u LS ? Zar ce on da pravi razliku na terenu.Ovog drugog i neznam iskreno nisam se toliko interesovao.Fani koliko vidim u zadnjim utakmicama i to odlucujucim nije igrao za Ferencvaros, sedeo je na klupu.pitam se sta rade Mrkela i Marin ? Kako ne mozemo naci neke brazilce mlade talentovane iz druge lige Brazila a siguran sam da ih ima dosta dobrih.Svake godine umesto da idemo korak po korak napred mi stojimo u mesto ili cak rekao bih idemo korak nazad.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

28 godina i 164 cm! Alt + F4!

Jelena Doncic

pre oko 1 mesec

Mohamed Abu Fani deluje kao mnogo realniji i logičniji transfer od nekih skupljih eksperimenata koje je Zvezda dovodila prethodnih godina. Nije spektakularno ime za naslovnice, ali jeste profil igrača koji donosi ritam, agresivnost i sigurnost u pasu. Upravo ono što je Zvezdi često falilo u evropskim utakmicama kada protivnik podigne intenzitet. Ključ cele priče je zapravo Dejan Stanković. Kad trener insistira na igraču kojeg je već vodio, to obično znači da tačno zna šta dobija. A Abu Fani je kod njega u Ferencvárosi TC bio jedan od najvažnijih igrača. To mnogo smanjuje rizik transfera.

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Koje su ovo kombinacije
T

Tvrdjava

pre oko 1 mesec

Daj bre Terza neka jaca imena,pa sad imas pare
В

Вукосав

pre oko 1 mesec

Хоће ли неко да преузме одговорност за на стотине промашених трансфера и бачених милиона? Од Ван ла Паре, преко Жандера, до Рикардиња, Ибрахима Танко, Рашид Сумаила, Лоренца Ебесилија, Османа Маронга, Аксела Бакајока и много других... Мркела, Терза? Одговорност?
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Vukosave,odes na transfermarkt saberes za koliko su svi ti promasaji dovedeni i prodati,pa onda saberes ove druge gde je zvezda zaradila.Vecina tih igraca su dovedeni za 0 i igrali za neku smesnu platu.Zvezda je u plusu vise desetina miliona jos i kad na sve to dodas plate,pare za agente,za potpis.Bez toga su preko 50 miliona u plusu od preprodanih igraca,tu uopste ne racunam igrace iz omladinske skole,nego ko je kao senior doveden.Mozes da odes i da proveris ako ne verujes.
E

El capitan

pre oko 1 mesec

Sramota koga sve dovodite!!!!!! Gde vam je odgovornost za skupe promasaje?????
u

u jeee

pre oko 1 mesec

Stankovic je sad i skaut, cerupa timove sa igracima koje je vodio, bas se dobro pokazala ta praksa sa Milojevicem, smesno i tuzno kako se posluje.
B

Brate moj

pre oko 1 mesec

Ovo nisu igraci za Zvezdu .....mi prodajemo igrace preko 10-15 miliona a godinama dovodimo skart gde ubodu 2-10 igraca , sta radi skaut tim? Dokle vise Mrkela da dovodi menadzerske igrace za koje se iz aviona vidi da nisu za Zvezdu .....ljudi sada ima para mogu da se dovedu mladi igraci iz Brazila i Argentine koji ce biti pojacanja za taj stepenik vise a ovi to nisu i to je svakom navijacu jasno .......ovi kao da zele da oteraju i poslednjeg navijaca sa stadiona a posle da se pitaju zasto nema publike , a svaki intervju im je gde je Zvezda bila pre a gde je sada .....a mi godinama tapkamo u mestu ni jedan korak napred i svaki navijac to vidi a gospoda iz uprave NE

Noki71

pre oko 1 mesec

Mozda dobri,ali za stepenik vise treba dovesti bolje igrace.
C

Czbgd1

pre oko 1 mesec

D.O.O. Samo privatizacija i naravno uslov svih uslova, znamo već koji.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

(Deo) zvaničnog saopštenje FK Crvena zvezda od 27.3.2026. "Tako da za nas privatizacija nije tema. Crvenoj zvezdi državne pare nisu potrebne, svakako 82 odsto prihoda ostvarujemo iz inostranstva. Prihod nam je preko 100.000.000 evra." P.S. Vlada Republike Srbije donela je 20. marta zvaničnu odluku da se iz budžetskih rezervi izdvoji i na račun Fudbalskog saveza Srbije direktno prebaci iznos od 293.750.000 dinara, što predstavlja protivvrednost od tačno 2,5 miliona evra. Novac je uplaćen Crvenoj zvezdi.

Jo Mo

pre oko 1 mesec

Cenzura se nastavlja, ni slucajno ne kritikuj rad Zvezdine uprave!
H

Hahhh

pre oko 1 mesec

Sta bulaznis, pa vecina komentara su kritike?

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Dobar vezni igrač, tehnički potkovan
C

Commodore

pre oko 1 mesec

Prodajemo navodno igrače za 10+ miliona a dovodimo konstantno skart igrače na kilo po milion pa u fazonu jedan od njih će da se isplati i unovci pa smo dobri.Sve sto iole valja brze bolje prodaj i strpaj u privatne džepove.Takva politika Terzića služi iskljucivo za njegovo lično bogaćenje, nikako za stvaranje jače i konkurentnije Zvezde u evropi. I tako se radi decenijama.Dokle kod se klub ne privatizuje i kupi ga neki multi milijarder neki šejk ili tako neki, nema od Zvezde ništa u fudbalu.Čisto gubljenje nerava zdravlja i vremena.
P

Pfff

pre oko 1 mesec

Fani je odlican igrac za ove pare i trebalo bi ga pokusati dovest ako moze. Za ovog drugog Turijela, trebalo je prestati citati nakon informacije da je igrao u klubu koji je ispao iz lige, posto kako ti sa takvim igracem da napadas ligu sampiona. Ko njima radi ove skautinge, sto je ovo, toliko godina u evropi, imaju para ne mogu ni sve pokrast, i oni opet neke šnj igrace.
w

wenger1992

pre oko 1 mesec

ljudi pisu gluposti...kao 164 cm ne moze biti zadnji vezni...ja ne znam kakav je igrac...ali znam da je kante 168 cm visok, i da je jedan od najboljih zadnjih veznih u zadnjih 20 godina
N

Nikola2

pre oko 1 mesec

Nesto mi brojke i timovi gde igraji ne ulivaju ppverenje

vladanm997@gmail.com

pre oko 1 mesec

Bice sve to dobro,idemo liga sampiona

mbratuljevic85@gmail.com

pre oko 1 mesec

Treba dovoditi Korejance.. To su vredni i radni ljudi 😁
M

Markocicin

pre oko 1 mesec

Dace vucko koliko god bude potrebnoo
T

Tatjana91

pre oko 1 mesec

Valjao bi realno je dobar

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

hoce li napokon da pogode sa krilima koja dovedu

proka021

pre oko 1 mesec

Terziću,Brazilci niže lige kakav Izrael,imate Ramba Petkovića u Brazilu,njega angazujte da vam bude skaut,sta ste se uvatili propalih Izraelaca,taj da je valjao ne bi ostao u Izraelu,dogurao bi bar do Cvajte Nemacke
B

Bish

pre oko 1 mesec

Tereza i njegove kombinacije
S

Stari Kurajber

pre oko 1 mesec

Cekamo jos pojacanje sa Kipra i naravno ppd obavezno napadac iz druge Francuske lige
F

Fakt

pre oko 1 mesec

Licitacija je počela i Mozzart se zahuktava!Četiri potencijalna pojačanja u dva dana!Dok dođe transfer period prodefilovaće jedno 50 igrača.
Д

Драгиша Мишовић

pre oko 1 mesec

Годинама и годинама правимо исте грешке и ево опет,никад да се научимо памети,гомиламо брдо страних анонимуса за које у старту знамо да не могу носити дрес Црвене Звезде,долазе из лига слабијих од ове наше јадне и бедне и очекујемо искорак,да су бар млади него има 28 год...они грци Аек и Пао који ни по чему нису испред нас узимају нам наше играче Јовића,Грујића,Ђуричића,Гаћиновића,Младеновића а ми доводимо овај отпад
H

Hahahahah

pre oko 1 mesec

Od ove nase sto si naveo osim Jovica svi ostali su otpad.
P

Predikat

pre oko 1 mesec

pa dovedite nekog krstenog igraca ne polovnjake
J

Joooojjj

pre oko 1 mesec

Ajde reci ti koji je taj "krsten" igrac? Koga bi hteo na DM i koga na krilo???
J

Joker Nole

pre oko 1 mesec

Bitnije je šta mi prodajemo tj. ko odlazi od bitnijih i manje bitnijih igrača, lično sam za mlade igrače, pa ko nezadovolji da se tu izjuri formiran igrač

urosh

pre oko 1 mesec

Не разумем Терзића заиста... Имаш огроман буџет, порасле су амбиције, и уместо да доводиш касветне играче, ти доводиш олупине попут Бабике и компаније. И после се чудиш што нема резултата...

mbratuljevic85@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ja ne razumem tebe.. Ako do sada nisi provalio kako Terza funkcioniše onda jbg
Z

Zapitaj se

pre oko 1 mesec

A jel malo dosta tih Zvezdanovih gluposti? Jel vreme da batali više sa se ugrađuje i krade? Mislim da ima dovoljno da živi 126 godina

Gde Smo

pre oko 1 mesec

Jedna ista prica mantra

Darko Vostic

pre oko 1 mesec

Pokusavaju od nista da naorave nesto i to mozda pije vodu, ali ne moze uvek, bice promasaja kao sto je i bilo

Aleksandra1994

pre oko 1 mesec

Kad smo ispali od Haife, vecina vas je pisala da je Abu Fani igrac koji nam treba. Sada kada ga dovodimo, vecina drvlje i kamenje. Alo, dogovorite se sami sa sobom! Ja mislim da nama treba brzina Bukarija za LS. Cesto samo tako i mozemo da probijemo i eventualno damo gol. Takodje, treba nam kreator u vezi. Da mene neko pita, odbranu ne bih dirao do 31.08. To je najosetljiviji deo tima. Mozda samo 1 kvalitetan stoper uz Veljkovica. Mateus Seol Tiknizjan Veljkovic Novi
K

Kostakis

pre oko 1 mesec

Babe i žabe mešaš devojko,ako ti je i dalje isti igrač interesantan nakon 4 godinr i TREBA ti,sta si ti onda porastao kao klub? Ništa. A poenta priče je da Terza neće da da više jer mu je lepše da uzme za sebe pare nego da da na igrača,ali moj savet za njega je da BATALI ,makar evo 2,3 prelazna roka,neće jesti čajnu obećavam.
S

Ssl

pre oko 1 mesec

Ja stvarno ne razumem, ako smo već napravili iskorak i podigli standarde, ako za Babiku dajemo tri miliona, zašto ne odrešiti kesu za veziste iz Francuske, dovedeš dvojicu, sigurno ih ima dovoljno da može da se izabere, i tu dobiješ na snazi koja nam konstantno fali. Kao, eto snažniji su ovi iz Lila od nas - pa dovedite dvojicu takvih u sredini, jednog čistača i jednog boks tu boks, dajte deset miliona, to je pola od prodaje jednog Kostova. A ne opet da imamo vezne igrače od metar i žilet. Ko je ikada mislio da Hendel sa onom gradom može da igra markaciju, on zaista radi puno posla bez lopte, ali čovek je ofanzivac, ne kostolomac. Brzina i snaga, uz osnovnu tehniku, to dovedite i upakujte u kostur tima.
h

h steucnjaci

pre oko 1 mesec

Vi bi dovodili kako zamislite, hteo on nw hteo u našu ligu...ja hoču i ima da dođe...u kom svetu vi živite majko mila...
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

stankela ce da sagradi jos jedan sprat,uvek je znao da izabere ,Sa ovim su se slozili Falicnineli, Falko i bakajoko
N

Nezz63

pre oko 1 mesec

E, ako su ovo pojačanja za Zvezdu...

Semir88

pre oko 1 mesec

Čim vidim ovo "omaleni", sve mi je jasno.
K

Kigi

pre oko 1 mesec

Samo napasti tandem iz Bodo-a, ona dva momka platiti i 15m al znas makar sta kupujes..ovo je sve tanko

Sijanda Ksulu

pre oko 1 mesec

Koje su ovo kombinacije sa Izraelcima jednom cemo izucavati

Ivan Kostic

pre oko 1 mesec

Treba dati sansu mladjima i ostaviti kostova
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

za koga crvena zvezda nije zainteresovana samo me zanima

Nikola Stojanović

pre oko 1 mesec

Treba dati sansu nasim mladim igracima
M

Marko1105

pre oko 1 mesec

Kad smo ispali od Haife, vecina vas je pisala da je Abu Fani igrac koji nam treba. Sada kada ga dovodimo, vecina drvlje i kamenje. Alo, dogovorite se sami sa sobom! Ja mislim da nama treba brzina Bukarija za LS. Cesto samo tako i mozemo da probijemo i eventualno damo gol. Takodje, treba nam kreator u vezi. Da mene neko pita, odbranu ne bih dirao do 31.08. To je najosetljiviji deo tima. Mozda samo 1 kvalitetan stoper uz Veljkovica. Mateus Seol Tiknizjan Veljkovic Novi stoper Abu Fani Krunic Ivanic Bukari Turijel Enem I da ulaze Arnautovic, Handel, Katai itd Pricam za kvalifikacije
P

Pisalo se o Laviju , ne o Faniju

pre oko 1 mesec

koji je bio rezerva u Makabiju . Ne pametuj .
P

PecaCzvBgd1

pre oko 1 mesec

Druze, Abu Fani je protiv nas u dvomecu odigrao ukupno 14 minuta, i to u prvoj utakmici. Pricalo se nasiroko o druga dva igraca iz veznog reda, Ali Mohamed i Neta Lavi, ovaj drugi cak bio i ozbiljna opcija da se dovede te zime posle dvomeca. Patimo vec godinama za igraca u veznom redu sa izrazenim defanzivnim karakteristikama poput Sanoga, lutamo sa igracima koji i sami lutaju dal su sestice ili osmice i zbog toga se ozbiljno pati u evropi. Treba nam taj jedan od kog se apsolutno nista nece ocekivati u napadu ali da znas da je pouzdan "cistac". Pokusalo se sa Handelom, verovatno se mislilo da ce biti 3 u 1 - sestica, osmica i desetka, al smo dobili sta smo dobili - jednog nedefinisanog igraca koji ni sam ne zna sta je, a najmanje je kvalitet za ozbiljniji fudbal kom navodno tezimo.

Marko Bankovic

pre oko 1 mesec

Mislim da je previse za tako slabog igraca. Moglo je to mng bolje.
S

Svabo

pre oko 1 mesec

Mi ljudi moji nemamo fizikalije za ozbiljan fudbal u kontinuitetu. Spori smo i bez snage. Ko iole ima soli u glavi vidi da nam treba igrac tipa Sanogo. Krila? Da li mi imamo krila? Imamo ali za ovu nasu njiva-ligu. Kako sad uradimo tako ce nam biti na leto. Ali eto - pisem ja ono sto je pisalo mnogo ljudi pre mene - samo pisemo uzalud svi mi jer oni sto odlucuju imaju preceg posla
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Pa kad dovedu igraca koji ima dobre fizikalije tipa Badjo,Serif i Ucena,ljudima opet smeta sto nemaju dobru tehniku i sto ne donose odluke na terenu kao da su Pedri ili Buskets .Pa igrac koji ima sva 3 kosta 50-100 miliona,a ne par koliko zvezda moze da priusti.Za zvezdin budzet tom igracu nesto mora da fali,i zvezda i srpska liga im nisu na vrhu liste zelja gde bi igrali.
O

Olle87

pre oko 1 mesec

Abu Fani je odličan igrač i nema sumnje da bi bio ogromno pojačanje za nas!
G

Gost98

pre oko 1 mesec

Abu Fani je odličan vezni igrač i bio bi dobro pojačanje za nas. I u Haifi i u Ferencvarošu je bio pravi komandant veznog reda, uz dosta dobru učinkovitost za jednog vezistu. Ovaj drugi iako ima odličnu statistiku ove sezone ne verujem da bi se baš najbolje uklopio u Zvezdin sistem, bojim se da bi bio novi Idan Vered. Svakako nas čeka uzbudljiv prelazni rok i nadam se ovaj put bez kardinalnih grešaka po pitanju novajlija.
o

ovo nisu igraci ni za

pre oko 1 mesec

Ligu konferencije . Sramotni niz potpisivanja poluigraca i totalnih promasaja se izgleda nastavlja . Hocete da prodajete nase momke i nasu decu za 7 , 10 , 16 M , a zamene da dovedete za 1, 5 , 2 M ? Dovedite , bre , Stanica koji je odlicno odigrao 2 sezone u Evropi , ovu jos bolje od prosle , koji moze igrati i 8/10 i spica , i kreatora i gol igraca , a u najboljim je godinama . Kontaktirajte Ivana Ilica , ozbiljan igrac koji je igrao u ozbiljnoj ligi sasvim solidno , mozda i Hvanga , prekinite sa tim mackama u dzakovima !!
H

Hahahayay

pre oko 1 mesec

Ti spominjes Stanica i njegove igre u Evropi, a Abu Fani nije bio nista losiji. Kontradiktornost na delu.

vaalent

pre oko 1 mesec

Dzabe dekijeva plata kad ce ih pustiti odma za zimski
8

8

pre oko 1 mesec

Ma nema šta fudbaleri iz renomrane fudbalske sile ... do sada je Izrael samo jednom učestvovao na Svetskom prvenstvu u fudbalu 1970 u Meksiku
P

PecaCzvBgd1

pre oko 1 mesec

Abu Fani definitivno nije igrac kakav je potreban Zvezdi. Ono sto primecujem vec neko vreme je da smo se okomili na igrace koji kao da samo jednu nogu imaju, slabija=neupotrebljiva! Handel, Elsnik, Badjo... tragikomedija je gledati ih kako se histericno namestaju na jacu nogu za odigravanje pasa od 10 metara. To moderan fudbal ne tolerise, svaki iole normalan trener ce mu zatvoriti levu(desnu) nogu i tu je zavrsio. Zbog apsolutno predvidivosti Elsnik, pa ni Handel, za sve ovo vreme koje su u Zvezdi, jedva da su dosli u situaciju da budu pretnja sa distance. Na prste jedne ruke mogu da se nabroje situacije gde je Elsnik imao dobru poziciju za sut levom nogom iz igre, iz najprostijeg razloga - predvidivost. Svako zna da mu jedino nju ume da koristi, da mu je desna gotovo beskorisna, i naravno da ce mu levu zatvoriti svaki normalan vezni igrac. Stvarno je smesno videti fudbalera dobrano u 21. veku koji izgleda ko cirkuzant kad se namesta na sut slabijom nogom. Ovaj Abu Fani je po ovom malom uzorku na yt sto sam video upravo taj profil igraca - leva noga ne postoji + za svoje nisko teziste deluje nekako tromo + je u godinama gde neka buduca prodaja spada u domen naucne fantastike. Tesko je zamisliti da Hvang pozeli da se vrati, al bi bilo bolje dati takvom igracu ozbiljan ugovor i platiti ozbiljno obestecenje, nego testirati zivce navijacima sa nekim novim Falkom. Iz prelaznog roka u prelazni rok deluje da nas sportski sektor nista ne uci, bukvalno preslikano sve - prvo su bili famozni "povratnici", pa se aktuelizovalo da se dovode "veliki igraci" da budu "lideri" i ispune, pazi molim te, decacki san, pa se vracaju neki omladinci koji su se tamo negde "pokazali" (citaj Luka Ilic), pa 27godisnjaci iz liga koje nista jace od nase nisu, pa OBAVEZNO igraci koje trener poznaje iz prethodnih klubova. Nekako mi deluje da ne postoji jasan sistem po kom se sportski sektor vodi - da li dovodimo talente koje cemo da brusimo pa preprodamo ako se pokazu dobro, da li smo onaj Sahtjor kad su dovodili brazilce za 10-15 miliona pa ih prodavali za 50, da li pravimo karneval poput kiparskih timova sa bezbroj istrosenih stranaca kojima je ovo poslednji voz da uzmu neku kintu i igraju kolko tolko relevantan fudbal...? Moj je utisak da smo neki amalgam svega navedenog, sto najcesce i vodi u ponavljanje istih gresaka, jer nemamo opredeljenje koje moze da se razvija ako se detektuje falinka. Ne kazem da je lako privoleti dobre igrace u danasnje vreme da dodju da igraju pred 500 ljudi na oranicama, ali kad bi se napravila neka strategija i klub izgradio identitet koji nije baziran na tome da li ce ili nece igrati LS, mozda bi i postojala sansa za dovodjenje nekih ozbiljnijih igraca (primer Sahtjor ranije). Ovo nase me podseca najvise na Olimpijakos, koji manje vise ne igra neku veliku ulogu na evrosceni, osim onog skorasnjeg incidenta u cipiripi ligi konferencija - dovodjenje igraca u rangu do 5m evra je mozda najlosija sportska kombinacija, jer su to uglavnom poprilicno prosecni igraci u nekim srednjim fudbalskim godinama. Treba napraviti ozbiljniju bazu domacih igraca, stranaca prosecnog kvaliteta ako ne moze da se nadje bolji domaci igrac uz nadogradnju sa par stranaca extra kvaliteta koji ce morati da se plate. Izraelci od 25 i 27 godina, sa vrhuncem karijere u prosecnim klubovima, stvarno nisu resenje.
B

Boka 78

pre oko 1 mesec

Odličan komentar, kao i Lulkov malo ranije. Improvizacija u dovođenju pojačanja je bila nužnost prije 5-6 godina, sada je postala veliki problem za Zvezdu, i znak velike neozbiljnosti i neznanja.
S

Sasa 018

pre oko 1 mesec

Ako zna,zna.Probali su i Di Mariji da zatvore stranu i mnogim drugima i ništa. Slažem se da moderan fudbal traži bukvalno sve od igrača, a na modelu igre, taktici i treneru je ostalo. No međutim to 'sve' i da se odluči da dođe u nasu ligu ( mamimo ih Evropom), puno kosta. Sportski pozdrav

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

opet postoji bojazan da li je komplementaran sa Krunićem, i 28 godina, nije da se dovodi neko sa
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

nek kaze ko sta hoce zvezda je fenomenalna
P

Peca Milic

pre oko 1 mesec

nema neku platu

Mersija Mujezinovic

pre oko 1 mesec

Ne znam da li se ovi mogu zvati pojacanjima
L

Lulk

pre oko 1 mesec

Turiel najbolje krilo izraelske lige, leva noga strašna, i šut i pas, kombinatorika odlična, brzina nije ludačka, ali nije ni spor, dosta liči na Bena(samo ovaj može nekad da prođe nekog 1 na 1 😅), insajd forvard sa desnog krila koji je odličan finišer. Da je koju godinu mlađi, idealno, ali ovo je neki pokušaj ispod žita kom Zvezda treba da teži. Abu Fanija znamo i iz Haife i iz Ferenca, trkač, dobar pas, agresivnost, ali opet postoji bojazan da li je komplementaran sa Krunićem, i 28 godina, nije da se dovodi neko sa potencijalom. Ukoliko dolazi Turiel, onda levo mora biti neko ko je brz i ko napada dubinu, a ne Markinjos, jer je i on vrlo sličan igrač, samo više kreator nego finišer, ali karakteristike fudbalske jako slične, onda bi u evropskim utakmicama dubinu držao samo Enem(pod uslovom da ga pusti pre Arnautovića). Eventualno dovesti i treće krilo, nešto kao što je bio pokušaj Babike, izrazitih fizičkih sposobnosti, samo da provere da li je fudbalski pismen prvo...Od Abu Fanija sigurno možemo bolje, ali možda i Bađo proigra u međuvremenu, a Krunić se pomeri bliže osmici.
T

Triton

pre oko 1 mesec

Opet na kilo kupujemo,Terza aj zbogom i hvala za sve
j

jole al pravi

pre oko 1 mesec

sta ce vam igrac od 160cm i 50kg... jel to igrac za ligu smapiona.. da zagradi loptu možda
V

Vrag

pre oko 1 mesec

Stav Turiel startan u 65% utakmica Hapoela i 59 % ukupno minuta uz statistiku 28 utakmica 13 golova i 6 asistencija ukupno. Dok Abu Fani 30% startnih iz isto toliko minuta provedenih 4 gola 10 asistencija u 25 utakmica. Ne znam sami procenite ma da ne znam vise ni zvezda kako nalazi ove igrace.
B

Borkic r

pre oko 1 mesec

Moglo je biti i bolje svakako
N

Nenad Petrovic

pre oko 1 mesec

.... Bravo.... Bravoooo
T

Trol

pre oko 1 mesec

Ovo je debakl...

Djordje Kuzmanovic

pre oko 1 mesec

koje ludilo bi bilo kad bi stigla ova dva igrača Na Marakanu
n

nenadaleksandra

pre oko 1 mesec

Moglo bi biti dobro
h

hs

pre oko 1 mesec

ne verujte stankovicu...sa ovom ekipom svaki drugi bi uzeo duplu krunu...a sto se pojacanja tiče i njegovoj zelji to je pokazao u zadnjem mandatu sa onim italijanem i ostalim.

Alen Nuka

pre oko 1 mesec

Jos 200m i opet nece uci u ls
G

Grobaruuuu

pre oko 1 mesec

Pa mi smo ulazili insa dosta manjim budzetom, nekoliko puta. Tako da samo se brukas ovakvim komentarom.

voja321

pre oko 1 mesec

Realno na prvu nisu siguran kvalitet ali ima potencijala da budu dobra pojacanja
б

бусто

pre oko 1 mesec

Звезди треба играч типа некадашњег фудбалера Португала Дека или нашег Кркића уз оба пробојна крила и нападача,а ријешити се Иванића,Арнаутовића,Лучића ,Учене
B

Boka 78

pre oko 1 mesec

Ono što mi se ne sviđa za Abu Fanija - potpuno isti fizički i igrački profil kao Handel. Ono za čime svi vapimo godinama je pravi defanzivni vezni, koji snagom i motorikom dominira na sredini, neka bolja verzija Sanoga.
R

Raša P

pre oko 1 mesec

Vidim da je Zvezda kupila već 10 igrača u poslednjih nedelju dana. Ako ovako MOZZART nastavi da piše očekujem još bar 20 novih imena do početka prelaznog roka. A takmičenje u pljuvanju uveliko traje.
g

gost1727

pre oko 1 mesec

Stanković izgleda samo zna da dovodi igrače iz bivših klubova, i u prvom mandatu pojačanja Dekijeva su bila diskutabilnog kvaliteta, ne čini mi se da kapira da treba da se Zvezda unapredi, i nemam problem iz kojeg kluba dolaze, nego kakvi su igrači, da imamo bolji skauting pa da uvek dovodimo iz slabijih pa da kod nas pokažu kvalitet to bi bilo idealno, al ovako dovođenje bivših igrača nzm, cini mi se da smo bolja pojačanja dovodili za vreme Milojevića i to znatno bolja, valjda se Miloje njje sam birao pojačanja nego je uzimao od ponuđenih, prethodnih par godina smo imali dosta pogodaka sta god pričali, Djiga, Hvang, Tirkizjan, Serif, Krunić, Seol, pa i Elsnik, sve su to igrači koji su dosta doprineli na terenu, i mnogo od njih i doneli dosta novca, nadam se da Stanković neće opet uništiti taj trend, Zvezdin problem nisu promašaji, nego tumbanje ekipe svake godine, to ne rade klubovi sa takmičarskim ambicijama, okej mi je da se prodaju klinci jer je to tako, tad I'm je cena najviša, al ne moraju nosioci igre da se prodaju čim stigne neka ponuda, ili da se menja cela odbrana pred kvalifikacije
D

Dejanii

pre oko 1 mesec

Zvezdi treba neki tip igrača kao sto je Soucek. Neki jak , visok , dobar na skoku. Be može Zvezda da gaji napadački fudbal u LS. Trebaju da dadnu gol i posle da izdrže napad jakih ekipa. Fokus da budu kontra napadi. Ne možeš igrati sa istim igračima i sličnim taktikama protiv City, Liverpool, Barcelona itd. Kao sto igraš protiv TSC, Vojvodina, Partizan, Radnički…
K

Kanada

pre oko 1 mesec

Šta ti znači DADNU? Gde ti živiš..kakva je to reć??

Lalala

pre oko 1 mesec

"Dekijev vojnik" trenirao ga jednu sezonu, Lalat i Drincic na aparatima...
N

Neverovatno

pre oko 1 mesec

Sto volim kada internet navijači zvezde pljuju po svakom pojačanju a nemaju pojma niti su gledali igrače...
D

Dejanii

pre oko 1 mesec

Da napisu da dolazi Messi, rekli bi prestar sto i jeste tačno, ali bi covjek dao Zvezdi više nego bilo ko do sada.

Марлоне

pre oko 1 mesec

А може ли се покушати са нпр. Issa Soumaré, лијево крило, а ту смо табула раза, истиче му уговор, наравно требало би нешто платити за агенте и потпис, вјероватно до 1 м еура, те плату можда 1-1.2м еура по сезони. Играо цијелу сезону у Првој Француској лиги, седам голова, пет асистенција, 184 цм висине. Са тим предиспозицијама, тешко да би био промашај.
K

Kikula

pre oko 1 mesec

Babika je imao takvu cak i bolju statistiku kad uporedis minute koliko treba za gol ili asistenciju u istoj toj 1 francuskoj ligi

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Kakvi su ovo igrači

KOLUBARAC1919

pre oko 1 mesec

Daj terzo otvori se vise
H

Hmmm

pre oko 1 mesec

Ovo su vec 30+ igraca povezani sa Zvezdom. Ne palite se tako rano, nijedan nije potpisao vec se novinari zabavljaju.
D

Drvoje

pre oko 1 mesec

Daj te Korejce Japance oni ce se bar boriti ginuti na terenu manite se ovih Izraelaca.
m

mile k

pre oko 1 mesec

nema prelaznog roka da tvorza ne dovodi lelemude.prvo naduva cifre i ondaskida kajmak.bajo babika milson kompletna zajebancija.
E

Edo555

pre oko 1 mesec

Ovaj od 164 ce biti dobar za skok igru.Zamislite golman njihof ispucava loptu a ovaj na sredini u skoku sa nekim tamnoputim rmpalijom,otresce ga slinac.Daj boze da ne udjemo u LS ima da se brukamo
M

MNM

pre oko 1 mesec

Nije bruka kad su svi skuplji od nas.to je uspeh sam po sebi igrati lš,već smo je osvajali :))
g

gost77

pre oko 1 mesec

ovo nije normalno , hoce da covek od 164cm i 60kg da bude dominantan na centru pa imamo ovusu i babiku na krilima ni jedan duel nisu mogli da dobiju i da pretrce nekog i sad dovode isto i to jos u vezi.Pa nama za ligu sampiona trebaju 2 sanoga nista niste naucili iz proslog mandata stankovica kad su ga izbacili iz kvalifikacija, jel se ovde neko drogira menjajte dobavljaca.

Марлоне

pre oko 1 mesec

Ово је као Милојевићев Далсио, доводе дилеје, јер ето једно вријеме су добро функционисали заједно. Хајде то крило и некако, барем има неку статистику, али му не пише висина.
S

Srdjan M

pre oko 1 mesec

Pre par godina je sa ovakvim fizikalijama bio Kanjas,ovaj mi se cini jos slabije gradje. Ništa iz gresaka ne uce,neverovatno.
P

Pero iz Kopra

pre oko 1 mesec

Znači prodajemo Elšnika (7 mio) i Handela (7 mio) i Owusu-ja (2,8 mio), da kupimo Izraelca za 1 mio in Krilo za 2 mio i tako napadamo Ligu Šampiona?I onda još treba vremena za adaptaciju, pa dok se još oni uigraju s ostalim igračima....Ne razumem.
E

Edo555

pre oko 1 mesec

Ju ju,ovo je smejurija ako dovedemo ove indijance,hoces da igras LS aa ovim krsevima,dovesce ih mister i kad ispadnemo i ode Stankela ovi nece ni igrati.Bolje dovesti 2 top igraca nego 4-5 ovakvih da valjaju neko bi ih vec trazio
.

........

pre oko 1 mesec

Зашто се не проба са Пиргићем у средини? Добар играч, нема квалитет за прву поставу, али га нема ни овај абу фани од 20 кила коме се напумпава цена и квалитет
J

Jojojo21

pre oko 1 mesec

Dok se ne dovede novi Marin, manite me
n

neshha

pre oko 1 mesec

Manite se Izraelaca,molim vas!!!Bolje nemojte nikog da dovodite nego njih.Nikad se nijedan Izraelac nije dobro pokazao u Zvezdi,pa nece ni ovi.
M

Mile3

pre oko 1 mesec

Sasvim solidna pojacanja za Zvezdu. Nije samo koliko je neko dobar vec i kako ce se uklopiti u sistem igre (ako ga uopste ima). Realno i treba da se gledaju druge lige, a ne samo afrikanci koje realno nista u zvezdi nisu pokazali zadnjih 10 godina. Na jednog dobrog, dodju 15 olupina.
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Ako je ikako moguce samo Izraelce da zaobidju
M

MilanChe1986

pre oko 1 mesec

Kakve su ovo olupine od pojacanja?
G

Gost Željko

pre oko 1 mesec

Nećemo Mohamed Abu Fanija iz Ferencvaroša i Stav Turijela iz Hapoel Tel Aviva. Potrebni su nam bolji igrači na poziciji centralnog veznog i desnog krila. Najbolje rešenje za centralnog veznog igrača bi bio Gustavo Puerta iz španskog Rasinga, Dejan Zukić iz Volfsbergera, Njegoš Petrović iz Vojvodine ili Vasilije Novičić iz IMT-a, a najbolje rešenje za desno krilo bi bio Gonzalo Plata iz Flamenga ili Eksekijel Zebaljos iz Boke juniors.
T

Trener

pre oko 1 mesec

Kakav te Njegoš Petrović spopao?

Vaskon

pre oko 1 mesec

Da probamo da Abu Fani igra centralnog halfa!?
i

ili da

pre oko 1 mesec

ga proba Deki na mestu korner zastavice....
B

Baggio

pre oko 1 mesec

Ovom klubu tačno pristaju ova pojačanja. Po svemu su isti.
P

Perociklopedija

pre oko 1 mesec

Ovaj je za klasu slabiji od Handela a o Krunicu da ne pricam. Mislim da se jako lako odricemo Handela
D

Daki1984

pre oko 1 mesec

Ima li neko pojačanje više od metar i žilet?
g

gost77

pre oko 1 mesec

i sa 60kg da dominiraju terenom , bravo za skauting

pika557

pre oko 1 mesec

Alooo, ne trebaju nam promaseni projekti baraka bahara
K

Kme

pre oko 1 mesec

Odma se zna plata kod Zvezde

Marko Zigerige

pre oko 1 mesec

Malo je što im gazda šuruje sa predsednikom Izraela, sad mora i njihove igrače da dovodi u svoje mezimče cccc

Zoran Ilic

pre oko 1 mesec

Ima li neko pojačanje više od metar i žilet?
K

Kako

pre oko 1 mesec

Ih samo Mrkela nalazi
o

ovaj

pre oko 1 mesec

Abu Fani (164cm),može da prodje kao bonus igrač i u pionirima....
m

mrva zemunac

pre oko 1 mesec

abu fani (164cm) redovno dobija duele sa igračima koji su znatno viši i teži :) nadam se da sam pomogao
Z

Zemunac,

pre oko 1 mesec

znači ko od šale izlazi na kraj sa Acom Lukasom i Ivanom Gavrilovićem???
x

xexexeexex

pre oko 1 mesec

@da..moze da im stane NA CRTU.
P

Potop

pre oko 1 mesec

Pa vi niste normalni, ako su vam to pojačanja za Ligu šampiona!!!

Perica Aksentijevic

pre oko 1 mesec

Prvi put cujem za ovog.Gde ih nalaze majko sveta
S

Saturn

pre oko 1 mesec

Da neces mozda da dovedu Tilemansq iz Aston Vile jer si za njega cuo
G

Gosti hilt

pre oko 1 mesec

Da nećes nekoga iz premijer lige ,ili Nemačke ,Spanske

Шшшш

pre oko 1 mesec

Па не знам,хоћеш неког из Премиер лиге,за кога су ти чуо,а?