Komentari na vest
Zvanično: Turbo napad Radničkog – Kvaku Bonsu Osei raširio šal na Čairu
Bojan Pavković
pre 2 dana
ide u špic na fanti 🤣
j
jokicvv.
pre 2 dana
nije los igrac, ume i zna sta radi
M
Marko2333
pre 2 dana
nije los igrac, ume i zna sta radi
dejan.arsic.88@gmail.com
pre 2 dana
Ова вест је као кад купујеш код Кинеза па те власник убеђује да је производ добар 😅
Otac Makarije
pre 2 dana
Nadam se da ce real sa Nisavu ove godine uci u borbu za Evropu
D
Da.Propadalo ubedljivo agent 1 u Srbiju.
pre 2 dana
Da niko više ne spominje da ništa ne radi.
Lazar nerandzić
pre 3 dana
Dobar igrač,za našu ligu taman kalibar,sve najbolje radničkom u narednoj sezoni.
g
gnrslash
pre 3 dana
Nisam protiv dovodjenja stranaca, naprotiv ali onih koji mogu doneti neki dodatan kvalitet. Ovim momcima je klavna karakteristika trcanje tj brzina. Konkretno ovaj momak je stvarno dobro odigrao protiv Zvezde i Partizana pani nas (Radnicki Nis) zaista namucio. Videcemo kako ce se uklopiti i valjda se necemo boriti za opstanak
Danilo Pavlovic
pre 3 dana
Bice to dobar transfer
S
Slaviša Trifunović
pre 3 dana
Odlično pojačanje.
m
metalika moj dobar
pre 3 dana
jel mu Bora Spuzvic Kvaka dodje nesto ???
jovan1111
pre 3 dana
Osei je dobar igrac...pomoci ce mnogo Radnickom
Batina1
pre 3 dana
Turbo napad u borbi za opstanak.
bgdbgd
pre 3 dana
Samo se uzima pa ko prodje prodje
j
jokabejbe
pre 3 dana
radnicki znaj samo tebe volim ja...pobedu nam danas daj
Gde Smo
pre 3 dana
Samo crnci se dovode unistavaju domace sve
L
Lincura2255
pre 3 dana
Popravljaju prosek malih piša
k
kikica1971
pre 3 dana
Srbiji su potrebni jak Radnicki,Vojvodina,Radnicki KG,Zeleznicar pored vec jake zvezde i partizana
B
Boldrick
pre 3 dana
gde ih nadju vise
m
mek
pre 2 dana
Kako to mislis gde? Pa zar nije igrao istu ligu koju i oni igraju?
D
Dejan m
pre 2 dana
Gde ih nadju pa vidiš da si neinformisan a daješ komentar
Kazeev
pre 3 dana
Solidno pojačanje ali ništa specijalno iskreno...
Ivan Kozotic
pre 3 dana
Bas dobro pojacanje gledao sam ga u nekom timu ne mogu da se setim al znam da se tako zvao.
jbozic11@gmail.com
pre 3 dana
bice pojacanje sigurno za nasu ligu
stefan nikolic
pre 3 dana
srecnoooo brate nasss
N
Nemanjasabac
pre 3 dana
Od radnickog sam nekako uvek ocekivao da bude u samom vrhu odmah iza zvezde i partizana, al oni nikako.
mladen misic
pre 3 dana
napada se playout
Nummer1
pre 3 dana
Solidno pojačanje ali ništa specijalno
n
njlopp
pre 3 dana
simpatičan tim. ovde je ključan trener. ako zadrže Neđića do kraja sezone biće 3. ili 4. na kraju. ako bude kao dosad eto sivića u decembru, bekvalca u januaru i gaćinovića u martu i borba za opstanak

MiraGajic91
pre 3 dana
Radnički ozbiljno sklapa tim, biće zanimljivo pratiti ih.
Alek
pre 3 dana
Pocelo je bas ozbiljno da se trosi.
90Jelena
pre 3 dana
videcemo kakvi su to igraci,dal su pogodili strance

Ivica Doya Gašić
pre 3 dana
Jedva čekam da počne nova sezona! Daće Bog dobrog fudbala i uzbuđenja!








