Komentari na vest

Zvanično: Turbo napad Radničkog – Kvaku Bonsu Osei raširio šal na Čairu

Bojan Pavković

pre 2 dana

ide u špic na fanti 🤣
j

jokicvv.

pre 2 dana

nije los igrac, ume i zna sta radi
M

Marko2333

pre 2 dana

nije los igrac, ume i zna sta radi

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 2 dana

Ова вест је као кад купујеш код Кинеза па те власник убеђује да је производ добар 😅

Otac Makarije

pre 2 dana

Nadam se da ce real sa Nisavu ove godine uci u borbu za Evropu
D

Da.Propadalo ubedljivo agent 1 u Srbiju.

pre 2 dana

Da niko više ne spominje da ništa ne radi.

Lazar nerandzić

pre 3 dana

Dobar igrač,za našu ligu taman kalibar,sve najbolje radničkom u narednoj sezoni.
g

gnrslash

pre 3 dana

Nisam protiv dovodjenja stranaca, naprotiv ali onih koji mogu doneti neki dodatan kvalitet. Ovim momcima je klavna karakteristika trcanje tj brzina. Konkretno ovaj momak je stvarno dobro odigrao protiv Zvezde i Partizana pani nas (Radnicki Nis) zaista namucio. Videcemo kako ce se uklopiti i valjda se necemo boriti za opstanak

Danilo Pavlovic

pre 3 dana

Bice to dobar transfer
S

Slaviša Trifunović

pre 3 dana

Odlično pojačanje.
m

metalika moj dobar

pre 3 dana

jel mu Bora Spuzvic Kvaka dodje nesto ???

jovan1111

pre 3 dana

Osei je dobar igrac...pomoci ce mnogo Radnickom

Batina1

pre 3 dana

Turbo napad u borbi za opstanak.

bgdbgd

pre 3 dana

Samo se uzima pa ko prodje prodje
j

jokabejbe

pre 3 dana

radnicki znaj samo tebe volim ja...pobedu nam danas daj

Gde Smo

pre 3 dana

Samo crnci se dovode unistavaju domace sve
L

Lincura2255

pre 3 dana

Popravljaju prosek malih piša
k

kikica1971

pre 3 dana

Srbiji su potrebni jak Radnicki,Vojvodina,Radnicki KG,Zeleznicar pored vec jake zvezde i partizana
B

Boldrick

pre 3 dana

gde ih nadju vise
m

mek

pre 2 dana

Kako to mislis gde? Pa zar nije igrao istu ligu koju i oni igraju?
D

Dejan m

pre 2 dana

Gde ih nadju pa vidiš da si neinformisan a daješ komentar

Kazeev

pre 3 dana

Solidno pojačanje ali ništa specijalno iskreno...

Ivan Kozotic

pre 3 dana

Bas dobro pojacanje gledao sam ga u nekom timu ne mogu da se setim al znam da se tako zvao.

jbozic11@gmail.com

pre 3 dana

bice pojacanje sigurno za nasu ligu

stefan nikolic

pre 3 dana

srecnoooo brate nasss
N

Nemanjasabac

pre 3 dana

Od radnickog sam nekako uvek ocekivao da bude u samom vrhu odmah iza zvezde i partizana, al oni nikako.

mladen misic

pre 3 dana

napada se playout

Nummer1

pre 3 dana

Solidno pojačanje ali ništa specijalno
n

njlopp

pre 3 dana

simpatičan tim. ovde je ključan trener. ako zadrže Neđića do kraja sezone biće 3. ili 4. na kraju. ako bude kao dosad eto sivića u decembru, bekvalca u januaru i gaćinovića u martu i borba za opstanak

MiraGajic91

pre 3 dana

Radnički ozbiljno sklapa tim, biće zanimljivo pratiti ih.

Alek

pre 3 dana

Pocelo je bas ozbiljno da se trosi.

90Jelena

pre 3 dana

videcemo kakvi su to igraci,dal su pogodili strance

Ivica Doya Gašić

pre 3 dana

Jedva čekam da počne nova sezona! Daće Bog dobrog fudbala i uzbuđenja!