Komentari na vest
Žuta hordo, pobedi barem još jednom za nas male i siromašne!
Z
Za kladionicare...
pre oko 1 sat
Poklon kvota na pevce....bice lakse nego u Londonu
J
Jedan je Djed
pre oko 2 sata
Vatromet u 02:37 ujutro, a već uveliko svanulo, dan. Pitanje je da li se uopšte i smračilo? To je sigurno prednost domaćina, kako zaspati kad je sve naopako.
Tekst navodi velike domaće pobjede, ali vrijedi spomenuti da ih je jedan Karabag u novembru pobjedio sa 2:1, na ovom terenu.
Problem za Tottenham su povrede u sredini terena, Bergvalla i Maddisona, Son je od ranije povrijeđen. Kuluševski se nije vratio na nivo na kojem je bio u prvom dijelu sezone, večeras je dobra prilika da pokaže nešto. Odigrati profesionalno i posvećeno kao u Frankfurtu ili u prvoj utakmici u Londonu i biće sve ok. COYS
T
Triton
pre oko 2 sata
Bode dobija lagano na vjestaku
Z
Zmaj od Čipuljića
pre oko 2 sata
E, nećeš više žuta hordo.
A
Aaaa
pre oko 3 sata
Nocas daju makar 2. Poklon kvota
Gost Zlatko
pre oko 3 sata
Tekst je započet kao da Totenhem ima 4-5 golova viška a ne samo dva. Druga su vremena bila, ali i ona jaka Barsa je imala 3:1 pa je cela Marakana verovala u čudo. Čak smo poveli i 1:0. Manja je razlika u kvalitetu, ali zar ne izgubismo 3:0 u Glazgovu pa se verovalo u nemoguće. Takođe, mala je razlika u kvalitetu, ali zar ne napisaste tekst o epskim porazima Barselone u Rimu i Liverpulu? Ljudi su pokazali da na svom terenu mogu da stvore mnogo šansi, pobede jače od sebe i pri tome svakome daju po 2-3-4 gola. Zašto bi se u takvoj situaciji očajni Totenhem osećao komforno sa samo 3:1 nakon prve utakmice? To je samo dva razlike. Neka Bode povede 1:0 i u 80. minutu, dovoljno da engleskih 3:1 bude ugroženo.
S
Siniša_rs
pre oko 3 sata
VELIKA SI ZVEZDO !
Gledaj koga izbacismo u kvalifikacijama!
Bravo, i sledeće godine idemo još jače !
D
Dzi
pre oko 3 sata
zalosno je sto pobedismo ove ljude onomad...njihov posten pristup zasluzio je vise od naseg nacina...
g
grobaru
pre oko 3 sata
Plakao si zar ne?
o
objasni nam nesrecnice
pre oko 3 sata
kojeg to nacina?
B
Belgrano
pre oko 2 sata
Zalosno je sto nam je Dinamo Kijev dao samo 9 golova, a ne 15 koliko su mogli.