Komentari na vest

Zukić poslao poruku saigračima: Nebo nam je granica

r

rf

pre 24 minute

Zamisli ustanes ujutru, otvoris portal, procitas vest o tome kako je neko ambiciozan, zeli da se vrati u domaci klub u najboljim godinama, a ne kao ispusena mustikla, i ti dodjes da budes najpametniji u komentarima; da sto dublje uvredis; da ponizis; da se istaknes u zlobi i neznanju. Idite da vam to pogleda neko, ljudi, pre nego sto ne bude kasno. Ne zbog Zukica i Vojvodine, prezivela je Vojvodina i gore, nego zbog vas kazem...
m

mrca9

pre 25 minuta

Poszeleo bih vojvodini svu srecu u evropi
P

Pre

pre 33 minute

godinu dana zreo za lige petice,ludilo i na kraju vrati se u Vojvodinu ........Samo da mu sledeći klub ne bude Kabel ........
C

Cmoljo

pre oko 1 sat

U najboljim godinama se vratio u srpsku ligu u raspalu Vosu.Te Atalanta,te bundesligasi, kad ono povratak na srpske pasnjake, jer ga prosto niko nije htio, pa makar iz Holandije.Lik okretan ko doner, a to ne prolazi na ozbiljnom nivou.Da su normalne okolnosti ovim bi zatvorio vrata reprezentacije, ali znajuci Pauna i forsiranje ojebina od 25 plus iz Super lige, Zuka ce biti redovan na spiskovima.
L

Leksn

pre 28 minuta

Aha svi iz CZ sto su dosli za 5M su trazeni sirom Evrope
m

markoncic

pre oko 1 sat

I kad si se probudio ruka u. .. Granica je prvi nastup u LE.. U prvenstvu Srbije do trećeg mesta. Zavisi od Partizana i Železničara. Prvo mesto je zauzeo.
i

ime gosta osta osta

pre oko 1 sat

Ljudi da li ste svestni da kada se resimo Tanjge ostaje nam drugi tatin sin Djokanovic, ciji tata je treci covek kluba i koji ce da se gura sledeci preko veze.
s

sandrasandrq

pre oko 1 sat

Previse samopouzdanja 😃
А

Ац0

pre oko 1 sat

Ако испадну од Ференцвароша, играју против Ајакса за Конфернеције?! Онда највероватније испљдају без победе. Штета, заиста претежак жреб. Онда је утакмица са Мађарима бити или не бити. Ту постоје неке шансе.
L

LekOvS

pre oko 2 sata

Tanjga je opet odradio transfer politiku na štetu ovog divnog kluba, potpuno je zanemario mesto štopera. naravno jedini razlog je to što je obezbedio mesto svom sinu da igra. Potpuno prazna priča oko evrope kada ti nemaš odbranu, nema nikoga da zameni crnog i siča, milim ima - ali to je sin. Dečko koji nije ni za Kabel. Potpuna tragedija šta su napravili od ovog kluba.
S

Stara Garda - Ns

pre oko 2 sata

Zukiću dobro došao, nažalost nisam siguran da ćeš naći ono što tražiš. Recimo, da li zna Zukić ko je TREĆI štoper našeg tima, sa kojim to igračam pokušavamo da se kvalifikujemo za Evropu. Treći štoper je SIN od TRENERA, evo navedite mi jednu jedinu ekipu da ima ovakav nepotizam u svojim redovima. Taj SIN nema osnovno znaje fudbala, nema kondicije, nema tehniku - nema ništa osim TATE. Koji protivno zdravom razumu gura besprizorno igrača koji jednostavno nije za naš klub, gura na štetu VOJVODINE. Evo pitanje za Zukića da li je u Wosfbergeru trener gurao sina na mesto štopera, da li zna neki klub na svetu da ima ovakvu situaciju.

markinjos4

pre oko 2 sata

nece biti iznenadjenje ako budu igrali rvropu ove sezone
Z

Zapad

pre oko 2 sata

Bez jednog jako dobrog stopera nemaju sta da rade u Evropi. Potrosis tolike pare na pojacanja a onda stavis sina u prvih jedanest, a on ni u kabelu ne moze da igra. Toliko od uprave i njihovih prica i bajki. Pa uprava jedva cekaju da ispadnu iz Evrope da mogu da rasprodaju sve sto se moze rasprodati.

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

brate ovaj je umislio da je Mesi a vec u julu ce da se skoncentrise samo na kup
M

Mladic

pre oko 2 sata

Neću da verujem u to da je ovo izjavio baš ovako.
n

navijač czv

pre oko 2 sata

Limit vam je da odigrate 4.meča u kvalifikacijama i da budete 3. u SLS Ferencvaroš i Ajaks su misaona imenica za vas zato smanjite loženje svako leto ista priča a teren pokaže da je jedino merilo zato bolje ćutite....
0

011bgd

pre oko 2 sata

Iz Evrope ispadaju odmah, sezonu zavrsavaju na 4. mestu a u kupu polufinale max.
В

Воша55

pre oko 2 sata

Искусног квалитета Суча штопера... Одмах... Опет се чува место за синчића????

M. K.

pre oko 2 sata

Ajde izbacite ferencvaros, niste bez sansi.
p

predrag pedja

pre oko 2 sata

Lagano ispadaju u prvim kolima LE i LK koje budi igrali!
t

tok

pre oko 2 sata

Stoper pre nego sto bude kasno
U

Urke17

pre oko 2 sata

Do prve kvalifikacione utakmice.
d

dx

pre oko 3 sata

ispasces od Ferencvaroša

kiboooo

pre oko 3 sata

Voša se lepo pojačala. Ali mislim da nece nista u evropi da urade