Komentari na vest
Žreb za Ligu Evrope: Dinamo ide na Špance, derbi Ajaks - Roma
KataklizmA
pre preko 5 godina
Gost300
pre preko 5 godina
opa Miki
pre preko 5 godina
Pentrax no.1
pre preko 5 godina
Nisi bas skroz u pravu
pre preko 5 godina
Mitt
pre preko 5 godina
Gg3+
pre preko 5 godina
Pentrax no.1
pre preko 5 godina
Cuj ovog
pre preko 5 godina
Nista neobicno
pre preko 5 godina
Gost300
pre preko 5 godina
Dr.Mr.
pre preko 5 godina
aaa
pre preko 5 godina

07.08.16
pre preko 5 godina
FM
pre preko 5 godina
Portorikoza
pre preko 5 godina
If
pre preko 5 godina
iuvufvu
pre preko 5 godina
Ko-kosarka
pre preko 5 godina
Gost22
pre preko 5 godina
Panci
pre preko 5 godina
Gost22
pre preko 5 godina
951357
pre preko 5 godina
Gost22
pre preko 5 godina
Panci
pre preko 5 godina
Gost22
pre preko 5 godina
Panci
pre preko 5 godina
Gost999
pre preko 5 godina
Vuc
pre preko 5 godina
Gost12131
pre preko 5 godina
Уф
pre preko 5 godina
Pentrax no.1
pre preko 5 godina
Mamara
pre preko 5 godina
U Tem Denveru
pre preko 5 godina








