Komentari na vest
Željko Gavrić potpisao za Đer
K
Kad
pre oko 2 godine
Se setim pljuvanja po Terziću, zašto si ga pustio za smešne pare, to je biser, itd, itd. A sad vidimo da ga je bogovski uvalio. A ima ih poduži spisak takvih. Eto jedan se vratio u Palanka, da mu stric karijeru oživi,a otišao za 5 mil.
к
кам ту
pre oko 2 godine
ОФК Зајечар Бро...
S
Steva ns
pre oko 2 godine
Nešto se mnogo loše dešava sa mladim igračima na bočnim ofanzivnim pozicijama u poslednje vreme sve što je izašlo iz zvezdine i partizanove škole potpuni promašaji gavrić adžić stevanović jović mitrović pa i radulović toliki talenat završio u voši i ništa posebno od njega uz njih i kabić pa pogledajte ofanzivce u reprezentaciji i večitima u večitima stranci i katai u partizanu stranci u reprezentaciji živković i kostić koji imaju već i godina a mlade zamene nemamo i onda ne samo da bekove nemamo nego ni krila nemamo
a
a gde je
pre oko 2 godine
tacka, zarez, neki znak interpunkcije...jezivo si nepismen
D
Dejanii
pre oko 2 godine
Ja nikada nisam primijetio da on ima talenta. U mojim ocima je guran na silu. Ne znam po čemu je bio talenat. Nije imao duel igru, pas, sut, otkrivanje, oduzimanje lopte.. Nije imao ni jednu karakteristiku za koju možeš reci da je potencijal za nešto vece. Bio je klasičan mladi igrač. Da je igrao u nekom drugom klubu osim u Zvezdi pitanje je šta bi bilo od njegove karijere. Možda čak ni taj Đer
B
Burek
pre oko 2 godine
Istina, a zanimljivo je da ga je svojevremeno želela Fiorentina, ali Terza je tražio više novca. Na kraju ga je dobro uvalio Ferencvarošu za 1.2 miliona
D
Delija istok
pre oko 2 godine
Znao je da zavrne lepo sa krila. Sut je isto imao sasvim solidan. Delovao je talentovano ali bez nekog zara..podseca me na Pruceva
A
AleksandarCH
pre oko 2 godine
Jel zna neko sta se konkretno desilo sa ovom deckom? Jel istina da je sklon nedisciplini? Bas je dosta obecevao.
B
Burek
pre oko 2 godine
Kažu ljudi da voli da pije. Nije isključeno to uopšte
Č
Čedomirac
pre oko 2 godine
@Burek
I Katai pije i puši. I to ozbiljno...
B
Burek
pre oko 2 godine
Kad se setim kako smo ga svojevremeno proglasili za talenta...
D
Dvbd d
pre oko 2 godine
Sledeće godine u ofk
i
ime gosta
pre oko 2 godine
Mozda ako odluci da okaci kopacke o klin pa ga prime u strucni stab. u OFK Beogradu igraju Zvezdini klinci...
g
gost99991
pre oko 2 godine
dusa me boli sto ovaj nije uspeo, obecavao je mnogo
g
gost77
pre oko 2 godine
kad sve drugo voli vise od fudbala, sam je birao svoj put
K
Komentator volonter
pre oko 2 godine
Ne preteruj, samo je imao naznake dobrog fudbalera.
Naduvana priča.







.jpg.webp)
