Komentari na vest

Železničar – Partizan za 500 dinara

D

Deyan X

pre 12 meseci

Bice ovo lepa tekma, na otvaranju novog sampionata. Nadam se uz dosta golova na obe strane.
U

ULTRA ZIMI-ZAMI-ZUM

pre 12 meseci

Pančevačka Železničareva armija navijača planira blokadu grada ako ijedna ulaznica završi kod Grobara jer navijači Železničara ni sami ne mogu doći do željenog broja karata za gledanje voljenog tima i već se planira fer izlaz iz te situacije - zimikanje za karte pa ko bude veće sreće taj će i dobiti kartu.
C

Ch

pre 12 meseci

Pa vi meni mesecno da dajete platu da vas gledam. Kad vam Amaterski tim trazi pare za Ulaznicu. Kao nekada vatreni Navijac ste me pre 5 godina izgubili.
G

Glen

pre 12 meseci

A Mladost Lucani - IMT? Koliko ce biti karta?
J

JFPA

pre 12 meseci

Pančevo grobarski grad!