Komentari na vest

Železničar odbio 1.800.000 za Džaspera, čeka se krilo iz Benfike

3

39393939

pre 28 dana

Igrac pred nosom, proveren za nasu ligu i ti dovodis kipranina iz izraelske lige za 4 ili 5m ako je to tacno Logika u -1000
I

Ivan8888888888

pre 28 dana

Zeleznicar zna sta radi za razliku od ostalih klubova koji balave na prvu ponudu

Nebojsa Antic

pre 28 dana

cisto sumnjam da je bas sve tako
F

Fanste933

pre 28 dana

hmm, pa dal je to tako i bilo uopste

M. K.

pre 28 dana

Pametno radi Zeleznicar. Malo po malo dizali klub na visi nivo, sad vec imaju lepe izlazne transfere. Ne zalecu se I prodaju igrace na prvu ponudu.

ZIVAND

pre 28 dana

Nakon utakmice u Evropskom takmičenju, cena Džaspera biće duplo veća od trenutne ponude.
S

Staniša Žugić

pre 28 dana

Dzasper je dosao za 0 bez obeštećenja sa verovatno nesto vecim primanjima ali da li se isplatilo to je jasno kao dan
D

DjolePartizan12

pre 28 dana

Bas mi je drago kada čujem da neki naš klub odbije neku ponudu, a ne da brže bolje prodaju sve što valja.
d

daka07

pre 28 dana

mora da ostane ako misle da naprave lep rezultat u kvalifikacijama
p

price iz nepricave

pre 28 dana

oslabice Benfiku za sledecu LS ako ovako nastave
Z

Zvlat BG

pre 28 dana

Krilo iz B tima Benfike koje razmišlja da li da dođe u Srbiju!
j

jokicCCvv.

pre 28 dana

minimum 5 milki

FC RED STAR

pre 28 dana

Da igra u Zvezdi prodao bi se barem za 10
D

Djordje Milev

pre 28 dana

Treba Džasper da ostane ako misle da mogu nešto da urade
s

sale01323

pre 28 dana

Ovakve igrače ne treba prodavati ispod cene
a

aleksss99

pre 28 dana

Džasper je među najboljim krilima cele lige trenutno

Neksaa

pre 28 dana

Jaka liga, sve sama vrhunska krila
j

jelenal19

pre 28 dana

Benfika saradnja može mnogo da znači Pančevcima
p

pozajmica od sina

pre 28 dana

da benfika gleda siroko na saradnju sa timom na tamisu
l

laki100

pre 28 dana

Ako ode za preko dva miliona, svaka čast
m

metalika moj dobar

pre 28 dana

ma milion plafon al stavice 2,3 da klub dobija reputaciju i roditelji pohrle ko muve bez glave
v

vanjaaa03

pre 28 dana

Ruska ponuda mala za ovakvog igrača iskreno
d

dacika75

pre 28 dana

Dečko je pokidao sezonu, normalno da traže više

Ivan Tokai

pre 28 dana

Železničar pametno radi, Džasper sigurno vredi više
p

pikolo24

pre 28 dana

Svasta, lik vredi mnogo vise
A

Astoria

pre 28 dana

Low ball za Dzaspera. Vredi mnogo vise.
K

Kijan

pre 28 dana

Evo lekcija za Fikreta Medjedovica, gledaj uci. Da li sada ispada da je Dzasper skup bio kada je dolazio? A uzece evo 2.5 sigurno. Sta je lekcija pa nece Pancevci sada od tih para da žive i zatvaraju budzet, nesto hoce ali odmah ce reeinvestirati. Negde ce se i pogresiti, to je fudbal. Dobar skauting, je sve. Nije sve u kuknjavi, budzet moze sam da se pravi. Ti mozes na dobar projekat, na kasniju prodaju da privuces dobrog igraca koji ce da grize i da se proda. Dzasper je dosao za 0 bez obeštećenja sa verovatno nesto vecim primanjima ali da li se isplatilo to je jasno kao dan. Ovog igraca je mogao da iskopa svaki superligas. Pančevo je primer kako treba raditi. Mi smo razvojna liga, mi budzete i treba i mozemo da punimo samo prodajama i kroz Uefa bonuse.
Z

Zvlat BG

pre 28 dana

Zaboravio si još jednu stvar ... dobra Omladinska škola ili viši nivo, Akademija! Kod nas niko nema pravu Akademiju! Novi Pazar ima veliki problem u Omladinskoj školi i to ne funkcioniše na način koji je klubu potreban (ove sezone, omladinci za dlaku izbegli ispadanje iz Omladinske lige Srbije, kadeti su ispali iz Kadetske lige Srbije). Itd. itd. P.S. Železničar Pančevo je ove sezone 1. u omladincima, kadetima, pionirima u Vojvodini.
R

Rectify1995

pre 28 dana

2.5M i bez toga nema priče. Jednostavno ovo je za Železničar nikakva suma od 1.8M ako se gleda na duže staze.

Autokomandić-1312

pre 28 dana

Neko od Nnaša 3 najbolja kluba mora zadržati ovog igrača kod nas barem još godinu dana, Bezeru smo već propustili.
Z

Zokili

pre 28 dana

Normalno da su odbili tu sramotnu ponudu, vredi mnogo vise
D

Djani85

pre 28 dana

Bravo, tako rade ozbiljni klubovi, ispod 5 ga ne puštajte
D

Dexterijus

pre 28 dana

2 mil + 10% od naredne prodaje... A taj narednih klub ga nece prodavati ispod 5-6 mil e za 2-3 godine ...

kiboooo

pre 28 dana

Bolje Zvezda njega da uzme
E

Eron

pre 28 dana

Bolje da svi igraci iz lige predju u Zvezdu, da ne postoje drugi klubovi, nego samo Zvezda...ne mora ni liga da postoji, ma nista...
M

Mirko12345

pre 28 dana

šta će im kad će odmah da ispadnu iz kvalifikacija

Goran Jovic

pre 28 dana

Мало пара за оваквог играча

Valentina Kolar

pre 28 dana

Samo 2 miliona evra, a inostrani klubovi kupuju igrače za 20 i više miliona, šta ovom fali, što igra u Srbiji?

Pedja19

pre 28 dana

Ma daj sta cekaju, ima da prodaju na kraju za 1m, svi su oreuzeli fore od terze a na kraju prodaju za 1m i bonuse.

Marija Aleksic

pre 28 dana

Malo para za ovakvog igraca
N

Nele0209

pre 28 dana

Ovakav igrač im potreban...

Meda74

pre 28 dana

Prodaju igrače i u prvom kolu LK ispadnu od Farana a zatim borba za opstanak
K

Krajsler

pre 28 dana

Vrhusnki igrac,Partizan da je pametan da proda Ugresica I Dragojevica i kupi Jaspera.
9

987

pre 28 dana

Da prodaju obojicu, morali bi jos 3 miliona da doplate za Dzesapa...

Mihajlo Milenkovic

pre 28 dana

I treba im takav igrac, neka sacekaju.
T

Tvrdjava

pre 28 dana

Zelja uso u lovu,ne trebaju im oar milke
P

Peroslav

pre 28 dana

To je malo para za ovakvu klasu od igraca, pa gde je sve jos igrao ranije i kakvu sezonu iza sebe
v

vuki2233

pre 28 dana

Mali je to klub da bi se tako opirao na kraj ce odtati tu
N

Neće,

pre 28 dana

jer će ga uzeti Zvezda za 1,3 i 20% od naredne prodaje!

Dejan Nikolic

pre 28 dana

Nije los dzasper,treba da ode iz zeleznicara

Uskekruske

pre 28 dana

Na kraju ce otici besplatno

Djuka0903

pre 28 dana

Nije još uvek ni počeo letnji prelazni rok, a Silvester Džasper je postao vruća roba. Od ranije se zna da su udicu bacili Tuluz i Venecija i poslali ponude od 2.000.000 evra,
M

Marko206

pre 28 dana

Na kraju ce otici bez obestecenja za dzabe.
n

navijač czv

pre 28 dana

Umesto da sačuvaju najjbolje igrače i odigraju što bolje u evropi Železničar će da proda sve što im vredi i ispadaju u sezoni kupanja a u SLS ide grčevita borba za opstanak slično kao i R.Kragujevac....
E

Eseks

pre 28 dana

Mozda i nece..Mozda ce prodavati tek nakon kvalifikacija za LK
M

Milivojevic

pre 28 dana

Naravno treba ga prodati. Fudbal profi je biznis. Što pre urediti regulativu da se svaka prodaja optereti sa 20% poreza u budžet.
K

Komri

pre 28 dana

Prodajte plus prvo kolo u Evropi jeste da ispadate odma ali ste obezbedili budzet za sezonu
O

Ovo je igrac

pre 28 dana

Za Zvezdu a ne neki sa Kipra ili iz Madjarske on ima sve sto treba Zvezdi
H

Hmmm

pre 28 dana

Da smo ga doveli prosle godine nakon 0 golova u Poljskoj sta bi govorio???
L

Lulk

pre 28 dana

Aloooo Zvezdo, gde gledaš? Brz, moderan, igra 1 na 1, mlad (relativno), za sva naša desna krila 10 u čelo. Ako već na desno dovodiš tog Kipranina, evo ti levo krilo.
@

@

pre 28 dana

Nesto ko Ovusu , 200 iz mesta , najbrzi sprint u evropi, ili tako nesto. Evo ga sad nema gde da igra, tako ce i Enem

Perica Aksentijevic

pre 28 dana

Odbili??Uzimajte dok mozete.Sta ocekujete 5 mil da vam da neko
b

bbgarko

pre 28 dana

Bice to fantasticno pojacanje za zeleznicar

Slavko Ćosić

pre 28 dana

Prodaješ najboljeg za mačku u džaku , bilo kakav novi mora da se uklopi i dok sve to dođe biće dobar za naše prvenstvo . tamo u drugoj sezoni .
p

price iz ne pricave

pre 28 dana

daaaa odbili ,how yes no
B

Bacoglavac

pre 28 dana

Тамо се нешто озбиљно мути, продају играче у милионским трансферима, а играју само ову нашу лигу...
V

Vuk Pavlovic

pre 28 dana

ozbiljan igrac…

henryhuver

pre 28 dana

bice to odlicno pojacanja za zeljeznicar, fali tako dobro krilo
D

DZP

pre 28 dana

Zeljeznicar je u Sarajevu...