Komentari na vest
Zbiljiċ smiruje strasti: Pravo rivalstvo sa Zvezdom, nemamo zamerki na suđenje
Mmrvic
pre 2 meseca
Solidno sudjenje ipak lopta je okrugla
lukic.d.1970@gmail.com
pre 2 meseca
Да, постојали смо пре вас, пре фудбалског савеза и... Војводство Србију, чиме је клуб од почетка повезан са националном историјом. Славили и још увек славимо Ђурђевдан пре вас. И да, можете слободно да нам завидите на томе.
dsw
G
GORAN60
pre 2 meseca
Niste vi rivali vi ste prijatelji jos od one utakmice kada su vas pustili u evropu umesto slobode uzice
1
1981
pre 2 meseca
Zato ce u avgustu biti sezona kupanja, bice opet nismo imali srece
M
Marconato
pre 2 meseca
Pokusava na guzove da ispadne da je Vojvodina rival CZ, e moji napredni. Derbi moze da vam bude samo NS klubom. Nikad niste bili veliki, samo klub koji dugo postoji
@
@Marconato
pre 2 meseca
Да, постојали смо пре вас, пре фудбалског савеза и... Војводство Србију, чиме је клуб од почетка повезан са националном историјом. Славили и још увек славимо Ђурђевдан пре вас. И да, можете слободно да нам завидите на томе.
a
asasasas
pre 2 meseca
sta reci a nezaplakati
kiboooo
pre 2 meseca
Realna priča
Ivica Stojanovic
pre 2 meseca
To moderatore majstore
m
marija.ale
pre 2 meseca
Super
bordeaux
pre 2 meseca
Zbiljic je pretprosle sezone najavio da ove godine uzimaju titulu. Pitajte ga o tome
Zivot je igra
pre 2 meseca
more mnogo odgovornije da sudim
d
dragiludi
pre 2 meseca
odlican derbi, solidno sudjenje nema sta, sport je to.
D
Dukicar
pre 2 meseca
Tako je
d
dekinis81
pre 2 meseca
zbiljic bas neozbiljan
Andjela01mla
pre 2 meseca
Gospodin čovek tako treba da se ponasa
N
Nemanjasabac
pre 2 meseca
Moraju da cute, pomagali su im dosta .. 😁
N
Nemanja30
pre 2 meseca
Voša treba da bude šta jača
G
Gost emisije
pre 2 meseca
Ovo mu je najbolja izjava od kada je uleteo u klub, pa da ne kvariš, u ponedeljak daš ostavku na skupštini i pustiš nekog boljeg da rukovodi a to i nije teško, ti se potpuno posveti tenderima.
C
Coa97
pre 2 meseca
Gospodin

Dacha90
pre 2 meseca
tako se ponaša u porazu kao gospodin
I
Ivanab00
pre 2 meseca
Ma ovo je gospodin covek bravo
j
jovanapapic
pre 2 meseca
Zvezda je kvalitetnija tim bilo je realno da dobiju
k
kimmi
pre 2 meseca
Lol, rivalstvo.
Jedva da više postoji rivalstvo sa Partizanom, a ne sa Vojvodinom


.jpg.webp)


.jpg.webp)


