Komentari na vest

Zavrzlama Niko Pas: Real preprodaje za 70.000.000, Inter ima zeleno svetlo, opcija i trampa

m

mrga84

pre 2 dana

svaka cast igracu ako ostane da igra za komo
m

mile k

pre 2 dana

Bastoni bio u Barsi sad ga nude Realu.Realno sedi disi ni za disi nisi.Sem skoka sve ostalo tanko.

gajo krusica

pre 2 dana

Hahahahah, Bastoni samo skok, hahaha, Adolfe gde si sad da vidis koga si sve preskocio.
V

VAR

pre 2 dana

Zashto niste napisali kako inter opet namestionprvenstvo Samo Roki za vas 😂
V

VAR

pre 2 dana

Talanat a Real ga prodaje 😂 Ajaja opet che neko da najebe zbog vakvih talenata ostache bez para

Inter

pre 1 dan

I Hakimi je bio talenat, pa ga je Real prodao Interu, a sad je najbolji desni bek na svetu. Paz se vraca Komo, ali si promasio sustinu jer mislis da si duhovit. Krijes se iza novog nick-a, svi znamo ko si ti.
A

Auuuuuuu

pre 2 dana

Como ako proda Paza i Baturinu za ogromne novce to ce strašno dobar posao biti. Za Baturinu traže 80 milja eura, posle odličnih Martinovih igara na SPu cjena ce u nebo ici.
T

Terry

pre 2 dana

Dakle posle Palestre stize Nicco Pazz
S

Safi sana

pre 2 dana

Como izbacio 60 mil za Paza, pre neki dan 12 ili 14 za nekog brazilca, nije ni poveo prelazni, Como vec sljustio 75 mil a cemerni Inter nemoze moju babu dovesti, na sta su spali, ocaj teski, citam sta kaze zaneti pre neki dan, san mu da osvoji LS sa interom kao pod predsednik, pa to jedino i mozes, samo da sanjas.

Oldboy

pre 1 dan

A ti navijas za?
C

Capo di tuti capi

pre 2 dana

Kasnite sa vestima, nikakve zavrzlame nema, dogovor izmedju reala i coma je postignut danas, i como ce isplatiti 60 mil pre kraja meseca, real zadrzava pravo kupovine za 80 mil sledece leto. Nista od intera, kome ocigledno trebaju svetlosne godine ne bi li se isciganili i ponudili pare nekom osim raspalih pozajmica sa pravima i obavezama.
I

Ilke97

pre 2 dana

Ne verujem da ce Real sad da dovodi Bastonija dok ne resi veznjaka, odnosno Enza Fernandeza... Odbrana vec osvrzrna Konateom Damfrisom i Kukureljom...Fali veznjak svetske klase, zazo verujem da od Bastonija nema nista dok Enzo ne dodje...

Ciba1985

pre 1 dan

Sad im Inter nece dati Bastonija ni za 100mil...dobri odnosi klubova moraju u oba pravca da idu...
S

Stribor

pre 2 dana

Samo se nadam da se ova prica zavrsi sto prije, nemam snage da svakodnevno pratim ovo lozenje

Мирослав

pre 2 dana

Real je uvijek ovo radio,preprodavao svoje igrače. Odvratan klub
@

@miroslav

pre 2 dana

U jbt, prodaju igraca, kakvi gadovi

Goran Gavrančić

pre 2 dana

Odvratan ili ne, svaki klub bi vratio igraca za 10 i prodao ga opet za 80 ukoliko bi imao priliku.
S

Somborac

pre 2 dana

Inter može da pazari ovakvog igrača samo ako se niko drugi ne umeša u posao. Dajem celoj ovoj priči maksimalno dve nedelje i veliku vest da je Paz prešao u neki engleski klub koji odma isplaćuje Realu traženu sumu a igrač dobija 3 puta veću platu nego što daje Inter.

Ciba1985

pre 2 dana

Uopste nije iskljuceno, jer Inter u zadnje vreme dogovara transfere vise preko novina nego tamo gde treba
i

iveljaaa

pre 2 dana

Odlican igrac...
Z

Zbaj

pre 2 dana

Evo upravo i zvanicno Paz ide u Como, ali dje vi iskopavate ove informacije da je u eventulani posoa mogao biti ukljucen Bastoni zivo me interesuje. Ni jedan relevantan medij to nije prenio, ne mozete ni vi tako napamet da pisete. To nidje procitao nisam osim kod vas...

Darinka Kovacevic

pre 2 dana

Sansa za Inter! Srecno!

JOVICASA

pre 2 dana

Videcemo kako ce li se snaci u Interu ako tamo predje, ipak srecnoo
.

..

pre 2 dana

Ako prodaju Bastonija a dovedu Paza ništa nisu postigli jedino ako Bastoni želi novi izazov u karijeri to je ok opcija

Ciba1985

pre 2 dana

Neverovatna sansa za Inter. Decko je je strasan potencijal i imace sansu da se potpuno razvije u Interu. Uz malo srece moze celu karijeru da provede u Interu jer to je druga kuca svakom argentincu... Decko je igrac tipa Zidan, cini ekipu boljom i igrace oko sebe(rano je za poredjenje sa jednim od najboljih igraca ikada ali ima tu vrstu potencijala) ... Njegovim potpisom Inter moze da zapocne eru dominacije u Italiji i konacno da napadne LS da malo srece u zrebu. Kivu ce ga istrpeti i menjaju sledece sezone formaciju koja njemu odgovara. 70mil nije mnogo kad se pogleda kakva su se "drva" prodavala i kupovala za tu sumu u Engleskoj...
g

gnrslash

pre 2 dana

Mislim da Real nije zainteresovan da ga zadrzi a Komo da nema dovoljno novca. Mozda i imaju ali bi obda sve trebali da daju za njega. Nesporno strasan igrac, videcemo kako ce se snaci u Ibteru ako tamo predje. Nije iskljuceno da ode i u neki treci tim