Komentari na vest

Zahid je opet tamo gde ga vole

V

Vladislav11

pre 30 dana

Навијачи Партизана воле Захида, можда га не воле управа и тренери (осим Чакара) јер им није одговарала истина коју је изнео. Само је Чакар, као човек и стручњак, увидео да је играч попут Захида (професионалац и мајстор фудбала) потребан Партизану.

Benny Ben

pre oko 1 mesec

Održava teren u Valerengi!

Dast84

pre oko 1 mesec

Volerenga ?otkad se tako pise

Stefannnbgd

pre oko 1 mesec

Oterase jednog od najboljih sto imamo,ova uprava je mnogo gora od predhodne nazalost.
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Respekt za momka sa kičmom! Good luck!
S

Stefy97

pre oko 1 mesec

To mu je jako pametan potez
L

Leao

pre oko 1 mesec

Rekao da treneri ne sastavljaju tim i precrtan za sva vremena. Nigde na svetu istina nije tako skupa kao u Srbiji

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Zgadio mi se. Najplaćeniji igrač pa još stranac ne sme tako ni da igra ni da se ponaša tako u Partizanu.
G

Gost Steva

pre oko 1 mesec

Nego da cuti I slusa ? Da gleda kako se losiji igraci od njega guraju preko menadzera I kojekakvih veza ? A za svakog od ovih trenutno u Partizanu, on je Maradona, licno !

Alek

pre oko 1 mesec

Kalav spelet nesrecnih okolnosti, u prvoj sezoni bas je bio dobar

Noki71

pre oko 1 mesec

Najbolje rešenje,dobar igrac nažalost na lošem mestu u lošem trenutku.

Skorpion77777

pre oko 1 mesec

Spominju trenere... koje trenere da je Partizan iz vremena Karadžića Djurica Bjekovica ti treneri što ih spominjete ni omladince nebi mogli da treniraju
J

Joe Black

pre oko 1 mesec

A da Marko nikako nije uzeo titulu sa AEKOM, bas iz tog vremena🤣🤣🤣
E

Ebiga

pre oko 1 mesec

Ko god se bori za Partizan da ga iscupa ,on stane na zulj treneru i upravi,samo su igleda zadovoljni kada je Partizan tu megde izmedju od drugog do petog mesta.
A

Aco CZ

pre oko 1 mesec

Zajic je isto iz Partizana presao u Valarengu i tamo ostavio solidan trag.
T

Torbicis

pre oko 1 mesec

Zajic je bio paklen igrac,za danasnju reprezentaciju Stojkovic licno!!!!!!
B

Banglades

pre oko 1 mesec

Mogao je da pruzi mnogo vise, ovako ostaje zal za jos jednim protracenim igracem. S druge strane nikada u karijeri nece biti vise ovako turbulentno kao sto je bilo. Sad je vreme za mirnu luku i da polako ide ka kraju...
D

DDS900

pre oko 1 mesec

Dobar je za jace prvenstvo Norveske,a nije dobar za Srbiju.
M

Marko206

pre oko 1 mesec

Bravo za njega i najpametnije sto je mogao da uradi je to sto je i uradio.

Tubic

pre oko 1 mesec

Мајстор са лоптом.Нису му дали шансу после повреде да нађе форму опет плус пристао на смањење плате.Капа до пода🫡⚫️⚪️👌
G

Gajas

pre oko 1 mesec

odlican ali kao i ostali koji su bili dobri,oteran!

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

I sa tim smanjenjem je bio najplaćeniji a produžili su mu dok je bio povređen godinu dana. Više puta su mu davali šansu i on svaki put uprska. Nije loš igrač ali nije ni neki koji pravi razliku.