Komentari na vest
Vušković se dogovorio sa Brajtonom, „samo“ je Totenhem problem
TheStefanK
pre 14 dana
Ja reko bice jedan od glavnih igraca a oni da ga prodaju
B
Burdusch
pre 15 dana
Ajme, kakav najnoviji brutalan sunovrat mitomanskih snova. Od 80 miliona evra, Reala, Barse i Bajerna - do 35 miliona i Brajtona. I to za "najboljeg igraca Bundeslige" i "Najboljeg mladog stopera planete". Ima li ko sta reci, djecaci? Cutimo?
D
DZG Rudes
pre 15 dana
Jovane, pa tebe bilo koja vijest o Hr nogometasu ozbiljno smeta. Koji ti je vrag?...
B
Burdisch
pre 15 dana
Godinu dana pilite mozak komentarima o Vunderkindu i najtalentovanijem stoperu planete. Smarate nekom nebitnom statistikom i internet nagradicama za ovog klinca. Naravno, na kraju ispade da je cika Burdusch bio u pravu, kao i za ostale Nove Senatore (Franju Ivanovica, Baturinu, oba Sucica, Sosu, Majera, Livija, Brunu i ostale svjetske zvijezde u najavi). Sad jos da vam decki dozive ocekivan debakl na mundijalu, pa da uzitak bude potpun, i to iskljucivo zbog vaseg patoloskog mitomanskog hajpa.
C
Cika burdush mitoman
pre 11 dana
@ za koga si ti bio u pravu cika Burdusche? Lijepo su se po tebi ove sezone popisali I Sucic i baturina i Stanisic i Matanovic pa i Vuskovic
Jovan Mitrović
pre 15 dana
neverovatno da totenhem u ovom rasulu ne zeli da pruzi priliku generacijskom vunderkindu
T
THFC 1882
pre 15 dana
Galebovi malo dižu cijenu za van Heckea. Realno, ne bi bilo loše da ode u Brighton, ali na pozajmicu bez ikakve opcije. Mlad je i bitno je da redovno igra. Kako stvari stoje, od odbrambenih igrača ljetos idu samo Romero i Dragušin, što znači da bi mu konkurencija bili van de Ven, Senesi, Danso i potencijalno van Hecke. Još jednu sezonu na pozajmicu, idealno u PL, pa novi ugovor i Tottenham umjesto Dasnoa ili van de Vena. Trenutni ugovor je do 2030.
Alek
pre 15 dana
Mali je ozbiljan pontencijaal
Max Dowman
pre 15 dana
ovi nisu normalni ako ga prodaju
B
Buca95
pre 15 dana
Ne znam sto bi ga prodavao Totenhem kad moze da im bude treci stoper bar.Ionako se ocekuje da ode Romero.
S
SegaMega89
pre 15 dana
Fabijanom Hircelerom je trener a ne direktor
s
samo objektiva
pre 15 dana
ovaj momcic bukvalno najpametnije vodi karijeru od svih mladih igraca, ide uvek u klubove gde ce da igra po 90 minuta, svuda gde ode bude najbolji, sad ce u Brajtonu da bude standardan pa neki veci klub. Stepenik po stepenik
bet366.dx.am
pre 15 dana
Voško kao iz one poslovice mnogo je mačku goveđa glava.
E
Eseks
pre 15 dana
Brajton bolji od totenhema u svakom smislu
c
czbg1
pre 15 dana
Kakvi se sve balvani prodaju za 50 miliona, ovaj vredi bar 80, za 35 mogu jednu kopacku da dobiju i to levu.
r
rea
pre 15 dana
Momak je dobar za svoje godine, kupio je fudbalsku javnost time što je imao sreće da da puno golova u Bundesligi ove sezone, ima on još pasulja da jede da bi profilisao sebe kao dobrog, a kamo li vrhunskog štopera.
Luka Kovijanic
pre 15 dana
kakvo rasipanje parama.

Ivan Radovanović
pre 15 dana
И даље ми није јасно, из ког разлога би га Тотенхем продао ? Ем им треба штопер, ем је дечко млад, талентован, па кад, ако не сад да добије прилику код њих ?
M
MrkMlnkvc
pre 15 dana
To sam i ja hteo da kažem! Imaju igrača svetske klase koji će biti ako nije već jedan od najboljih defanzivaca na svetu. U paru sa Van de venom imali bi najjači tandem ubedljivo. Na tome gradiš celu ekipu. Nema nikakve logike da ga prodaju. Ja ga ne bih pustio ni za koje pare.
mladen misic
pre 15 dana
Šta bre 60m, ludi li su






.jpg.webp)

