Komentari na vest

Vukan Savićević se oprostio od Vojvodine: Najlepše godine u životu

jovan1111

pre 3 dana

Trebao je ostati jos u Vojvodini

Dacha90

pre 4 dana

kad je ovaj igrao u zvezdi?
Z

Zvlat BG

pre 3 dana

2012—2015. Pre toga prošao mlađe kategorije Zvezde. Kada je 2015. odlazio u Slovan, oprostio 120.000 evra, a Zvezde je dobila 100.000 evra za obeštećenje!
c

chicalozzi

pre 4 dana

srecno u nastavku karijere
I

Istina boli

pre 4 dana

Ovo je jedna od najvecih prevara od ''fudbalera'' u istoriji naseg fudbala.
b

bolton79

pre 4 dana

Srecan put i vidimo se u graficaru od januara. Bolje da si ostao.
N

Nenad Petrovic

pre 4 dana

... Ma jok u Zimbabwe.. Baš jake lige... Haha
S

Samo je

pre 4 dana

Zauzimao mesto mnogo boljem i mladjem Kokanovicu jer mu je menadzer elmerov savetnik
a

aaaaaaaa

pre 3 dana

Savicevic je za Kokanovica izmislio fudbal. Kokanovic samo nazad vraca loptu nije siguran sam u sebe zato i nazad vraca,Savicevic je lucidan uvek ima neki laznjak i gra loptu napred pravi vezni igrac. Ne vidi zasto toliko Kokanovica dizete u nebesa toliko je boljih veznih igraca u ligi od njega

mikac357

pre 4 dana

kakav je fudbal na Tajlandu

Ivan L

pre 4 dana

Koliko je mogao vecu platu da dobije tamo nego u Vojvodini? Nasi igraci ce otici bilo gde za dve hiljade evra vecu platu.
I

I da

pre 4 dana

Je dobio istu platu treba da ga razumijemo. Jel ti ne bi otisao godinu dana da zivis na tajlandu? Dobio je vecu platu nego sto je imal sigurno,liga laksa kud i kamo...
u

uefamafia

pre 3 dana

Liga bez briga, lep život, što da ne.

Marko Zigerige

pre 4 dana

Idi brate naplati se tamo uzmi im lepe pare pred laganu penziju.

Salleee

pre 4 dana

Ma tamo je život. Kakav crni fudbal, zna se zašto se ide na Tajland 🤣
B

Bokkii

pre 4 dana

Kakav krs od igraca.

No name

pre 4 dana

bordo mu karijeru unistio
A

Aaaa

pre 4 dana

..sta si osvojio?
K

Kuki2121

pre 4 dana

dobar aigrac svu srecu zelimo

Petar Kocevic

pre 4 dana

steta ertko dobar igrac