Komentari na vest
Vukan Savićević se oprostio od Vojvodine: Najlepše godine u životu
jovan1111
pre 3 dana
Trebao je ostati jos u Vojvodini

Dacha90
pre 4 dana
kad je ovaj igrao u zvezdi?
Z
Zvlat BG
pre 3 dana
2012—2015. Pre toga prošao mlađe kategorije Zvezde. Kada je 2015. odlazio u Slovan, oprostio 120.000 evra, a Zvezde je dobila 100.000 evra za obeštećenje!
c
chicalozzi
pre 4 dana
srecno u nastavku karijere
I
Istina boli
pre 4 dana
Ovo je jedna od najvecih prevara od ''fudbalera'' u istoriji naseg fudbala.
b
bolton79
pre 4 dana
Srecan put i vidimo se u graficaru od januara. Bolje da si ostao.
N
Nenad Petrovic
pre 4 dana
... Ma jok u Zimbabwe.. Baš jake lige... Haha
S
Samo je
pre 4 dana
Zauzimao mesto mnogo boljem i mladjem Kokanovicu jer mu je menadzer elmerov savetnik
a
aaaaaaaa
pre 3 dana
Savicevic je za Kokanovica izmislio fudbal. Kokanovic samo nazad vraca loptu nije siguran sam u sebe zato i nazad vraca,Savicevic je lucidan uvek ima neki laznjak i gra loptu napred pravi vezni igrac. Ne vidi zasto toliko Kokanovica dizete u nebesa toliko je boljih veznih igraca u ligi od njega
mikac357
pre 4 dana
kakav je fudbal na Tajlandu
Ivan L
pre 4 dana
Koliko je mogao vecu platu da dobije tamo nego u Vojvodini? Nasi igraci ce otici bilo gde za dve hiljade evra vecu platu.
I
I da
pre 4 dana
Je dobio istu platu treba da ga razumijemo. Jel ti ne bi otisao godinu dana da zivis na tajlandu? Dobio je vecu platu nego sto je imal sigurno,liga laksa kud i kamo...
u
uefamafia
pre 3 dana
Liga bez briga, lep život, što da ne.

Marko Zigerige
pre 4 dana
Idi brate naplati se tamo uzmi im lepe pare pred laganu penziju.
Salleee
pre 4 dana
Ma tamo je život. Kakav crni fudbal, zna se zašto se ide na Tajland 🤣
B
Bokkii
pre 4 dana
Kakav krs od igraca.
No name
pre 4 dana
bordo mu karijeru unistio
A
Aaaa
pre 4 dana
..sta si osvojio?
K
Kuki2121
pre 4 dana
dobar aigrac svu srecu zelimo
Petar Kocevic
pre 4 dana
steta ertko dobar igrac

.jpg.webp)





.jpg.webp)
