Komentari na vest
Vrtoglavih 350.000.000 evra za letnja pojačanja! Al Hilal odvaja za Luisa Dijaza do 150.000.000
medabagljas
pre oko 1 sat
A pre nekoliko sezona je bio plaćen 35 milki kad je prelazio u Liverpul, da li je sada 5x bolji?
D
Djoxxx
pre oko 1 sat
A pre nekoliko sezona je bio plaćen 35 milki kad je prelazio u Liverpul, da li je sada 5x bolji?
T
Tttuuu
pre oko 1 sat
Treba zabraniti ovim Arapima da razvodnjavaju ovaj i onako vec razjeban fudbal na drugu stranu. To i jeste cilj da se unisti fudbal da narod cak nema ni kvalitetnu zabavu da gleda kad zeli da se opusti uz neki mec. Kakvi sve fudbaleri igraju tamo a zamislite da su svi oni u Evropi? Fudbal dotako dno dna i posle Mesija i Ronalda nema ko tonda nasledi, gledacemo jako cudne rezultate posle njih. Igra je vec sablonirana stoperi se dodaju vise nego vezni to je jako bezobrazno dokle je to otislo..
D
DonMiodrag
pre oko 1 sat
Kvalitetna zabava je svuda oko tebe - muzika, knjige, filmovi...samo malo treba da se izađe iz zone komfora i zagrebe ispod površine
Aleksandar Osmanovic
pre oko 2 sata
Kakva cifra, lele lele
Kristina Rajkovic
pre oko 2 sata
Kakve sume nerealno velike za tako male igrace :D
B
Bono.
pre oko 2 sata
Oni su najbolje igrali dok im je bio Mitrovic.
И
И
pre oko 2 sata
Postalo je skoro bezbedno platiti vrhunskog igrača sa 29 godina i 100 miliona ako treba, jer tu su Arapi da ga posle plate i 200. Ovo što se piše, Arsenal za Bruna Gimaraeša 80-90 miliona sa 29 godina deluje jezivo rizično, zbog godina, na prvu, kao i da neko plati Alvareza 150 miliona, ali evropski velikani mogu mirne duše to da urade jer će ih posle Arapi platiti 300 i to kad predju tridesetu.
Kaki
pre oko 2 sata
I opet ce im doci samo jedan igrac koji toliko vredi i sta su uradili kad im je ostala ekipa krs.
dzeletheking@gmail.com
pre oko 2 sata
Ovo je sprdnja,
Pa jel može malo da se ovo uvede u red.
A ne gluposti ovakve...
Z
Znik
pre oko 2 sata
red za sta? Ljudi imaju pare i odlucili su da ih ulazu. Je l bi se ti bunio da tebi ponude ovako nesto?








